Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
101 Natalia Pędziwiatr 2002 Dobrzykowice Wrocławskie
102 Konstanty Miękus 1998 Wrocław
103 Agnieszka Drozd 1977 Wrocław
104 Angelika Stanik 1994 Radomsko
105 Piotr Rodziewicz 1986 Wrocław
106 Hemn Hussein 1991 Wroclaw
107 Judyta Bartnicka 1995 Głogów
108 Jan Droń 2001 Wrocław
109 Łukasz Tobys 1991 Wrocław
110 Magda Waryszak 1991 Wrocław
111 Anna Łozińska 1973 Opole
112 Anna Smolana-Frycz 1975 Wrocław
113 Krystyna Musielak 1964 Żmigród
114 Beata Malinowska 1992 Wroclaw
115 Maja Jędrasiak 1992 Syców
116 Małgorzata Rusin 1980 Wrocław
117 Olimpia Radwan 1978 Wrocław
118 Marcin Lizak 1979 Kąty Wrocławskie
119 Witold Pruchnicki 1996 Wrocław
120 Izabela Białokryty 1986 Wrocław
121 Monika Hernik-Oko 1972 Smolec
122 Jędrzej Ceglarek 1987 Wrocław
123 Kornelia Starzec 1988 Wrocław
124 Adam Zuzel 1981 Wrocław
125 Michał Lisowski 2003 Wrocław
126 Patrycja Dwojak 1994 Wrocław
127 Maciej Środa 1988 Wrocław
128 Justyna Minorczyk 1977 Wrocław
129 Patryk Kuligowski 1992 Wrocław
130 Agnieszka Salamon 1990 Wrocław
131 Aleksandra Mallick 1973 Wroclaw
132 Piotr Bienkiewicz 1972 Sułów
133 Anna Skurnica 1987 Wrocław
134 Wojciech ślusarski 1981 Wrocław
135 Monika Kulesza 1985 Wroclaw
136 Katarzyna Drzewińska 1989 Wrocław
137 Joanna Żygadło 1988 Kąty Wrocławskie
138 Jadwiga Oleksy 1986 Wrocław
139 Tadeusz Kołodziej 1978 Wrocław
140 Edyta Nawrot 1976 Oława
141 Robert Górak 1968 Duszniki-Zdrój
142 Sabina Kuczyńska 1979 Wrocław
143 Paulina Cyrankowska 1993 Wołów
144 ALINA SERAFIN 1980 BIELAWA
145 Bartłomiej Nowak 1983 Komorowice
146 Paulina Soluch 1992 Wrocław
147 Ewa Sewerniak 1975 Brzezia Łąka
148 Dorota Bartyzel 1964 Jelcz-Laskowice
149 Magdalena Zygmunt 1988 Wrocław
150 Bogumiła Pruchnicka 2000 Kępno
151 Joanna Siedlecka 1979 Oleśnica
152 Alicja Matusiak 1984 WROCŁAW
153 Renata Andrzejewska-Tylman 1966 Wroclaw
154 Alicja Lizak 1979 Kąty Wrocławskie
155 Tomasz Oko 1962 Smolec
156 Anna Olchawa 1971 Wrocław
157 Karolina Kocemba 1993 Wrocław
158 Monika Wójcik-Bednarz 1970 Rogów Opolski
159 Dorota Szafran 1980 Wrocław
160 Ewa Marzec 1967 Kamieniec Wrocławski
161 Justyna Szymańska 1993 Wrocław
162 Aleksandra Kołsut 1981 Wrocław
163 Małgorzata Kuligowska 1989 Wrocław
164 Patrycja Warzycha 1992 Wrocław
165 Jakub Chmielowiec 1992 Świdnica
166 Ewa Miszkowska 1976 Gajków
167 Magdalena Nawrocka 1986 Wroclaw
168 Joanna Cegielska 1982 Chrząstawa Mała
169 Alicja Pichlak 1992 Wrocław
170 Kacper Kaczor 2002 Wrocław
171 Radosława Uss 1983 Wrocław
172 Anna Stęchły 1978 Radomierzyce
173 Anna Izydorczyk 1987 Wrocław
174 Henryk Koczan 1961 Wrocław
175 Ryszard Gronowicz 1971 Łódź
176 Joanna Woźniak 1968 Wrocław
177 Joanna Mildyn 1976 Wrocław
178 Olgierd Unold 1965 Wrocław
179 Bartek Gędłek 1981 Wrocław
180 Damian Cyrankowski 1989 Wołów
181 Karol Kwiecień 1988 Wrocław
182 Ewa Kozłowska 1986 Wrocław
183 LENA HYRLIK 2005 BIELAWA
184 Anna Szymczyk 1991 Wrocław
185 Alina Krasnosielska 1977 Wrocław
186 Anita Chryplewicz 1981 Wrocław
187 Katarzyna Ferkaluk 1979 Oława
188 Jagna Zarzeczna-Szewczyk 1978 Kiełczówek
189 Kamil Moczulski 1986 Siechnice
190 Michał Szcześniak 1987 Wrocław
191 Marzena Zankowska-Iskrzynska 1974 Wroclaw
192 Iga Szczyglewska-Mielczarek 1982 Wrocław
193 Karol Miszczyk 1989 Wrocław
194 Klaudia Kowalska 1993 Wrocław
195 Katarzyna Florek 1988 Wrocław
196 Elżbieta Zdanowicz 1974 Wrocław
197 Maria Marzec 2007 Kamieniec Wrocławski
198 Tomek Stempniewicz 1987 Wroclaw
199 Sylwia Kolaczek 1980 Wroclaw
200 Joanna Ochej 1979 Miękinia