Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - nieopłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Jarek Łyszkiewicz 1976 Brzezia Łąka
2 Grzegorz Łazarczyk 1974 Lutynia foxline
3 Małgorzata Łazarczyk 1979 Lutynia foxline
4 Przemysław Zubik 1994 Kamieniec Wrocławski
5 Karolina Żołnierowicz 1971 Wrocław
6 Anna Zawada 1988 Wrocław
7 Marta Wrońska 1997 Malin
8 Elżbieta Woźniak 1990 Wrocław
9 Agnieszka Wolf 1982 Radwanice
10 Alicja Wolańska 1990 Wrocław Wrocław Marathon Team
11 Jacek Wójcik 1990 Wrocław
12 Justyna Wojciechowicz 1974 Wrocław
13 Natalia Wieczorkiewicz 1995 Wrocław
14 Daniel Wencel 1993 Miejska Górka
15 Magda Węgrzynowska 1997 Olsztyn
16 Aneta Walulik 1975 Wroclaw DIL - Dajemy Im Love
17 Andrzej Urbanowicz 1983 Wrocław Zegan Boxing Club
18 Malgorzata Turowska 1983 Wrocław
19 Dariusz Turkiewicz 1972 Wrocław
20 Marta Turek 1982 Wroclaw
21 Marta Turek 1982 Wroclaw
22 Przemysław Tekiela 1988 Trzebnica KRATOS
23 Izabela Tarnowska 1976 Oleśnica
24 Elżbieta Szlęzak 1990 Wrocław
25 Adrian Szcześniak 1995 Wrocław
26 Bartosz Szałęga 1983 Wrocław
27 Dorota Szarafinska-Juszczak 1976 Wrocław Vege Runners
28 Natalia Sulewska 1991 Wrocław
29 Michał Studenny 1978 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
30 Piotr Stelmach 1973 Wrocław Adrian Danilewicz Group
31 Agata Stasiak 1991 Wrocław
32 Klaudia Stankiewicz 1994 Pieszyce
33 Marek STACHURSKI 1971 Oborniki Śląskie Oborygeni
34 Paweł Stachurski 1990 Wrocław
35 Przemysław Sperzyński 1983 Wrocław
36 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
37 Kateryna Smyrnova 1986 Wrocław
38 Maja Smolińska 1998 Wrocław Akademia Wojsk Lądowych
39 Grzegorz Siciarz 1979 Oława Termy Jakuba-Oławski Park Wodny
40 Aneta Regulska 1982 Wrocław # DRUŻYNA SZPIKU
41 Tomasz Płukarski 1974 Wrocław
42 Agnieszka Puciato 1979 Okmiany
43 Anna Plata - Prosuł 1981 Dzierżoniów
44 Julia Plata 2005 Dzierżoniów
45 Izabela Piotrowska 1980 Wrocław
46 Izabela Piotrowska 1980 Wrocław
47 Elżbieta Pindral 1972 Wrocław
48 Krzysztof Piluk 1979 Wrocław Wabco
49 Artur Pawlęga 1983 Wrocław Klub Karate Kyokushin Wrocław
50 ANNA PATRZYK-SPERZYŃSKA 1983 Wrocław
51 Anna Ociesa 1982 Wrocław Young Pistoleros
52 Marta Nowicka 1981 Wroclaw
53 Waldemar Niedziela 1976 Wrocław
54 Monika Myszywoda 1990 Jelcz-Laskowice
55 Maciej Musiał 1987 Wrocław
56 Magdalena Musial 1976 Trzebnica
57 Michał Mularczyk 1983 Dzierżoniów
58 Mirosław Motyka 1966 Wrocław IM2010
59 Anna Markevych 1994 Wrocław DNA Crew
60 Anna Marczewska 1978 Wro
61 Marcin Makedoński 1977 Wrocław
62 Grzegorz Lubelczyk 1971 Miękinia Speleoclub Wrocław
63 Linda Litwin 1987 Wrocław
64 Ewa Lipiec 1977 Wrocław
65 Kuba Lewandowski 2001 Wrocław UKS Olimpijczyk 46
66 Kamila Kwietniewska 2004 Oborniki Śląskie
67 Elżbieta Kutycka Kurek 1983 Wrocław
68 Michał Kurza 1988 Wrocław
69 Wioletta Kozubowicz 1974 Świdnica Świdnicka Grupa biegową
70 Joanna Kozubal 1974 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
71 Szymon Koźbielski 1986 Wrocław 3M Running Team
72 Monika Kowalczyk 1994 Wroclaw
73 tomasz kotkowski 1980 wrocław
74 Tomasz Kotkowski 1980 Wrocław
75 Paulina Kosmala-Worach 1984 Siechnice
76 Małgorzata Klimowicz-Bodys 1976 Wrocław
77 Sylwia Klewańczuk 1987 Wrocław
78 Magdalena Keller 1981 Wrocław
79 Marzena Kaniak 1988 Wrocław
80 Marlena Kaczmarska 1988 Krosno
81 Łukasz Juszczak 1985 Wrocław
82 Jakub Jemieljańczuk 1984 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
83 Dariusz Jagodziński 1974 Ślęza
84 Jacek Jagniątkowski 1980 Ołdrzychowice Kłodzkie Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
85 Anna Hyżyk 1977 Wrocław
86 Mariana Hryniv 1985 Wrocław
87 Aleksandra Harężlak 1992 Wrocław
88 Wioletta Gut 1987 Wrocław
89 Marta Góra 1983 Łączany
90 Katarzyna Gnot 1974 Opole
91 Wojciech Gęstwa 1978 sosnica WROCLAW MARATHON TEAM
92 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
93 Natalia Gajewska 1997 Kłodzko
94 Patryk Fidecki 1976 WROCŁAW
95 Magdalena Fidecka 2008 Wrocław
96 Przemysław Fic 1995 Wrocław Pobiegnij za Jezusem
97 Aleksandra Duczeminska 1981 Wrocław
98 Agnieszka Dubiel 1979 Wrocław
99 Agnieszka Dratwa 1990 Wrocław
100 Tomasz Doliński 1964 Wrocław Umwianinabieganie