Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
401 Monika Lewandowska 1980 Wrocław NOA
402 AGNIESZKA SULMA 1981 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
403 Marek Poloczek 1955 Wrocław WKB Piast Wrocław
404 Agnieszka Lipińska 1980 Wrocław WKB Piast Wrocław
405 MAREK GADZIŃSKI 1962 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
406 KRYSTYNA GADZIŃSKA 1964 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
407 Justyna Łukaszewicz 1961 Wrocław niezrzeszona
408 Janusz CZAPLIŃSKI 1960 SOBÓTKA Amator
409 Ewa Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
410 Krzysztof Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
411 Katarzyna Skiemisz 1972 Jelenia Góra -
412 Janek Mandat 1959 Oleśnica KB LUPUS Oleśnica
413 Wojciech Mandziuk 1985 Wrocław brak
414 Krzysztof Wargocki 1974 Bielany Wrocławskie brak klubu
415 Maciej Galik 1993 Henryków brak klubu
416 Maciej Tobjasz 1970 Wrocław
417 Justyna Lewicka 1988 Wrocław
418 Marek Pakuła 1988 Wrocław
419 TOMASZ POKORNY 1972 WROCŁAW
420 Ida Cieślak 1996 Środa Śląska
421 Tomasz Cyborowski 1981 Wrocław
422 Marta Kowal 1981 Smolec
423 BEATA Pilichowska 1984 WROCŁAW
424 Hanna Kmieć 1996 Wrocław
425 Ela Gliszczynska 1978 Olesnica
426 Julia Iwanow 1992 Wrocław
427 Katarzyna Cieśla 1993 Wrocław
428 Marta Iwańska 1989 Wrocław
429 Joanna Hager 1992 Wrocław
430 Agnieszka Szałęga 1977 Wrocław
431 Andrew Jochelson 1982 Wroclaw
432 Paweł Duda 1985 Wrocław
433 Mikołaj Owczarek 2003 Wroclaw
434 Jacek Pindral 2008 Wrocław
435 Marta Todek 1982 Wrocław
436 Barbara Iwanik 1987 Wrocław
437 Marek Czuchwicki 1976 Wrocław
438 Dorota Szadejko 1981 Wrocław
439 Maciej Głowacki 1969 Włocławek
440 Beata Machalska 1964 Wrocław
441 Katarzyna Janczyńska 1989 Wrocław
442 Beata Roga 1996 Wrocław
443 Daniel Stańczyk 1980 Opole
444 Przemek Sojka 1980 Wrocław
445 Krzysztof Szczyglewski 1957 Kłodzko
446 Katarzyna Czekierda 1976 Wrocław
447 Jarosław Woźniak 1993 Wrocław
448 Jakub Banaszak 1988 Wrocław
449 Małgorzata Knopek 1981 Wrocław
450 Agnieszka Erbetowska 1972 Jelenia Góra
451 Roman Kurowski 1964 Wrocław
452 Agnieszka Wysocka 1990 Wrocław
453 Zdzisław Iwanicki 1936 Wrocław
454 Magda Kurowska 1977 Wrocław
455 Grzegorz Garbacz 1976 Karwiany
456 Ewelina Gawłowska 1994 Zielona Góra
457 Karolina Woźniczka 1994 Wrocław
458 Nikodem Zalewski 1989 Wrocław
459 Katarzyna Ptaszek 1972 Wrocław
460 Małgorzata Hęciak 1974 Wrocław
461 Joanna Grudzińska 1970 BRZEG
462 Łukasz Kamiński 1973 Wrocław
463 Krzysztof Machajek 1954 Polkowice
464 Jakub Marczak 1992 Wrocław
465 Marlena Chałupa 1985 Miękinia
466 Anna Kaczor 1975 Wrocław
467 EWA POKORNY 1974 WROCŁAW
468 Paweł Sodo 1979 Wrocław
469 Monika Hajdas 1979 Suchy Dwór
470 Karolina Becker 1982 Wrocław
471 Jacek Cybruch 1986 Wrocław
472 Roberta Raczyńska 1995 Wrocław
473 Radosław Switalski 1982 Smolec
474 Karina Wietrzykowska 1993 Wysoka
475 Jagoda Iwańska 1991 Małkowice
476 Karolina Smolarczyk 1998 Wrocław
477 Marta Grześkowiak 1996 Wrocław
478 Szymon Kobyłt 1978 Wrocław
479 Adam Szałęga 2009 Wrocław
480 Barbara Hladíková 1991 Wrocław
481 Jacek Droń 1991 Wrocław
482 Joanna Kaleta 1996 Wroclaw
483 Mariusz Miernicki 1959 Dzierżoniów
484 Ela Pindral 1972 Wrocław
485 Jarosław Altewegier 1978 Kraków
486 Iwona Czuchwicka 1979 Wrocław
487 Witold Machalski 1960 Wrocław
488 Joanna Różyczka 1981 Serwitut
489 Aleksandra Karczmarska 1994 Wrocław
490 Jagoda Smal 1994 Wrocław
491 Paweł Ratajczak 1989 Rawicz
492 magda bartoszewska 1984 wrocław
493 Aleksandra Gumkowska 1989 Wrocław
494 Joanna Nyczak 1973 Wrocław
495 Aleksandra Osińska 1982 Wrocław
496 Krzysztof Kurowski 1987 Wrocław
497 Agata Bidzińska 1981 Wrocław
498 Jakub Shokerin 2008 Wrocław
499 Marta Olejnik 1993 Wrocław
500 Przemysław Chrobot 1988 Wrocław