Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
201 Karol Kwiecień 1988 Wrocław
202 Ewa Kozłowska 1986 Wrocław
203 LENA HYRLIK 2005 BIELAWA
204 Anna Szymczyk 1991 Wrocław
205 Michał Rodobolski 1992 Wrocław
206 Anna Mielnik 1971 Oława
207 Bartosz Czuchwicki 2006 Wrocław
208 Karolina Brenzak 1993 Wrocław
209 Bogumił Iskrzynski 1956 Wrocław
210 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
211 SYLWIA STEMPIN 1988 KĘPNO
212 Michal Drapikowski 1986 Wroclaw
213 Vitalii Kravchuk 1987 Wroclaw
214 Agnieszka Klimkowska 1993 Legnica
215 Aleksander Wroński 1988 Wrocław
216 Bożena Dyjak 1963 Wrocław
217 Agnieszka Fedyk 1970 Wrocław
218 Piotr Sawicz 1983 Wrocław
219 Agnieszka Ratajczyk 1987 Wrocław
220 Ewelina Krawczyk 1989 Wrocław
221 Renata Pruchnicka 1969 Kępno
222 Alicja Cały 1987 WROCŁAW
223 Izabela Garaszczuk 1990 Wrocław
224 MICHAŁ KRZYSZKOWSKI 1978 Poniatowice
225 Bartosz Kałuziński 1993 Wrocław
226 Karolina Noga 1985 Wąsosz
227 Adrian Kulczak 1989 Wrocław
228 Marcin Kaczor 2004 Wrocław
229 MAREK DZIUGIEŁ 1980 WROCŁAW
230 Jarosław Mularczyk 1961 Wrocław
231 Krzysztof Koziarski 1989 Łódź
232 Monika Lebek 1993 Wrocław
233 Andrzej Łobodziński 1985 Wrocław
234 Urszula Wesołowska 1971 Wrocław
235 Anna Żebranowicz 1979 Minkowice
236 Anna Smyk 1989 Wrocław
237 Jolanta Guziołek 1967 Wrocław
238 Agnieszka Nasiłowska 1979 WROCŁAW
239 Monika Łuczkowska 1986 Wrocław
240 Mirosława Osajda 1978 Oleśnica
241 Aleksandra Borodynko 1992 Wrocław
242 Justyna Skowrońska 1995 Wrocław
243 Małgorzata Koralewska 1984 Wrocław
244 Julia Szymczyk 2000 Iwiny
245 Hanna Naleśniak 1980 Wrocław
246 Marcin Pawłowski 1995 Starachowice
247 Tomasz Żmuda 1995 Pakoslawice
248 Agnieszka Lach 1974 Wrocław
249 Alicja Białobłocka 1984 Wrocław
250 Renata Kruszewska 1972 Wrocław
251 Martyna Szymanska 1993 Gluszyna
252 Wacław Kowalski 1975 Wrocław
253 Krzysztof Duliński 1969 Wrocław
254 Marta Szafraniec 1977 Wrocław
255 Andrzej Masło 1972 Bystrzyca
256 Magdalena Wrońska 1988 Wrocław
257 Ewa Serafinowicz 1970 Wrocław
258 Małgorzata Zając 1970 Wrocław
259 Anna Heine 1962 Wrocław
260 Dawid Ratajczyk 1989 Wroclaw
261 Monika Fiet 1982 Wrocław
262 Dominika Łukaszewicz 1980 Domaszczyn
263 Karolina Dębska 2004 Oleśnica
264 Grzegorz Graniczkowski 1972 Wrocław
265 Paweł Szczepański 1981 Wrocław
266 Piotr Adamski 1992 Wrocław
267 KRZYSZTOF KARCZYŃSKI 1977 WROCŁAW
268 Magdalena Chodorek 1993 Wrocław
269 Michał Sosiński 1992 Bukowina
270 Małgorzata Kaszczyszyn 1966 Wrocław
271 Izabela Urynowicz 1979 Krępice
272 Michał Szczęsnowicz 1983 Oleśnica
273 JOANNA KROPIEWNICKA 1978 WROCŁAW
274 Karolina Mastalerz 1980 Wrocław
275 Filip Lebek 1992 Wrocław
276 Agnieszka Scholz 1985 Wrocław
277 Anna Szyba 1968 Wrocław
278 Piotr Nawrot 2002 Oława
279 Paweł Żebranowicz 1980 Minkowice
280 Wojciech Jodłowski 1967 Wrocław
281 Olga Jadach 1994 Wrocław
282 Domminika Hładik 2002 Sulęcin
283 Wojciech Kowalczyk 1997 Wrocław
284 Joanna Woźniak 1984 Twardogóra
285 Maja Osajda 2005 Oleśnica
286 Marcin Słowik 1984 Golasowice
287 Ewelina Kurpas 1979 Wrocław
288 Anna Bednarz 1971 Oleśnica
289 Piotr Dobromilski 1978 Wrocław
290 Małgorzata Skibińska 1984 Wrocław
291 Dominika Kościelak 1999 Opole
292 Aleksandra Marek 1989 Dankowice
293 MONIKA WĘTRYS 1985 WROCŁAW
294 Paweł Zieleń 1994 zgorzelec
295 Roksana Obuchowska-Waślicka 1991 Wrocław
296 Tomasz Rodkiewicz 1971 Wrocław
297 Rafał Szafraniec 1975 Wrocław
298 Maria Masło 2002 Bystrzyca
299 Malwina Ksztoń 1990 Wrocław
300 Paweł Serafinowicz 1969 Wrocław