Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - nieopłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Tomasz Doliński 1964 Wrocław Umwianinabieganie
2 Mirosław Motyka 1966 Wrocław IM2010
3 Grzegorz Lubelczyk 1971 Miękinia Speleoclub Wrocław
4 Karolina Żołnierowicz 1971 Wrocław
5 Marek STACHURSKI 1971 Oborniki Śląskie Oborygeni
6 Elżbieta Pindral 1972 Wrocław
7 Dariusz Turkiewicz 1972 Wrocław
8 Gabriela Biernacka 1972 Wrocław
9 Piotr Stelmach 1973 Wrocław Adrian Danilewicz Group
10 Justyna Wojciechowicz 1974 Wrocław
11 Tomasz Płukarski 1974 Wrocław
12 Joanna Kozubal 1974 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
13 Katarzyna Gnot 1974 Opole
14 Grzegorz Łazarczyk 1974 Lutynia foxline
15 Wioletta Kozubowicz 1974 Świdnica Świdnicka Grupa biegową
16 Dariusz Jagodziński 1974 Ślęza
17 Aneta Walulik 1975 Wroclaw DIL - Dajemy Im Love
18 Anna Bielewicz-Rzepka 1975 Wrocław NSTB Team
19 Magdalena Musial 1976 Trzebnica
20 Małgorzata Klimowicz-Bodys 1976 Wrocław
21 Izabela Tarnowska 1976 Oleśnica
22 Jarek Łyszkiewicz 1976 Brzezia Łąka
23 Aneta Ciszek 1976 Wrocław
24 Patryk Fidecki 1976 WROCŁAW
25 Ewelina Bartoszewska 1976 Wilczyce
26 Dorota Szarafinska-Juszczak 1976 Wrocław Vege Runners
27 Waldemar Niedziela 1976 Wrocław
28 Ewa Lipiec 1977 Wrocław
29 Anna Hyżyk 1977 Wrocław
30 Marcin Makedoński 1977 Wrocław
31 Wojciech Gęstwa 1978 sosnica WROCLAW MARATHON TEAM
32 Paweł Andrzejewski 1978 Wróblowice
33 Anna Marczewska 1978 Wro
34 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
35 Michał Studenny 1978 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
36 Grzegorz Siciarz 1979 Oława Termy Jakuba-Oławski Park Wodny
37 Agnieszka Dubiel 1979 Wrocław
38 Agnieszka Puciato 1979 Okmiany
39 Małgorzata Łazarczyk 1979 Lutynia foxline
40 Krzysztof Piluk 1979 Wrocław Wabco
41 tomasz kotkowski 1980 wrocław
42 Tomasz Kotkowski 1980 Wrocław
43 Jacek Jagniątkowski 1980 Ołdrzychowice Kłodzkie Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
44 Izabela Piotrowska 1980 Wrocław
45 Izabela Piotrowska 1980 Wrocław
46 Marta Nowicka 1981 Wroclaw
47 Magdalena Keller 1981 Wrocław
48 Dawid Borowski 1981 Wrocław
49 Aleksandra Duczeminska 1981 Wrocław
50 Agata Bolek 1981 Wrocław
51 Anna Plata - Prosuł 1981 Dzierżoniów
52 Anna Ociesa 1982 Wrocław Young Pistoleros
53 Marta Turek 1982 Wroclaw
54 Marta Turek 1982 Wroclaw
55 Aneta Regulska 1982 Wrocław # DRUŻYNA SZPIKU
56 Agnieszka Wolf 1982 Radwanice
57 Marta Góra 1983 Łączany
58 Elżbieta Kutycka Kurek 1983 Wrocław
59 Andrzej Urbanowicz 1983 Wrocław Zegan Boxing Club
60 Bartosz Szałęga 1983 Wrocław
61 Michał Mularczyk 1983 Dzierżoniów
62 Aneta Cieśla-Niechwiadowicz 1983 Wrocław Wrocław Marathon Team
63 Przemysław Sperzyński 1983 Wrocław
64 Artur Pawlęga 1983 Wrocław Klub Karate Kyokushin Wrocław
65 ANNA PATRZYK-SPERZYŃSKA 1983 Wrocław
66 Malgorzata Turowska 1983 Wrocław
67 Jakub Jemieljańczuk 1984 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
68 Paulina Kosmala-Worach 1984 Siechnice
69 Przemyek Chmielewski 1984 Wrocław
70 Łukasz Juszczak 1985 Wrocław
71 Mariana Hryniv 1985 Wrocław
72 Szymon Koźbielski 1986 Wrocław 3M Running Team
73 Agata Borowik 1986 56-400 Cała Oleśnica Biega
74 Kateryna Smyrnova 1986 Wrocław
75 Sylwia Klewańczuk 1987 Wrocław
76 Wioletta Gut 1987 Wrocław
77 Linda Litwin 1987 Wrocław
78 Maciej Musiał 1987 Wrocław
79 Marzena Kaniak 1988 Wrocław
80 Przemysław Tekiela 1988 Trzebnica KRATOS
81 Michał Kurza 1988 Wrocław
82 Anna Zawada 1988 Wrocław
83 Marlena Kaczmarska 1988 Krosno
84 Joanna Chwastyk 1989 Ręków
85 Adrian Bednarski 1989 Wrocław
86 Agnieszka Dratwa 1990 Wrocław
87 Jacek Wójcik 1990 Wrocław
88 Elżbieta Szlęzak 1990 Wrocław
89 Monika Myszywoda 1990 Jelcz-Laskowice
90 Paweł Stachurski 1990 Wrocław
91 Agnieszka Bednarska 1990 Wrocław
92 Elżbieta Woźniak 1990 Wrocław
93 Alicja Wolańska 1990 Wrocław Wrocław Marathon Team
94 Agata Stasiak 1991 Wrocław
95 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
96 Natalia Sulewska 1991 Wrocław
97 Łukasz Cieciorowski 1991 Kiełczów
98 Aleksandra Harężlak 1992 Wrocław
99 Daniel Wencel 1993 Miejska Górka
100 Monika Kowalczyk 1994 Wroclaw