Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
601 Ewa Małek 1980 Oława
602 Joanna Jewsiewicka 1986 Wrocław
603 Marek Kamiński 1972 Wrocław
604 Alicja Pichlak 1992 Wrocław
605 Kacper Kaczor 2002 Wrocław
606 Radosława Uss 1983 Wrocław
607 Anna Stęchły 1978 Radomierzyce
608 Anna Izydorczyk 1987 Wrocław
609 Henryk Koczan 1961 Wrocław
610 Ryszard Gronowicz 1971 Łódź
611 Joanna Woźniak 1968 Wrocław
612 Joanna Mildyn 1976 Wrocław
613 Olgierd Unold 1965 Wrocław
614 Bartek Gędłek 1981 Wrocław
615 Damian Cyrankowski 1989 Wołów
616 Karol Kwiecień 1988 Wrocław
617 Ewa Kozłowska 1986 Wrocław
618 LENA HYRLIK 2005 BIELAWA
619 Anna Szymczyk 1991 Wrocław
620 Anna Mielnik 1971 Oława
621 Bartosz Czuchwicki 2006 Wrocław
622 Karolina Brenzak 1993 Wrocław
623 Bogumił Iskrzynski 1956 Wrocław
624 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
625 SYLWIA STEMPIN 1988 KĘPNO
626 Michal Drapikowski 1986 Wroclaw
627 Vitalii Kravchuk 1987 Wroclaw
628 Agnieszka Klimkowska 1993 Legnica
629 Aleksander Wroński 1988 Wrocław
630 Bożena Dyjak 1963 Wrocław
631 Agnieszka Fedyk 1970 Wrocław
632 Piotr Sawicz 1983 Wrocław
633 Agnieszka Ratajczyk 1987 Wrocław
634 Ewelina Krawczyk 1989 Wrocław
635 Renata Pruchnicka 1969 Kępno
636 Alicja Cały 1987 WROCŁAW
637 Izabela Garaszczuk 1990 Wrocław
638 MICHAŁ KRZYSZKOWSKI 1978 Poniatowice
639 Bartosz Kałuziński 1993 Wrocław
640 Karolina Noga 1985 Wąsosz
641 Adrian Kulczak 1989 Wrocław
642 Marcin Kaczor 2004 Wrocław
643 MAREK DZIUGIEŁ 1980 WROCŁAW
644 Jarosław Mularczyk 1961 Wrocław
645 Krzysztof Koziarski 1989 Łódź
646 Monika Lebek 1993 Wrocław
647 Andrzej Łobodziński 1985 Wrocław
648 Urszula Wesołowska 1971 Wrocław
649 Anna Żebranowicz 1979 Minkowice
650 Anna Smyk 1989 Wrocław
651 Jolanta Guziołek 1967 Wrocław
652 Agnieszka Nasiłowska 1979 WROCŁAW
653 Monika Łuczkowska 1986 Wrocław
654 Mirosława Osajda 1978 Oleśnica
655 Aleksandra Borodynko 1992 Wrocław
656 Justyna Skowrońska 1995 Wrocław
657 Małgorzata Koralewska 1984 Wrocław
658 Julia Szymczyk 2000 Iwiny
659 Michał Rodobolski 1992 Wrocław
660 Hanna Naleśniak 1980 Wrocław
661 Marcin Pawłowski 1995 Starachowice
662 Tomasz Żmuda 1995 Pakoslawice
663 Agnieszka Lach 1974 Wrocław
664 Alicja Białobłocka 1984 Wrocław
665 Renata Kruszewska 1972 Wrocław
666 Martyna Szymanska 1993 Gluszyna
667 Wacław Kowalski 1975 Wrocław
668 Krzysztof Duliński 1969 Wrocław
669 Marta Szafraniec 1977 Wrocław
670 Andrzej Masło 1972 Bystrzyca
671 Magdalena Wrońska 1988 Wrocław
672 Ewa Serafinowicz 1970 Wrocław
673 Małgorzata Zając 1970 Wrocław
674 Anna Heine 1962 Wrocław
675 Dawid Ratajczyk 1989 Wroclaw
676 Monika Fiet 1982 Wrocław
677 Dominika Łukaszewicz 1980 Domaszczyn
678 Karolina Dębska 2004 Oleśnica
679 Grzegorz Graniczkowski 1972 Wrocław
680 Paweł Szczepański 1981 Wrocław
681 Piotr Adamski 1992 Wrocław
682 KRZYSZTOF KARCZYŃSKI 1977 WROCŁAW
683 Magdalena Chodorek 1993 Wrocław
684 Michał Sosiński 1992 Bukowina
685 Małgorzata Kaszczyszyn 1966 Wrocław
686 Izabela Urynowicz 1979 Krępice
687 Michał Szczęsnowicz 1983 Oleśnica
688 JOANNA KROPIEWNICKA 1978 WROCŁAW
689 Karolina Mastalerz 1980 Wrocław
690 Filip Lebek 1992 Wrocław
691 Agnieszka Scholz 1985 Wrocław
692 Anna Szyba 1968 Wrocław
693 Piotr Nawrot 2002 Oława
694 Paweł Żebranowicz 1980 Minkowice
695 Wojciech Jodłowski 1967 Wrocław
696 Olga Jadach 1994 Wrocław
697 Domminika Hładik 2002 Sulęcin
698 Wojciech Kowalczyk 1997 Wrocław
699 Joanna Woźniak 1984 Twardogóra
700 Maja Osajda 2005 Oleśnica