Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
601 Maria Kwarciak 1965 Brzeg
602 Małgorzata Tobjasz 1970 Wrocław
603 Maciej Manikowski 1966 Wrocław
604 Malwina Gembara 1985 Wrocław
605 Michał Gronowski 1993 Wrocław, pow. Wrocław
606 Marek Jaroszek 1986 Wroclaw
607 Ala Rozłąkowska 2001 SMOLEC
608 Paweł Dzieruk 1990 Wrocław
609 Marek Piotrowski 1984 Wrocław
610 Michał Zięba 1987 Wrocław
611 Kamila Słoń Uryasz 1984 Świdnica
612 Lidia Golec 1978 Wrocław
613 Maciej Jarecki 1985 Wrocław
614 Kornelia Żukrowska 1988 Wrocław
615 Joanna Kawka 1973 Wroclaw
616 Izabela Kordus 1974 Oława
617 Mateusz Benedyk 1986 Wrocław
618 Barbara Danielewicz 1991 Wrocław
619 Andrzej Makaro 1981 Wrocław
620 Małgorzata Całka 1993 Wrocław
621 Alina Kovalets 1999 Wrocław
622 Aleksandra Kida 1976 Wrocław
623 Jacek Owczarek 1968 Wroclaw
624 Elżbieta Hebzda 1976 Wrocław
625 Krzysztof Wargocki 1974 Bielany Wrocławskie brak klubu
626 Maciej Galik 1993 Henryków brak klubu
627 Wojciech Mandziuk 1985 Wrocław brak
628 Janek Mandat 1959 Oleśnica KB LUPUS Oleśnica
629 Katarzyna Skiemisz 1972 Jelenia Góra -
630 Ewa Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
631 Krzysztof Boćko 1981 Trzebnica WATAHA
632 Janusz CZAPLIŃSKI 1960 SOBÓTKA Amator
633 Justyna Łukaszewicz 1961 Wrocław niezrzeszona
634 AGNIESZKA SULMA 1981 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
635 Agnieszka Lipińska 1980 Wrocław WKB Piast Wrocław
636 Marek Poloczek 1955 Wrocław WKB Piast Wrocław
637 MAREK GADZIŃSKI 1962 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
638 KRYSTYNA GADZIŃSKA 1964 WROCŁAW WKB Piast Wrocław
639 Anna Makarewicz 1973 Wrocław NOA
640 Jagoda Petryna 1988 Wrocław NOA
641 Monika Lewandowska 1980 Wrocław NOA
642 Paweł Czarny 1975 Wrocław Harpagan ZG
643 Piotr Adam 1973 Żerniki Wrocławskie WROCLAW MARATHON TEAM
644 Iwona Leszkiewicz 1974 wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
645 Wiesław Nowakowski 1964 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
646 Piotr Galewski 1969 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
647 Adam Nolbert 1970 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
648 JAROSŁAW ŁAZARSKI 1981 WROCŁAW WROCLAW MARATHON TEAM
649 Wojciech Lang 1982 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
650 Patrycja Wittenbeck 1993 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
651 Monika Kozak 1992 Kamień WROCLAW MARATHON TEAM
652 Beata Wojciechowska 1979 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
653 Emilia Makaro 1984 Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM
654 Aleksander Rybicki 1988 Brzeg Dolny Służba Więzienna
655 Piotr Fielek 1972 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
656 Bartosz Ramotowski 1990 Wroclaw PRO-RUN WROCŁAW
657 Marcin Kluz 1990 Wrocław PRO-RUN WROCŁAW
658 Stanisław Świerk 1956 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
659 Piotr Chorąży 1971 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
660 Tomasz Mydłowski 1973 Janowice Wielkie Naturalnie Janowice
661 Damian Cwynar 1995 Wrocław Night Runners Wrocław
662 ELŻBIETA MADEJ 1978 KUNICE FITNESS PIEKARY LEGNICA
663 MAREK FEDORCZUK 1969 Kunice Matner Running Team/ Fitness Piekary Legnica
664 Witold Dudek 1973 Oleśnica Cała Oleśnica Biega
665 Blanka Trykowska 1982 Wrocław GT RAT
666 Grzegorz Gowin 1993 Łodygowice # DRUŻYNA SZPIKU
667 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni
668 WIKTOR KIPCZAK 1948 CHWAŁOWICE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
669 Wojciech Lemiowski 1973 Ratowice KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE
670 Jarosław Łukasiewicz 1986 Wrocław Trenujznami.pl
671 Piotr Kolawa 1976 Kobierzyce Trenujznami.pl
672 Joanna Cholewa 1992 Wrocław Trenujznami.pl
673 Jolanta Pawliszyn 1966 Wrocław Wrocławskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Im. Dr Jerzego Szkarłata
674 Aleksandra Fuławka 1991 Wrocław 2XS ARCHITECTURE
675 Rafał Socha 1986 Dębica 2XS ARCHITECTURE
676 WIOLETTA DOROCIAK 1974 WILKÓW DOROCIAK TEAM
677 Julia Sikora 2003 Wrocław MKS PARASOL WROCŁAW
678 Maciej Puterko 2001 Wilkszyn MKS PARASOL WROCŁAW
679 STANISŁAW GIL 1956 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
680 Czesław Lisowski 1945 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania
681 Paweł Pelc 1978 Wrocław LoMag SOFTWARE
682 Natalia Pirek 1986 Wrocław FAT BAT TEAM
683 Agata Pirek 1965 Brzeg Dolny FAT BAT TEAM
684 Paweł Pirek 1955 Brzeg Dolny FAT BAT TEAM
685 ZBIGNIEW PATER 1940 WROCŁAW WKB Piast Wroclaw
686 Paulina Chodorska 1995 wrocław WKB Piast Wroclaw
687 Piotr Chodorski 1973 Wrocław WKB Piast Wroclaw
688 Ryszard Chojnacki 1947 Wrocław WKB Piast Wroclaw
689 Mateusz Janecki 1994 Wrocław Bziegacze
690 Joanna Hypiak 1985 Wrocław TriActiv Ridley
691 Wiktor Wołodkowicz 1977 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
692 Marzena Majcherkiewicz 1966 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
693 Magdalena Tomasik 1978 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
694 Aleksandra Stebel 1982 Wrocław DIL - Dajemy Im Love
695 Anna Skoracka 1992 Wrocław Run Vegan!
696 Janusz Bukała 1975 Otmuchów Ślęzak Team/ Otm.b
697 Natalia Ziółkowska 1992 Bolków Medicsoft
698 Marcin Kosik 1979 Wrocław Medicsoft
699 Joanna Płocharz 1977 Wrocław Medicsoft
700 Izabela Diduszko 1968 Wrocław Medicsoft