Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - nieopłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
1 Natalia Gajewska 1997 Kłodzko
2 Monika Myszywoda 1990 Jelcz-Laskowice
3 Monika Kowalczyk 1994 Wroclaw
4 Anna Zawada 1988 Wrocław
5 Agnieszka Puciato 1979 Okmiany
6 Agata Stasiak 1991 Wrocław
7 Joanna Kozubal 1974 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
8 Kamila Kwietniewska 2004 Oborniki Śląskie
9 Magdalena Keller 1981 Wrocław
10 Michał Studenny 1978 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
11 Bartosz Szałęga 1983 Wrocław
12 Sylwia Klewańczuk 1987 Wrocław
13 Gabriela Biernacka 1972 Wrocław
14 Elżbieta Kutycka Kurek 1983 Wrocław
15 Jacek Jagniątkowski 1980 Ołdrzychowice Kłodzkie Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
16 Paweł Andrzejewski 1978 Wróblowice
17 Przemysław Zubik 1994 Kamieniec Wrocławski
18 Alicja Wolańska 1990 Wrocław Wrocław Marathon Team
19 Mirosław Motyka 1966 Wrocław IM2010
20 Agnieszka Bednarska 1990 Wrocław
21 tomasz kotkowski 1980 wrocław
22 Przemyek Chmielewski 1984 Wrocław
23 Agata Borowik 1986 56-400 Cała Oleśnica Biega
24 Izabela Tarnowska 1976 Oleśnica
25 Dominik Baranek 1996 Sulików
26 Piotr Stelmach 1973 Wrocław Adrian Danilewicz Group
27 Kuba Lewandowski 2001 Wrocław UKS Olimpijczyk 46
28 Grzegorz Łazarczyk 1974 Lutynia foxline
29 Małgorzata Łazarczyk 1979 Lutynia foxline
30 Aneta Walulik 1975 Wroclaw DIL - Dajemy Im Love
31 Łukasz Cieciorowski 1991 Kiełczów
32 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
33 Ewelina Bartoszewska 1976 Wilczyce
34 Szymon Koźbielski 1986 Wrocław 3M Running Team
35 Jacek Wójcik 1990 Wrocław
36 Justyna Wojciechowicz 1974 Wrocław
37 Magda Węgrzynowska 1997 Olsztyn
38 Aneta Cieśla-Niechwiadowicz 1983 Wrocław Wrocław Marathon Team
39 Przemysław Fic 1995 Wrocław Pobiegnij za Jezusem
40 Tomasz Kotkowski 1980 Wrocław
41 Marta Wrońska 1997 Malin
42 Natalia Sulewska 1991 Wrocław
43 Marta Turek 1982 Wroclaw
44 Krzysztof Piluk 1979 Wrocław Wabco
45 Anna Marczewska 1978 Wro
46 Grzegorz Siciarz 1979 Oława Termy Jakuba-Oławski Park Wodny
47 Tomasz Doliński 1964 Wrocław Umwianinabieganie
48 Wojciech Gęstwa 1978 sosnica WROCLAW MARATHON TEAM
49 Jarek Łyszkiewicz 1976 Brzezia Łąka
50 Agnieszka Dratwa 1990 Wrocław
51 Ewa Lipiec 1977 Wrocław
52 Maciej Musiał 1987 Wrocław
53 Elżbieta Woźniak 1990 Wrocław
54 Michał Kurza 1988 Wrocław
55 Wioletta Kozubowicz 1974 Świdnica Świdnicka Grupa biegową
56 Wioletta Gut 1987 Wrocław
57 Anna Plata - Prosuł 1981 Dzierżoniów
58 Julia Plata 2005 Dzierżoniów
59 Marzena Kaniak 1988 Wrocław
60 Agnieszka Wolf 1982 Radwanice
61 Anna Hyżyk 1977 Wrocław
62 Joanna Chwastyk 1989 Ręków
63 Marta Góra 1983 Łączany
64 Paulina Kosmala-Worach 1984 Siechnice
65 Aleksandra Duczeminska 1981 Wrocław
66 Maja Smolińska 1998 Wrocław Akademia Wojsk Lądowych
67 Marek STACHURSKI 1971 Oborniki Śląskie Oborygeni
68 Anna Bielewicz-Rzepka 1975 Wrocław NSTB Team
69 Marta Nowicka 1981 Wroclaw
70 Anna Ociesa 1982 Wrocław Young Pistoleros
71 Andrzej Urbanowicz 1983 Wrocław Zegan Boxing Club
72 Aleksandra Harężlak 1992 Wrocław
73 Elżbieta Szlęzak 1990 Wrocław
74 Dawid Borowski 1981 Wrocław
75 Klaudia Stankiewicz 1994 Pieszyce
76 Małgorzata Klimowicz-Bodys 1976 Wrocław
77 Natalia Wieczorkiewicz 1995 Wrocław
78 Przemysław Sperzyński 1983 Wrocław
79 Dorota Szarafinska-Juszczak 1976 Wrocław Vege Runners
80 Mariana Hryniv 1985 Wrocław
81 Tomasz Płukarski 1974 Wrocław
82 Elżbieta Pindral 1972 Wrocław
83 Martyna Ciszek 2003 Wrocław
84 Aneta Ciszek 1976 Wrocław
85 Daniel Wencel 1993 Miejska Górka
86 Patryk Fidecki 1976 WROCŁAW
87 Magdalena Fidecka 2008 Wrocław
88 ANNA PATRZYK-SPERZYŃSKA 1983 Wrocław
89 Marlena Kaczmarska 1988 Krosno
90 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
91 Paweł Stachurski 1990 Wrocław
92 Katarzyna Gnot 1974 Opole
93 Dariusz Turkiewicz 1972 Wrocław
94 Aneta Regulska 1982 Wrocław # DRUŻYNA SZPIKU
95 Marcin Makedoński 1977 Wrocław
96 Magdalena Musial 1976 Trzebnica
97 Michał Mularczyk 1983 Dzierżoniów
98 Grzegorz Lubelczyk 1971 Miękinia Speleoclub Wrocław
99 Adrian Szcześniak 1995 Wrocław
100 Kateryna Smyrnova 1986 Wrocław