Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - nieopłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Agata Borowik 1986 56-400 Cała Oleśnica Biega
2 Jarek Łyszkiewicz 1976 Brzezia Łąka
3 Michał Mularczyk 1983 Dzierżoniów
4 Anna Plata - Prosuł 1981 Dzierżoniów
5 Julia Plata 2005 Dzierżoniów
6 Monika Myszywoda 1990 Jelcz-Laskowice
7 Przemysław Zubik 1994 Kamieniec Wrocławski
8 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
9 Łukasz Cieciorowski 1991 Kiełczów
10 Marlena Kaczmarska 1988 Krosno
11 Natalia Gajewska 1997 Kłodzko
12 Grzegorz Łazarczyk 1974 Lutynia foxline
13 Małgorzata Łazarczyk 1979 Lutynia foxline
14 Marta Wrońska 1997 Malin
15 Daniel Wencel 1993 Miejska Górka
16 Grzegorz Lubelczyk 1971 Miękinia Speleoclub Wrocław
17 Marek STACHURSKI 1971 Oborniki Śląskie Oborygeni
18 Kamila Kwietniewska 2004 Oborniki Śląskie
19 Agnieszka Puciato 1979 Okmiany
20 Izabela Tarnowska 1976 Oleśnica
21 Magda Węgrzynowska 1997 Olsztyn
22 Katarzyna Gnot 1974 Opole
23 Grzegorz Siciarz 1979 Oława Termy Jakuba-Oławski Park Wodny
24 Jacek Jagniątkowski 1980 Ołdrzychowice Kłodzkie Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
25 Klaudia Stankiewicz 1994 Pieszyce
26 Agnieszka Wolf 1982 Radwanice
27 Joanna Chwastyk 1989 Ręków
28 Paulina Kosmala-Worach 1984 Siechnice
29 Dariusz Jagodziński 1974 Ślęza
30 Wojciech Gęstwa 1978 sosnica WROCLAW MARATHON TEAM
31 Dominik Baranek 1996 Sulików
32 Wioletta Kozubowicz 1974 Świdnica Świdnicka Grupa biegową
33 Przemysław Tekiela 1988 Trzebnica KRATOS
34 Magdalena Musial 1976 Trzebnica
35 Ewelina Bartoszewska 1976 Wilczyce
36 Anna Marczewska 1978 Wro
37 Paweł Andrzejewski 1978 Wróblowice
38 Marta Turek 1982 Wroclaw
39 Monika Kowalczyk 1994 Wroclaw
40 Marta Nowicka 1981 Wroclaw
41 Marta Turek 1982 Wroclaw
42 Aneta Walulik 1975 Wroclaw DIL - Dajemy Im Love
43 Adrian Bednarski 1989 Wrocław
44 Magdalena Fidecka 2008 Wrocław
45 Sylwia Klewańczuk 1987 Wrocław
46 Maja Smolińska 1998 Wrocław Akademia Wojsk Lądowych
47 Szymon Koźbielski 1986 Wrocław 3M Running Team
48 Wioletta Gut 1987 Wrocław
49 Linda Litwin 1987 Wrocław
50 Krzysztof Piluk 1979 Wrocław Wabco
51 Jacek Wójcik 1990 Wrocław
52 Agnieszka Dubiel 1979 Wrocław
53 Adrian Szcześniak 1995 Wrocław
54 Ewa Lipiec 1977 Wrocław
55 Anna Bielewicz-Rzepka 1975 Wrocław NSTB Team
56 Justyna Wojciechowicz 1974 Wrocław
57 Maciej Musiał 1987 Wrocław
58 Kateryna Smyrnova 1986 Wrocław
59 Anna Zawada 1988 Wrocław
60 Tomasz Doliński 1964 Wrocław Umwianinabieganie
61 Agnieszka Dratwa 1990 Wrocław
62 Marzena Kaniak 1988 Wrocław
63 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
64 Anna Ociesa 1982 Wrocław Young Pistoleros
65 Artur Pawlęga 1983 Wrocław Klub Karate Kyokushin Wrocław
66 Agata Stasiak 1991 Wrocław
67 Andrzej Urbanowicz 1983 Wrocław Zegan Boxing Club
68 Jakub Jemieljańczuk 1984 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
69 Anna Hyżyk 1977 Wrocław
70 ANNA PATRZYK-SPERZYŃSKA 1983 Wrocław
71 Joanna Kozubal 1974 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
72 Przemysław Fic 1995 Wrocław Pobiegnij za Jezusem
73 Aleksandra Harężlak 1992 Wrocław
74 Waldemar Niedziela 1976 Wrocław
75 Przemysław Sperzyński 1983 Wrocław
76 Alicja Wolańska 1990 Wrocław Wrocław Marathon Team
77 Aneta Cieśla-Niechwiadowicz 1983 Wrocław Wrocław Marathon Team
78 Elżbieta Szlęzak 1990 Wrocław
79 Łukasz Juszczak 1985 Wrocław
80 Małgorzata Klimowicz-Bodys 1976 Wrocław
81 Dorota Szarafinska-Juszczak 1976 Wrocław Vege Runners
82 Mirosław Motyka 1966 Wrocław IM2010
83 Magdalena Keller 1981 Wrocław
84 Dawid Borowski 1981 Wrocław
85 Agata Bolek 1981 Wrocław
86 Natalia Wieczorkiewicz 1995 Wrocław
87 Mariana Hryniv 1985 Wrocław
88 Agnieszka Bednarska 1990 Wrocław
89 Michał Studenny 1978 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
90 Kuba Lewandowski 2001 Wrocław UKS Olimpijczyk 46
91 Malgorzata Turowska 1983 Wrocław
92 Paweł Stachurski 1990 Wrocław
93 Tomasz Płukarski 1974 Wrocław
94 tomasz kotkowski 1980 wrocław
95 Bartosz Szałęga 1983 Wrocław
96 Aleksandra Duczeminska 1981 Wrocław
97 Anna Markevych 1994 Wrocław DNA Crew
98 Elżbieta Pindral 1972 Wrocław
99 Przemyek Chmielewski 1984 Wrocław
100 Dariusz Turkiewicz 1972 Wrocław