Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
301 Pawel FRACKIEWICZ 1979 Domasław BD - Becton Dickinson
302 Malwina Peglau 1992 Henryków BD - Becton Dickinson
303 Damian Paterak 1991 Prusy BD - Becton Dickinson
304 Martyna Kuklinska 1993 Wroclaw BD - Becton Dickinson
305 Borys Loy 1986 Wrocław BD - Becton Dickinson
306 Maja Zajac 1988 Wrocław BD - Becton Dickinson
307 Marta Kępa 1991 Wrocław BD - Becton Dickinson
308 Katarzyna Kundys 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
309 Bishoy Botros 1979 Wrocław BD - Becton Dickinson
310 Paulina Stoparek 1991 Syców BD - Becton Dickinson
311 Alicja Strzelecka 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
312 Tomasz Lagowski 1989 Wrocław BD - Becton Dickinson
313 Dagmara Wrona 1990 Wrocław BD - Becton Dickinson
314 Benjamin Horler 1977 Wrocław BD - Becton Dickinson
315 Natalia Bloch 1992 Wrocław BD - Becton Dickinson
316 Paulina Waleszczak 1993 Wrocław BD - Becton Dickinson
317 Aleksandra Kupinska 1994 Wrocław BD - Becton Dickinson
318 Robert Sikorski 1986 Wrocław BD - Becton Dickinson
319 Aleksandra Szyrwiel 1989 Wrocław FLOW Wrocław
320 Paweł Milanowicz 1989 Wrocław FLOW Wrocław
321 Emilia Witwicka 1992 Kobierzyce ATM GRUPA S.A.
322 Hubert Ozimina 1977 Oborniki Śląskie ATM GRUPA S.A.
323 Małgorzata Górska 1963 Kobierzyce Bialeny Wrocławskie ATM GRUPA S.A.
324 Dawid Frączek 1991 Wrocław ATM GRUPA S.A.
325 Anna Dobrowolska 1976 Marcinkowice ATM GRUPA S.A.
326 Edyta Lisowska 1971 Wrocław ATM GRUPA S.A.
327 Karolina Zjawin 1992 Wrocław ATM GRUPA S.A.
328 ANNA SIEBIELEC 1971 GARNCARSKO KORFF TEAM
329 Tomasz Hadryś 1987 Wrocław TMTeam
330 Mikołaj Visentin 2008 Wrocław TMTeam
331 Tomasz Kowal 1986 Wrocław WRB Team
332 Magdalena Naleśniak-Kubicka 1978 Wrocław Hospicjum Bonifratrów
333 Dominik Kubicki 1980 Wrocław Hospicjum Bonifratrów
334 Adam Starzyk 1990 Wrocław MPWiK Wrocław
335 Katarzyna Beker 1992 Wrocław MPWiK Wrocław
336 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
337 Katarzyna Danielak 1989 Żary Team Danlak
338 Krzysztof Danielak 1960 Żary Team Danlak
339 Andrzej Pytel 1962 Wrocław Dozamel Solidarnosc
340 Natalia Ziółkowska 1992 Bolków Medicsoft
341 Marcin Kosik 1979 Wrocław Medicsoft
342 Joanna Płocharz 1977 Wrocław Medicsoft
343 Izabela Diduszko 1968 Wrocław Medicsoft
344 Janusz Bukała 1975 Otmuchów Ślęzak Team/ Otm.b
345 Anna Skoracka 1992 Wrocław Run Vegan!
346 Wiktor Wołodkowicz 1977 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
347 Marzena Majcherkiewicz 1966 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
348 Magdalena Tomasik 1978 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
349 Aleksandra Stebel 1982 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
350 Joanna Hypiak 1985 Wrocław TriActiv Ridley
351 Mateusz Janecki 1994 Wrocław Bziegacze
352 ZBIGNIEW PATER 1940 WROCŁAW WKB Piast Wroclaw
353 Paulina Chodorska 1995 wrocław WKB Piast Wroclaw
354 Piotr Chodorski 1973 Wrocław WKB Piast Wroclaw
355 Ryszard Chojnacki 1947 Wrocław WKB Piast Wroclaw
356 Natalia Pirek 1986 Wrocław FAT BAT TEAM
357 Agata Pirek 1965 Brzeg Dolny FAT BAT TEAM
358 Paweł Pirek 1955 Brzeg Dolny FAT BAT TEAM
359 Paweł Pelc 1978 Wrocław LoMag SOFTWARE
360 STANISŁAW GIL 1956 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
361 Czesław Lisowski 1945 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
362 Julia Sikora 2003 Wrocław MKS PARASOL WROCŁAW
363 Maciej Puterko 2001 Wilkszyn MKS PARASOL WROCŁAW
364 WIOLETTA DOROCIAK 1974 WILKÓW DOROCIAK TEAM
365 Aleksandra Fuławka 1991 Wrocław 2XS ARCHITECTURE
366 Rafał Socha 1986 Dębica 2XS ARCHITECTURE
367 Jolanta Pawliszyn 1966 Wrocław Wrocławskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Im. Dr Jerzego Szkarłata
368 Jarosław Łukasiewicz 1986 Wrocław Trenujznami.pl
369 Piotr Kolawa 1976 Kobierzyce Trenujznami.pl
370 Joanna Cholewa 1992 Wrocław Trenujznami.pl
371 WIKTOR KIPCZAK 1948 CHWAŁOWICE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
372 Wojciech Lemiowski 1973 Ratowice KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
373 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni
374 Grzegorz Gowin 1993 Łodygowice # DRUŻYNA SZPIKU
375 Blanka Trykowska 1982 Wrocław GT RAT
376 Witold Dudek 1973 Oleśnica Cała Oleśnica Biega
377 MAREK FEDORCZUK 1969 Kunice Matner Running Team/ Fitness Piekary Legnica
378 ELŻBIETA MADEJ 1978 KUNICE FITNESS PIEKARY LEGNICA
379 Damian Cwynar 1995 Wrocław Night Runners Wrocław
380 Stanisław Świerk 1956 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
381 Piotr Chorąży 1971 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
382 Tomasz Mydłowski 1973 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
383 Piotr Fielek 1972 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
384 Bartosz Ramotowski 1990 Wroclaw PRO-RUN WROCŁAW
385 Marcin Kluz 1990 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
386 Aleksander Rybicki 1988 Brzeg Dolny Służba Więzienna
387 Piotr Adam 1973 Żerniki Wrocławskie WROCLAW MARATHON TEAM
388 Iwona Leszkiewicz 1974 wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
389 Wiesław Nowakowski 1964 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
390 Piotr Galewski 1969 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
391 Adam Nolbert 1970 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
392 JAROSŁAW ŁAZARSKI 1981 WROCŁAW WROCLAW MARATHON TEAM
393 Wojciech Lang 1982 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
394 Patrycja Wittenbeck 1993 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
395 Monika Kozak 1992 Kamień WROCLAW MARATHON TEAM
396 Beata Wojciechowska 1979 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
397 Emilia Makaro 1984 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
398 Paweł Czarny 1975 Wrocław Harpagan ZG
399 Anna Makarewicz 1973 Wrocław NOA
400 Jagoda Petryna 1988 Wrocław NOA