Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
401 Ewa Bawey 1984 WROCŁAW
402 Łukasz Grzeszczak 1983 Domasław
403 Barbara Kmiecik 1988 Wrocław
404 Krzysztof Drab 2004 Wrocław
405 Krzysztof Tylki 1981 Trzebnica
406 Adam Samuel 1967 Wrocław
407 MIRO Gudz 1980 Wrocław
408 Szymon Drwal 1977 Brzezia Łąka
409 Grzegorz Szyszka 1978 Wrocław
410 Paulina Braniewska 1992 Oława
411 Ida Rozmarynowicz 1980 Brzeg Dolny
412 MARCIN PŁOCICA 1976 ZGORZELEC
413 Natalia Marchut 1985 Wrocław
414 Izabela Dulęba 1977 Wrocław
415 Joanna Fudali 1981 Wilkszyn
416 Barbara Janus 1980 Wysoka
417 Dawid Czarnecki 1991 Wrocław
418 Miriam Młynarczyk 1993 Wroclaw
419 Marcin Wojciechowski 1980 Wrocław
420 Ilona Niemiec 1975 Wrocław
421 Barbara Lenart 1960 Wrocław
422 Piotr Młynarski 1988 Wrocław
423 Monika Nita 1974 Wrocław
424 Anna Krysiuk 1971 Brzeg
425 Damian Szafran 1992 Wrocław
426 Beata Kowalów 1974 Wrocław
427 Joanna Jarocka 1973 Wysoka
428 Szczepan Lenart 1979 Milicz
429 Anna Krakowska 1985 Wrocław
430 Monika Malyszek 1987 Wrocław
431 Tomasz Mieczkowski 1990 Dzierżoniów
432 Laura Tarkowska 1979 Kąty Wrocławskie
433 Anna Brysz 1991 Radwanice
434 Barbara Godszling 1995 Działoszyn
435 Tomasz Stępak 1981 Wrocław
436 GRZEGORZ TRZEBSKI 1980 Żarów
437 Krystyna Malkiewicz 1963 Wrocław
438 PIOTR BAWEY 1987 WROCŁAW
439 Anna Wieczyńska 1988 Wrocław
440 DARIUSZ NIETREBA 1971 TRZEBNICA
441 Katarzyna Nijander 1977 Wrocław
442 Zuzanna Bęś 1985 Wroclaw
443 Robert Groński 1976 Wrocław
444 Mirosław Tadrała 1967 Wrocław
445 Justyna Sas 1983 Oława
446 Dominik Migasiewicz 1983 Wrocław
447 Katarzyna Rutkowska 1987 Wroclaw
448 Miłosz Drwal 2007 Brzezia Łąka
449 Tomasz Burzec 1979 Wrocław
450 Katarzyna Wawrzynow 1989 Wroclaw
451 Barbara Kuczyńska 1976 Wrocław
452 Marta Kasza-Czerwińska 1979 domaszczyn
453 Basia Sosnowa 1981 Wroclaw
454 Robert Borkowski 1978 Wrocław
455 Aleksandra Leniart 1987 Radwanice
456 Zbigniew Janus 1979 Wysok
457 Izabela Urbańska-Krawczyk 1958 Kamieniec Wrocławski
458 Kamila Cybulska 1982 Wrocław
459 Magdalena Kalczyńska 1993 Szczecin
460 Adam Patyński 1990 Wrocław
461 Damian Sawicki 1992 Siechnice
462 Aleksandra Ciukaj 1989 Wrocław
463 Krzysztof Żebrowski 1989 Wrocław
464 Robert Cudniewicz 1969 Kępno
465 Viktoriia Onysko 1988 Wrocław
466 Anna Wybraniec 1992 Wrocław
467 Dariusz Barylski 1976 Wrocław
468 Olga Kozdra 1974 Wrocław
469 JAN MATEUSIAK 1959 WROCŁAW
470 Tomasz Mirosław 1990 Wrocław
471 Weronika Domańska 1989 Wrocław
472 Grzegorz Kiełczewski 1960 Wrocław
473 Marta Proksz 1987 Wróblowice
474 Lucyna Fonał 1987 Wrocław
475 Edyta Załuska 1977 Żerniki Wrocławskie
476 Radosław Kociński 1989 Garki
477 Barbara Skwarek 1992 Wrocław
478 Jacek Kamyk 1985 Wroclaw
479 Aneta Jakubik 1988 Kuropatnik
480 Martyna Gawłowska 1996 Wrocław
481 Michał Siekierski 1987 Wrocław
482 Tomasz Pawelski 1984 Wrocław
483 Bartosz Kniefel 1988 Warszawa
484 Eliza Jezierska 1992 Oleśnica
485 Agnieszka Wawszczyk 1980 Wrocław
486 Artur Starkowicz 1967 Kłodzko
487 Michał Hamela 1985 Wrocław
488 Gabriela Lewicka 1978 Oleśnica
489 Aleksandra Przygoda-Szyszka 1983 Wrocław
490 Michał Leniart 1983 Radwanice
491 Anna Rybicka 1959 Wrocław
492 Elżbieta Młynarczyk 1962 Brzeg
493 Anna Sikora 1990 Wrocław
494 Magdalena Frąckowiak 1979 Wrocław
495 Anna Haleszczuk 1979 Wrocław
496 Joanna Kurowska 1990 Wrocław
497 Michał Jarząbek 1988 Wrocław
498 Ewa Stelmaszak 1979 Wrocław
499 Tomasz Klauziński 1985 Nysa
500 Anita Józefowicz 1989 Wrocław