Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
701 Hanna Naleśniak 1980 Wrocław
702 Hanna Urban 2004 Wrocław BUMWRO 2019
703 Halina Kubczak 1978 wroclaw Dobry pomysł.
704 Grzegorz Garbacz 1976 Karwiany
705 Grzegorz Gowin 1993 Łodygowice # DRUŻYNA SZPIKU
706 Grzegorz Kata 1974 Zachowice Bombardier
707 Grzegorz Skwarek 1983 Wrocław Abriss Team
708 Grzegorz Graniczkowski 1972 Wrocław
709 Grzegorz Szyszka 1978 Wrocław
710 GRZEGORZ TRZEBSKI 1980 Żarów
711 Grzegorz Kiełczewski 1960 Wrocław
712 Grzegorz Bryda 1970 Brzeg
713 Gabriela Lewicka 1978 Oleśnica
714 Franciszek Kornaś 2008 Braszowice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
715 Filip Zilbert 1993 Wrocław Elektony Walencyjne
716 Filip Lebek 1992 Wrocław
717 Feliks Błaszczyk 1969 Wrocław
718 Faustyna Szaynok 1994 ramiszow kocia drużyna
719 Ewelina Gawłowska 1994 Zielona Góra
720 Ewelina Dankowska 1981 Wąsosz Endorfiny Wasosz
721 Ewelina Krawczyk 1989 Wrocław
722 Ewelina Kurpas 1979 Wrocław
723 Ewelina Kędzia 1990 Wrocław
724 Ewelina Cieślak 1996 Wrocław
725 Ewa Baran 1978 Wrocław Wrocław Marathon Team
726 EWA POKORNY 1974 WROCŁAW
727 Ewa Kamyk 1983 Wrocław
728 Ewa Marzec 1967 Kamieniec Wrocławski
729 Ewa Miszkowska 1976 Gajków
730 Ewa Sewerniak 1975 Brzezia Łąka
731 Ewa Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
732 Ewa Małek 1980 Oława
733 Ewa Kozłowska 1986 Wrocław
734 Ewa Serafinowicz 1970 Wrocław
735 Ewa Bawey 1984 WROCŁAW
736 Ewa Sadkowska 1984 Wrocław ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY
737 Ewa Stelmaszak 1979 Wrocław
738 Ewa Stelmach 1975 Chojnów
739 Ewa Cedrowicz 1982 Wroclaw
740 EUGENIUSZ STANIEWSKI 1951 ZGORZELEC
741 Eryk BORKOWSKI 2007 Wrocław Fc Wrocław
742 Emilia Witwicka 1992 Kobierzyce ATM GRUPA S.A.
743 Emilia Białczak 1993 Stare Bogaczowice Fresenius Medical Care SSC
744 Emilia Makaro 1984 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
745 Elżbieta Zdanowicz 1974 Wrocław
746 Elżbieta Wańczyk 1986 Wrocław
747 Elzbieta Pruciak 1966 Brzeg
748 Elżbieta Kozubal 1990 Wojnowice RS Różowe Saneczki
749 Elżbieta Młynarczyk 1962 Brzeg
750 ELŻBIETA MADEJ 1978 KUNICE FITNESS PIEKARY LEGNICA
751 Elżbieta Kurowska 1962 Wrocław
752 Elżbieta Kromer 1972 Gdańsk
753 Elżbieta Hebzda 1976 Wrocław
754 Eliza Jezierska 1992 Oleśnica
755 Elena Dunin-Barkowska 1985 Wrocław Scandic Wrocław
756 Ela Gliszczynska 1978 Olesnica
757 Ela Pindral 1972 Wrocław
758 Ela Frankowska 1982 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
759 Edyta Głowacka 1979 Wilkszyn MATNER RUNNING TEAM
760 Edyta Nawrot 1976 Oława
761 Edyta Zych 1975 Wrocław
762 Edyta Lisowska 1971 Wrocław ATM GRUPA S.A.
763 Edyta Załuska 1977 Żerniki Wrocławskie
764 Edyta Jurkiewicz 1975 Wrocław Piki & Miki
765 Edyta Kopacka 1985 Wrocław Adrian Danilewicz Group
766 Dorota Szadejko 1981 Wrocław
767 Dorota Szafran 1980 Wrocław
768 Dorota Bartyzel 1964 Jelcz-Laskowice
769 DOROTA Sypień 1971 Wrocław
770 DOROTA WACHOWSKA 1979 WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW/ KB HARCOWNIK J-L
771 Dorota Bryda 1971 Brzeg Eurodent Łosiów
772 Dorota Wojtaś 1984 Chrząstawa Mała
773 Dorota Błażewicz 1969 Wrocław
774 Domminika Hładik 2002 Sulęcin
775 Dominika Krzak 1988 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
776 Dominika Łukaszewicz 1980 Domaszczyn
777 Dominika Kościelak 1999 Opole
778 Dominika Gałecka 1981 Wrocław
779 Dominika Hebda 1990 Wrocław Adrian Danilewicz Group
780 Dominika Jabłońska 1992 Wrocław
781 Dominik Nowakowski 1974 Wrocław
782 Dominik Buk 1975 Iwiny MKS Parasol
783 Dominik Kubicki 1980 Wrocław Hospicjum Bonifratrów
784 Dominik Szkwarek 1982 Wrocław Bombardier
785 Dominik Migasiewicz 1983 Wrocław
786 Dominik Broda 1986 Wrocław Positive Vibration
787 Dmitriy Bossenko 1983 Wroclaw VOLVO POLSKA
788 Denis Wczesny 1996 Wrocław
789 Dawid Ratajczyk 1989 Wroclaw
790 Dawid Frączek 1991 Wrocław ATM GRUPA S.A.
791 Dawid Czarnecki 1991 Wrocław
792 Dawid Amanowicz 1996 Trzebnica
793 Davide Solbiati 1971 Wroclaw
794 Dariusz Zajdel 1961 Zawadzkie Zawadzkie Biegnie
795 DARIUSZ WĘTRYS 1985 WROCŁAW
796 Dariusz Wysokiński 1970 Wrocław Marathon Team
797 Dariusz Atlak 1996 Sulików Złośliwe delfiny
798 DARIUSZ NIETREBA 1971 TRZEBNICA
799 Dariusz Barylski 1976 Wrocław
800 Daria Kaczor 1981 Chrząstawa Mała