Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
901 Radosław Sikora 1988 Wrocław
902 Tomasz Mirosław 1990 Wrocław
903 Weronika Domańska 1989 Wrocław
904 Grzegorz Kiełczewski 1960 Wrocław
905 Marta Proksz 1987 Wróblowice
906 Lucyna Fonał 1987 Wrocław
907 Edyta Załuska 1977 Żerniki Wrocławskie
908 Radosław Kociński 1989 Garki
909 Barbara Skwarek 1992 Wrocław
910 Jacek Kamyk 1985 Wroclaw
911 Aneta Jakubik 1988 Kuropatnik
912 Martyna Gawłowska 1996 Wrocław
913 Michał Siekierski 1987 Wrocław
914 Tomasz Pawelski 1984 Wrocław
915 Bartosz Kniefel 1988 Warszawa
916 Eliza Jezierska 1992 Oleśnica
917 Agnieszka Wawszczyk 1980 Wrocław
918 Artur Starkowicz 1967 Kłodzko
919 Rafał Bednarz 1988 Wrocław
920 Dominika Gałecka 1981 Wrocław
921 Katarzyna Wolczynska 1979 Wroclaw
922 Ewa Cedrowicz 1982 Wroclaw
923 Ewelina Cieślak 1996 Wrocław
924 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław
925 Aneta Skrobuk 1986 Wrocław
926 Marianna Olech 1982 Wroclaw
927 Paweł Fidelak 1973 Wrocław
928 Sylwia Królikowska 1980 Wrocław
929 Arkadiusz Frąckowiak 1977 Wrocław
930 Boguslawa Jedziniak 1975 Miekinia
931 Alicja Stępień 1994 Żagań
932 Hubert Powałka 1972 wrocław
933 Adam Lewiński 1989 Wrocław
934 Mateusz Makedoński 2004 Wrocław
935 Piotr Stelmaszak 2007 Wrocław
936 Radosław Józefowicz 1989 Wrocław
937 Anna Wilczyńska 1983 Wrocław
938 Katarzyna Jaworska 1987 Wrocław
939 Tomasz Kozdra 2008 Wrocław
940 Klaudia Jankowska 2002 Sadków
941 Andrzej Gęgała 1961 Gajków
942 Tomasz Styrna 1981 Wroclaw
943 Robert Winiarski 1973 Kiełczów
944 Małgorzata Piekarz 1987 Wrocław
945 Krzysztof Czyściak 1973 Żórawina
946 Piotr Rozłąkowski 1974 Smolec
947 Katarzyna Paluch 1986 WROCŁAW
948 Zbigniew Niewierkiewicz 1951 Wroclaw
949 Marcin Winiarski 1984 WROCŁAW
950 Rafał Załuski 1975 Żerniki Wrocławskie
951 Jan Vitasek 1990 Novy Knin
952 Katarzyna Tubielewicz 1985 Wrocław
953 Adam Nawrot 1991 Wrocław
954 Kinga Mazur 1974 Wrocław
955 EUGENIUSZ STANIEWSKI 1951 ZGORZELEC
956 Jakub Sierszuła 1996 Kiełczów
957 Ewa Stelmach 1975 Chojnów
958 Krystyna Kasińska-Machajek 1960 Polkowice
959 Marian Droń 1964 Wrocław
960 Agata Pawęzowska 1990 Wrocław
961 Stanisław Wołczyński 2007 Wrocław
962 Bartłomiej Białuch 1995 Kielce
963 Bożena Podyma 1966 Wrocław
964 Paweł Podlasiński 1989 Wrocław
965 Alicja Orczykowska 1996 Wrocław
966 Magdalena Kozik 1987 Wrocław
967 Aleksandra Gąsior 1988 Wroclaw
968 Bartosz Szałęga 1983 Wroclaw
969 Denis Wczesny 1996 Wrocław
970 Dawid Amanowicz 1996 Trzebnica
971 Justyna Hachoł 1981 Wrocław
972 Malgorzata Herman 1968 Wrocław
973 Elżbieta Kurowska 1962 Wrocław
974 Beata Dębska 1981 Oleśnica
975 Agata Woźniak 1980 Wroclaw
976 Karol Wojtkowski 1989 Wrocław
977 Leszek Sobolewski 1967 Wrocław
978 Dominika Jabłońska 1992 Wrocław
979 Krzysztof Jaworski 1987 Wrocław
980 Dorota Wojtaś 1984 Chrząstawa Mała
981 Tomasz Jaworski 1980 Wrocław
982 Elżbieta Kromer 1972 Gdańsk
983 Dorota Błażewicz 1969 Wrocław
984 Kaja Korczowska 1979 Wrocław
985 Aleksandra Balczewska 1995 Wrocław
986 ROBERT BARANOWSKI 1971 WROCŁAW
987 Joanna Czyściak 1973 Żórawina
988 Kacper Rozłąkowski 2004 SMOLEC
989 Grzegorz Bryda 1970 Brzeg
990 Martyna Ziemba-Zięba 1990 Wrocław
991 Bogdan Kurzawiński 1988 Miłoszyce
992 Sylwia Ozga-Kobiałka 1974 Iwiny
993 Marta Kühnbeck 1990 Wrocław
994 Mariusz Zajęcki 1978 Wrocław
995 Anna Gruhn 1982 Wrocław
996 Marcin Danielewicz 1986 Wrocław
997 Joanna Borowska 1993 Wrocław
998 Radosław Kida 1974 Wrocław
999 Jakub Burczyński 1987 Wrocław
1000 Aleksandra Droń 1966 Wrocław