Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
301 Małgorzata Kuligowska 1989 Wrocław
302 Małgorzata Koralewska 1984 Wrocław
303 Małgorzata Górska 1963 Kobierzyce Bialeny Wrocławskie ATM GRUPA S.A.
304 Małgorzata Kaszczyszyn 1966 Wrocław
305 Małgorzata Zając 1970 Wrocław
306 Małgorzata Kawalec 1966 Wrocław MATNER RUNNING TEAM
307 Małgorzata Skibińska 1984 Wrocław
308 Małgorzata Kłepo 1982 Wrocław
309 Małgorzata Bugajna 1978 Oborniki Śląskie Idea Getin Leasing
310 MAŁGORZATA HAŁKA 1974 WROCŁAW Jachu
311 Małgorzata Piekarz 1987 Wrocław
312 MAŁGORZATA KOWALSKA 1971 Jelcz-Laskowice Ronal Polska Sp z o.o
313 Małgorzata Całka 1993 Wrocław
314 Małgorzata Tobjasz 1970 Wrocław
315 Matylda Buk 2005 Iwiny MKS PARASOL
316 Mateusz Kruczkiewicz 1979 Wrocław KRUKI
317 Mateusz Łyko 1991 Wrocław Bombardier
318 Mateusz Wyrzykowski 1989 Oborniki Śląskie
319 Mateusz Nowicki 1995 Wrocław
320 Mateusz Pawłucki 1991 Wrocław AKS Augusta Running Team
321 Mateusz Janecki 1994 Wrocław Bziegacze
322 Mateusz Makedoński 2004 Wrocław
323 Mateusz Grzegorczyk 1991 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
324 Mateusz Benedyk 1986 Wrocław
325 Marzena Żymańczyk 1974 Opole Morsy Opole Aktywni
326 Marzena Zankowska-Iskrzynska 1974 Wroclaw
327 Marzena Majcherkiewicz 1966 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
328 Marzena Kurzawińska 1966 Jelcz-Laskowice RS Różowe Saneczki
329 Martyna Żarczyńska 1995 Wołów MKS SIECHNICE\ Sobczyk team
330 Martyna Szymanska 1993 Gluszyna
331 Martyna Kuklinska 1993 Wroclaw BD - Becton Dickinson
332 Martyna Szczepaniak 1989 Wrocław
333 Martyna Zagórska 1992 Wrocław
334 Martyna Gawłowska 1996 Wrocław
335 Martyna Ziemba-Zięba 1990 Wrocław
336 Martyna Mróz 1988 Wrocław
337 Marta Todek 1982 Wrocław
338 Marta Kowal 1981 Smolec
339 Marta Iwańska 1989 Wrocław
340 Marta Olejnik 1993 Wrocław
341 Marta Grześkowiak 1996 Wrocław
342 Marta Kurczyńska 1989 Wrocław
343 Marta Stachowiak 1974 Wroclaw Wrocław Maraton Team
344 Marta Szafraniec 1977 Wrocław
345 Marta Lenart 1994 Wrocław
346 Marta Kępa 1991 Wrocław BD - Becton Dickinson
347 Marta Kasza-Czerwińska 1979 domaszczyn
348 Marta Proksz 1987 Wróblowice
349 Marta Kühnbeck 1990 Wrocław
350 Marlena Chałupa 1985 Miękinia
351 Mariusz Miernicki 1959 Dzierżoniów
352 Mariusz Foryś 1987 Kryniczno Bombardier
353 Mariusz TYCZKOWSKi 1967 Wrocław Wrocław Marathon Team
354 MARIUSZ BŁASZCZYK 1981 Świdnica Aktywny Wałbrzych
355 Mariusz Ociesa 1970 Wrocław Old Pistoleros
356 Mariusz Szumielewicz 1979 Wrocław Twin Peaks Team
357 Mariusz Bigos 1965 Wrocław Wrocław Samo Południe
358 Mariusz Zajęcki 1978 Wrocław
359 Marianna Olech 1982 Wroclaw
360 Marian Droń 1964 Wrocław
361 Maria Marzec 2007 Kamieniec Wrocławski
362 Maria Mac 1991 Wrocław Idea Getin Leasing
363 Maria Masło 2002 Bystrzyca
364 Maria Kołecka 1987 Wrocław
365 Maria Kwarciak 1965 Brzeg
366 Marek Czuchwicki 1976 Wrocław
367 Marek Pakuła 1988 Wrocław
368 Marek Kamiński 1972 Wrocław
369 MAREK DZIUGIEŁ 1980 WROCŁAW
370 Marek Poloczek 1955 Wrocław WKB Piast Wrocław
371 MAREK FEDORCZUK 1969 Kunice Matner Running Team/ Fitness Piekary Legnica
372 MAREK GADZIŃSKI 1962 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
373 Marek Jędrzejuk 1985 Wrocław Bombardier
374 Marek Kędziora 1958 Wrocław DANCELAND WROCŁAW
375 Marek Kiełbik 1957 Wrocław DWAMARKI
376 Marek Piotrowski 1984 Wrocław
377 Marek Jaroszek 1986 Wroclaw
378 Marcin Lizak 1979 Kąty Wrocławskie
379 Marcin Musiał 1978 Wrocław EFL
380 Marcin Kaczor 2004 Wrocław
381 Marcin Pawłowski 1995 Starachowice
382 Marcin Słowik 1984 Golasowice
383 Marcin Ślizowski 1991 Oleśnica
384 Marcin Bożek 1978 Wroclaw Adrian Danilewicz Group
385 Marcin Ptak 1985 Wrocław Ptaki team
386 Marcin Kosik 1979 Wrocław Medicsoft
387 Marcin Wojciechowski 1980 Wrocław
388 MARCIN PŁOCICA 1976 ZGORZELEC
389 Marcin Kluz 1990 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
390 Marcin Kuliberda 1984 Wrocław GOPR Karkonosze
391 Marcin Kornaś 1978 Braszowice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
392 Marcin Winiarski 1984 WROCŁAW
393 Marcin Danielewicz 1986 Wrocław
394 Marcin Domagała 1979 Trzebnica Bombardier
395 Marcin Kubiak 1993 Koźminek
396 Marcin Młynarczuk 1983 Żarów Bombardier
397 Manuela Robak 1989 Wrocław
398 Malwina Peglau 1992 Henryków BD - Becton Dickinson
399 Malwina Ksztoń 1990 Wrocław
400 Malwina Kołodziej 1987 Wrocław Wrocław Marathon Team