Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - opłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Maciej Tobjasz 1970 Wrocław
2 Justyna Lewicka 1988 Wrocław
3 Marek Pakuła 1988 Wrocław
4 TOMASZ POKORNY 1972 WROCŁAW
5 Ida Cieślak 1996 Środa Śląska
6 Tomasz Cyborowski 1981 Wrocław
7 Marta Kowal 1981 Smolec
8 BEATA Pilichowska 1984 WROCŁAW
9 Hanna Kmieć 1996 Wrocław
10 Ela Gliszczynska 1978 Olesnica
11 Julia Iwanow 1992 Wrocław
12 Katarzyna Cieśla 1993 Wrocław
13 Marta Iwańska 1989 Wrocław
14 Joanna Hager 1992 Wrocław
15 Agnieszka Szałęga 1977 Wrocław
16 Andrew Jochelson 1982 Wroclaw
17 Paweł Duda 1985 Wrocław
18 Mikołaj Owczarek 2003 Wroclaw
19 Jacek Pindral 2008 Wrocław
20 Marta Todek 1982 Wrocław
21 Barbara Iwanik 1987 Wrocław
22 Marek Czuchwicki 1976 Wrocław
23 Dorota Szadejko 1981 Wrocław
24 Maciej Głowacki 1969 Włocławek
25 Beata Machalska 1964 Wrocław
26 Katarzyna Janczyńska 1989 Wrocław
27 Beata Roga 1996 Wrocław
28 Daniel Stańczyk 1980 Opole
29 Przemek Sojka 1980 Wrocław
30 Krzysztof Szczyglewski 1957 Kłodzko
31 Katarzyna Czekierda 1976 Wrocław
32 Jarosław Woźniak 1993 Wrocław
33 Jakub Banaszak 1988 Wrocław
34 Małgorzata Knopek 1981 Wrocław
35 Agnieszka Erbetowska 1972 Jelenia Góra
36 Roman Kurowski 1964 Wrocław
37 Agnieszka Wysocka 1990 Wrocław
38 Zdzisław Iwanicki 1936 Wrocław
39 Magda Kurowska 1977 Wrocław
40 Grzegorz Garbacz 1976 Karwiany
41 Ewelina Gawłowska 1994 Zielona Góra
42 Karolina Woźniczka 1994 Wrocław
43 Nikodem Zalewski 1989 Wrocław
44 Katarzyna Ptaszek 1972 Wrocław
45 Małgorzata Hęciak 1974 Wrocław
46 Joanna Grudzińska 1970 BRZEG
47 Łukasz Kamiński 1973 Wrocław
48 Krzysztof Machajek 1954 Polkowice
49 Jakub Marczak 1992 Wrocław
50 Marlena Chałupa 1985 Miękinia
51 Anna Kaczor 1975 Wrocław
52 EWA POKORNY 1974 WROCŁAW
53 Paweł Sodo 1979 Wrocław
54 Monika Hajdas 1979 Suchy Dwór
55 Karolina Becker 1982 Wrocław
56 Jacek Cybruch 1986 Wrocław
57 Roberta Raczyńska 1995 Wrocław
58 Radosław Switalski 1982 Smolec
59 Karina Wietrzykowska 1993 Wysoka
60 Jagoda Iwańska 1991 Małkowice
61 Karolina Smolarczyk 1998 Wrocław
62 Marta Grześkowiak 1996 Wrocław
63 Szymon Kobyłt 1978 Wrocław
64 Adam Szałęga 2009 Wrocław
65 Barbara Hladíková 1991 Wrocław
66 Jacek Droń 1991 Wrocław
67 Joanna Kaleta 1996 Wroclaw
68 Mariusz Miernicki 1959 Dzierżoniów
69 Ela Pindral 1972 Wrocław
70 Jarosław Altewegier 1978 Kraków
71 Iwona Czuchwicka 1979 Wrocław
72 Witold Machalski 1960 Wrocław
73 Joanna Różyczka 1981 Serwitut
74 Aleksandra Karczmarska 1994 Wrocław
75 Jagoda Smal 1994 Wrocław
76 Paweł Ratajczak 1989 Rawicz
77 magda bartoszewska 1984 wrocław
78 Aleksandra Gumkowska 1989 Wrocław
79 Joanna Nyczak 1973 Wrocław
80 Aleksandra Osińska 1982 Wrocław
81 Krzysztof Kurowski 1987 Wrocław
82 Agata Bidzińska 1981 Wrocław
83 Jakub Shokerin 2008 Wrocław
84 Marta Olejnik 1993 Wrocław
85 Przemysław Chrobot 1988 Wrocław
86 Magdalena Owczarek 1976 Wrocław
87 Magdalena Zator 1992 Wrocław
88 Wiesława Kwaśniewska 1973 Wrocław
89 Klaudia Hęciak 1995 Wrocław
90 Jakub Kamiński 2000 Wrocław
91 Anna Kostecka 1979 Prusice
92 Marta Kurczyńska 1989 Wrocław
93 Piotr Kaczor 1976 Wrocław
94 Dominik Nowakowski 1974 Wrocław
95 Sandra Nowak 1988 Wrocław
96 Agnieszka Musiał 1971 Wrocław
97 Natalia Ścisłowska 1988 Wrocław
98 Monika Rogoś 1987 Wrocław
99 Ewa Kamyk 1983 Wrocław
100 Klaudia Michlik 1999 Kępno