Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - nieopłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
1 Artur Pawlęga 1983 Wrocław Klub Karate Kyokushin Wrocław
2 Kuba Lewandowski 2001 Wrocław UKS Olimpijczyk 46
3 Szymon Koźbielski 1986 Wrocław 3M Running Team
4 Tomasz Doliński 1964 Wrocław Umwianinabieganie
5 Krzysztof Piluk 1979 Wrocław Wabco
6 Przemysław Fic 1995 Wrocław Pobiegnij za Jezusem
7 Jakub Jemieljańczuk 1984 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
8 Michał Studenny 1978 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
9 Mirosław Motyka 1966 Wrocław IM2010
10 Anna Markevych 1994 Wrocław DNA Crew
11 Jacek Jagniątkowski 1980 Ołdrzychowice Kłodzkie Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
12 Przemysław Tekiela 1988 Trzebnica KRATOS
13 Grzegorz Siciarz 1979 Oława Termy Jakuba-Oławski Park Wodny
14 Piotr Stelmach 1973 Wrocław Adrian Danilewicz Group
15 Grzegorz Lubelczyk 1971 Miękinia Speleoclub Wrocław
16 Anna Ociesa 1982 Wrocław Young Pistoleros
17 Anna Bielewicz-Rzepka 1975 Wrocław NSTB Team
18 Wioletta Kozubowicz 1974 Świdnica Świdnicka Grupa biegową
19 Maja Smolińska 1998 Wrocław Akademia Wojsk Lądowych
20 Joanna Kozubal 1974 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
21 Alicja Wolańska 1990 Wrocław Wrocław Marathon Team
22 Aneta Cieśla-Niechwiadowicz 1983 Wrocław Wrocław Marathon Team
23 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
24 Aneta Walulik 1975 Wroclaw DIL - Dajemy Im Love
25 Grzegorz Łazarczyk 1974 Lutynia foxline
26 Małgorzata Łazarczyk 1979 Lutynia foxline
27 Andrzej Urbanowicz 1983 Wrocław Zegan Boxing Club
28 Marek STACHURSKI 1971 Oborniki Śląskie Oborygeni
29 Aneta Regulska 1982 Wrocław # DRUŻYNA SZPIKU
30 Agata Borowik 1986 56-400 Cała Oleśnica Biega
31 Wojciech Gęstwa 1978 sosnica WROCLAW MARATHON TEAM
32 Dorota Szarafinska-Juszczak 1976 Wrocław Vege Runners
33 Adrian Bednarski 1989 Wrocław
34 Michał Mularczyk 1983 Dzierżoniów
35 Magdalena Fidecka 2008 Wrocław
36 Sylwia Klewańczuk 1987 Wrocław
37 Marta Turek 1982 Wroclaw
38 Ewelina Bartoszewska 1976 Wilczyce
39 Dariusz Jagodziński 1974 Ślęza
40 Wioletta Gut 1987 Wrocław
41 Monika Myszywoda 1990 Jelcz-Laskowice
42 Linda Litwin 1987 Wrocław
43 Anna Plata - Prosuł 1981 Dzierżoniów
44 Adrian Szcześniak 1995 Wrocław
45 Ewa Lipiec 1977 Wrocław
46 Monika Kowalczyk 1994 Wroclaw
47 Anna Marczewska 1978 Wro
48 Jacek Wójcik 1990 Wrocław
49 Agnieszka Dubiel 1979 Wrocław
50 Julia Plata 2005 Dzierżoniów
51 Kateryna Smyrnova 1986 Wrocław
52 Natalia Gajewska 1997 Kłodzko
53 Anna Zawada 1988 Wrocław
54 Justyna Wojciechowicz 1974 Wrocław
55 Maciej Musiał 1987 Wrocław
56 Marta Nowicka 1981 Wroclaw
57 Marzena Kaniak 1988 Wrocław
58 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
59 Agnieszka Puciato 1979 Okmiany
60 Agnieszka Dratwa 1990 Wrocław
61 Agnieszka Wolf 1982 Radwanice
62 Marlena Kaczmarska 1988 Krosno
63 Paweł Andrzejewski 1978 Wróblowice
64 Agata Stasiak 1991 Wrocław
65 Anna Hyżyk 1977 Wrocław
66 ANNA PATRZYK-SPERZYŃSKA 1983 Wrocław
67 Przemysław Zubik 1994 Kamieniec Wrocławski
68 Jarek Łyszkiewicz 1976 Brzezia Łąka
69 Aleksandra Harężlak 1992 Wrocław
70 Joanna Chwastyk 1989 Ręków
71 Przemysław Sperzyński 1983 Wrocław
72 Kamila Kwietniewska 2004 Oborniki Śląskie
73 Waldemar Niedziela 1976 Wrocław
74 Elżbieta Szlęzak 1990 Wrocław
75 Małgorzata Klimowicz-Bodys 1976 Wrocław
76 Magdalena Keller 1981 Wrocław
77 Łukasz Juszczak 1985 Wrocław
78 Dawid Borowski 1981 Wrocław
79 Natalia Wieczorkiewicz 1995 Wrocław
80 Mariana Hryniv 1985 Wrocław
81 Agnieszka Bednarska 1990 Wrocław
82 Magda Węgrzynowska 1997 Olsztyn
83 Agata Bolek 1981 Wrocław
84 Klaudia Stankiewicz 1994 Pieszyce
85 Paweł Stachurski 1990 Wrocław
86 Tomasz Płukarski 1974 Wrocław
87 tomasz kotkowski 1980 wrocław
88 Bartosz Szałęga 1983 Wrocław
89 Malgorzata Turowska 1983 Wrocław
90 Aleksandra Duczeminska 1981 Wrocław
91 Katarzyna Gnot 1974 Opole
92 Elżbieta Pindral 1972 Wrocław
93 Przemyek Chmielewski 1984 Wrocław
94 Dominik Baranek 1996 Sulików
95 Paulina Kosmala-Worach 1984 Siechnice
96 Dariusz Turkiewicz 1972 Wrocław
97 Martyna Ciszek 2003 Wrocław
98 Marta Turek 1982 Wroclaw
99 Marta Góra 1983 Łączany
100 Aneta Ciszek 1976 Wrocław