Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
201 Paweł Czarny 1975 Wrocław Harpagan ZG
202 Paweł Milanowicz 1989 Wrocław FLOW Wrocław
203 Paweł Jarosz 1989 Wroclaw AmatorWrocław
204 Paweł Marcinkiewicz 1996 Wrocław Gruszki Bieguszki
205 Paweł Górny 2009 Wrocław BudowlaniTeam
206 Paweł Sanecki 1973 Wrocław Bombardier
207 PAWEŁ FLANK 1974 SIECHNICE
208 Paweł Nowak 1986 Wrocław Land Rower Wrocław
209 Paweł Fidelak 1973 Wrocław
210 Paweł Podlasiński 1989 Wrocław
211 Paweł Dzieruk 1990 Wrocław
212 Paweł Grys 1988 Wrocław #Wk_Team
213 Pawel FRACKIEWICZ 1979 Domasław BD - Becton Dickinson
214 Paulina Cyrankowska 1993 Wołów
215 Paulina Soluch 1992 Wrocław
216 Paulina Chodorska 1995 wrocław WKB Piast Wroclaw
217 Paulina Krawczyszyn 1984 Wrocław
218 Paulina Biniek 1998 Wrocław
219 Paulina Braniewska 1992 Oława
220 Paulina Stoparek 1991 Syców BD - Becton Dickinson
221 Paulina Waleszczak 1993 Wrocław BD - Becton Dickinson
222 Paulina Dębska 2007 Oleśnica
223 Patryk Kuligowski 1992 Wrocław
224 Patryk Stulczewski 1993 Wrocław Firmowa Grupa Aktywnych FIGA
225 Patryk Czarnecki 1991 Wrocław Wrocław Marathon Team
226 Patrycja Dwojak 1994 Wrocław
227 Patrycja Warzycha 1992 Wrocław
228 Patrycja Wittenbeck 1993 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
229 Patrycja Peda 1999 Zalesie Gorne Malaga
230 Oskar Różycki 2006 Wrocław
231 Oliwia Żymańczyk 2005 Opole Morsy Opole Aktywni
232 Olimpia Radwan 1978 Wrocław
233 Olgierd Unold 1965 Wrocław
234 Olgierd Cichorek 1996 Wilczyce Rozrabiaki
235 Olga Jadach 1994 Wrocław
236 Olga Jadach 1987 Wrocław
237 Olga Kozdra 1974 Wrocław
238 NUWAN GUNATHILAKA 1986 Wroclaw SINHALA WARRIORS
239 Norbet Baran 1979 Strzelin
240 Nikodem Zalewski 1989 Wrocław
241 Natalia Ziółkowska 1992 Bolków Medicsoft
242 Natalia Ścisłowska 1988 Wrocław
243 Natalia Pędziwiatr 2002 Dobrzykowice Wrocławskie
244 Natalia Pirek 1986 Wrocław FAT BAT TEAM
245 Natalia Środa 1988 Wrocław
246 Natalia Marchut 1985 Wrocław
247 Natalia Bloch 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
248 Monika Hajdas 1979 Suchy Dwór
249 Monika Hernik-Oko 1972 Smolec
250 Monika Trzebowska 1981 Wrocław Usain Bolt Team
251 Monika Rogoś 1987 Wrocław
252 Monika Wójcik-Bednarz 1970 Rogów Opolski
253 Monika Kulesza 1985 Wroclaw
254 Monika Lebek 1993 Wrocław
255 Monika Łuczkowska 1986 Wrocław
256 Monika Fiet 1982 Wrocław
257 MONIKA WĘTRYS 1985 WROCŁAW
258 Monika Parfeniuk 1986 Wrocław
259 Monika Nita 1974 Wrocław
260 Monika Malyszek 1987 Wrocław
261 Monika Kozak 1992 Kamień WROCLAW MARATHON TEAM
262 Monika Lewandowska 1980 Wrocław NOA
263 Miłosz Drwal 2007 Brzezia Łąka
264 Mirosława Osajda 1978 Oleśnica
265 Mirosław Matusiak 1985 WROCŁAW Ślęzak Team
266 Mirosław Tadrała 1967 Wrocław
267 Mirosław Marczak 1977 Bagno Tieto Running Team
268 MIRO Gudz 1980 Wrocław
269 Miriam Młynarczyk 1993 Wroclaw
270 Mikołaj Owczarek 2003 Wroclaw
271 Mikołaj Bednarz 2001 Wrocław Rodzina BB
272 Mikołaj Rodkiewicz 2003 Wrocław
273 Mikołaj Czuba 2006 Wrocław bieganie zBliża
274 Mikołaj Visentin 2008 Wrocław TMTeam
275 MIECZYSŁAW WOJDYŁA 1964 WROCŁAW
276 Michał Lisowski 2003 Wrocław
277 Michał Giedziun 1980 Wrocław M.P.P.D.
278 Michał Łukasik 1983 Wrocław #ruszd***krolu
279 Michał Szcześniak 1987 Wrocław
280 Michał Rodobolski 1992 Wrocław
281 MICHAŁ KRZYSZKOWSKI 1978 Poniatowice
282 Michał Bolek 1999 Sroda Śląska Magnus Medical
283 Michał Szczęsnowicz 1983 Oleśnica
284 Michał Sosiński 1992 Bukowina
285 Michał Skrzek 1997 Wrocław
286 Michał Kowalów 2006 Wrocław
287 Michał Olko 1994 Wrocław #poBIEGNIJzaJEZUSEM
288 Michał Hamela 1985 Wrocław
289 Michał Leniart 1983 Radwanice
290 Michał Siekierski 1987 Wrocław
291 Michał Jarząbek 1988 Wrocław
292 Michał Wołczyński 1975 Wrocław
293 Michał Gronowski 1993 Wrocław, pow. Wrocław
294 Michał Zięba 1987 Wrocław
295 Michal Drapikowski 1986 Wroclaw
296 Michal Danielak 1986 Wrocław Stukot ortalionu
297 Małgorzata Hęciak 1974 Wrocław
298 Małgorzata Knopek 1981 Wrocław
299 Małgorzata Kowaliszyn 1976 Jelenia Góra Biegamdlazdrowia.pl
300 Małgorzata Rusin 1980 Wrocław