Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
501 PAWEŁ FLANK 1974 SIECHNICE
502 Adam Kozdra 1975 Wrocław
503 Radosław Sikora 1988 Wrocław
504 Andrzej Gęgała 1961 Gajków
505 Tomasz Styrna 1981 Wroclaw
506 Robert Winiarski 1973 Kiełczów
507 Małgorzata Piekarz 1987 Wrocław
508 Krzysztof Czyściak 1973 Żórawina
509 Piotr Rozłąkowski 1974 Smolec
510 Katarzyna Paluch 1986 WROCŁAW
511 Zbigniew Niewierkiewicz 1951 Wroclaw
512 Marcin Winiarski 1984 WROCŁAW
513 Rafał Załuski 1975 Żerniki Wrocławskie
514 Jan Vitasek 1990 Novy Knin
515 Katarzyna Tubielewicz 1985 Wrocław
516 Adam Nawrot 1991 Wrocław
517 Kinga Mazur 1974 Wrocław
518 EUGENIUSZ STANIEWSKI 1951 ZGORZELEC
519 Jakub Sierszuła 1996 Kiełczów
520 Ewa Stelmach 1975 Chojnów
521 Krystyna Kasińska-Machajek 1960 Polkowice
522 Marian Droń 1964 Wrocław
523 Rafał Bednarz 1988 Wrocław
524 Dominika Gałecka 1981 Wrocław
525 Katarzyna Wolczynska 1979 Wroclaw
526 Ewa Cedrowicz 1982 Wroclaw
527 Ewelina Cieślak 1996 Wrocław
528 Katarzyna Sabat 1987 Wrocław
529 Aneta Skrobuk 1986 Wrocław
530 Marianna Olech 1982 Wroclaw
531 Paweł Fidelak 1973 Wrocław
532 Sylwia Królikowska 1980 Wrocław
533 Arkadiusz Frąckowiak 1977 Wrocław
534 Boguslawa Jedziniak 1975 Miekinia
535 Alicja Stępień 1994 Żagań
536 Hubert Powałka 1972 wrocław
537 Adam Lewiński 1989 Wrocław
538 Mateusz Makedoński 2004 Wrocław
539 Piotr Stelmaszak 2007 Wrocław
540 Radosław Józefowicz 1989 Wrocław
541 Anna Wilczyńska 1983 Wrocław
542 Katarzyna Jaworska 1987 Wrocław
543 Tomasz Kozdra 2008 Wrocław
544 Klaudia Jankowska 2002 Sadków
545 Dorota Błażewicz 1969 Wrocław
546 Kaja Korczowska 1979 Wrocław
547 Aleksandra Balczewska 1995 Wrocław
548 ROBERT BARANOWSKI 1971 WROCŁAW
549 Joanna Czyściak 1973 Żórawina
550 Kacper Rozłąkowski 2004 SMOLEC
551 Grzegorz Bryda 1970 Brzeg
552 Martyna Ziemba-Zięba 1990 Wrocław
553 Bogdan Kurzawiński 1988 Miłoszyce
554 Sylwia Ozga-Kobiałka 1974 Iwiny
555 Marta Kühnbeck 1990 Wrocław
556 Mariusz Zajęcki 1978 Wrocław
557 Anna Gruhn 1982 Wrocław
558 Marcin Danielewicz 1986 Wrocław
559 Joanna Borowska 1993 Wrocław
560 Radosław Kida 1974 Wrocław
561 Jakub Burczyński 1987 Wrocław
562 Aleksandra Droń 1966 Wrocław
563 Agata Pawęzowska 1990 Wrocław
564 Stanisław Wołczyński 2007 Wrocław
565 Bartłomiej Białuch 1995 Kielce
566 Bożena Podyma 1966 Wrocław
567 Paweł Podlasiński 1989 Wrocław
568 Alicja Orczykowska 1996 Wrocław
569 Magdalena Kozik 1987 Wrocław
570 Aleksandra Gąsior 1988 Wroclaw
571 Bartosz Szałęga 1983 Wroclaw
572 Denis Wczesny 1996 Wrocław
573 Dawid Amanowicz 1996 Trzebnica
574 Justyna Hachoł 1981 Wrocław
575 Malgorzata Herman 1968 Wrocław
576 Elżbieta Kurowska 1962 Wrocław
577 Beata Dębska 1981 Oleśnica
578 Agata Woźniak 1980 Wroclaw
579 Karol Wojtkowski 1989 Wrocław
580 Leszek Sobolewski 1967 Wrocław
581 Dominika Jabłońska 1992 Wrocław
582 Krzysztof Jaworski 1987 Wrocław
583 Dorota Wojtaś 1984 Chrząstawa Mała
584 Tomasz Jaworski 1980 Wrocław
585 Elżbieta Kromer 1972 Gdańsk
586 Maciej Manikowski 1966 Wrocław
587 Malwina Gembara 1985 Wrocław
588 Michał Gronowski 1993 Wrocław, pow. Wrocław
589 Marek Jaroszek 1986 Wroclaw
590 Ala Rozłąkowska 2001 SMOLEC
591 Paweł Dzieruk 1990 Wrocław
592 Marek Piotrowski 1984 Wrocław
593 Michał Zięba 1987 Wrocław
594 Kamila Słoń Uryasz 1984 Świdnica
595 Lidia Golec 1978 Wrocław
596 Maciej Jarecki 1985 Wrocław
597 Kornelia Żukrowska 1988 Wrocław
598 Joanna Kawka 1973 Wroclaw
599 Izabela Kordus 1974 Oława
600 Mateusz Benedyk 1986 Wrocław