Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - nieopłaceni

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Adrian Bednarski 1989 Wrocław
2 Michał Mularczyk 1983 Dzierżoniów
3 Magdalena Fidecka 2008 Wrocław
4 Sylwia Klewańczuk 1987 Wrocław
5 Marta Turek 1982 Wroclaw
6 Ewelina Bartoszewska 1976 Wilczyce
7 Dariusz Jagodziński 1974 Ślęza
8 Wioletta Gut 1987 Wrocław
9 Monika Myszywoda 1990 Jelcz-Laskowice
10 Linda Litwin 1987 Wrocław
11 Anna Plata - Prosuł 1981 Dzierżoniów
12 Adrian Szcześniak 1995 Wrocław
13 Ewa Lipiec 1977 Wrocław
14 Monika Kowalczyk 1994 Wroclaw
15 Anna Marczewska 1978 Wro
16 Jacek Wójcik 1990 Wrocław
17 Agnieszka Dubiel 1979 Wrocław
18 Julia Plata 2005 Dzierżoniów
19 Kateryna Smyrnova 1986 Wrocław
20 Natalia Gajewska 1997 Kłodzko
21 Anna Zawada 1988 Wrocław
22 Justyna Wojciechowicz 1974 Wrocław
23 Maciej Musiał 1987 Wrocław
24 Marta Nowicka 1981 Wroclaw
25 Marzena Kaniak 1988 Wrocław
26 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
27 Agnieszka Puciato 1979 Okmiany
28 Agnieszka Dratwa 1990 Wrocław
29 Agnieszka Wolf 1982 Radwanice
30 Marlena Kaczmarska 1988 Krosno
31 Paweł Andrzejewski 1978 Wróblowice
32 Agata Stasiak 1991 Wrocław
33 Anna Hyżyk 1977 Wrocław
34 ANNA PATRZYK-SPERZYŃSKA 1983 Wrocław
35 Przemysław Zubik 1994 Kamieniec Wrocławski
36 Jarek Łyszkiewicz 1976 Brzezia Łąka
37 Aleksandra Harężlak 1992 Wrocław
38 Joanna Chwastyk 1989 Ręków
39 Przemysław Sperzyński 1983 Wrocław
40 Kamila Kwietniewska 2004 Oborniki Śląskie
41 Waldemar Niedziela 1976 Wrocław
42 Elżbieta Szlęzak 1990 Wrocław
43 Małgorzata Klimowicz-Bodys 1976 Wrocław
44 Magdalena Keller 1981 Wrocław
45 Łukasz Juszczak 1985 Wrocław
46 Dawid Borowski 1981 Wrocław
47 Natalia Wieczorkiewicz 1995 Wrocław
48 Mariana Hryniv 1985 Wrocław
49 Agnieszka Bednarska 1990 Wrocław
50 Magda Węgrzynowska 1997 Olsztyn
51 Agata Bolek 1981 Wrocław
52 Klaudia Stankiewicz 1994 Pieszyce
53 Paweł Stachurski 1990 Wrocław
54 Tomasz Płukarski 1974 Wrocław
55 tomasz kotkowski 1980 wrocław
56 Bartosz Szałęga 1983 Wrocław
57 Malgorzata Turowska 1983 Wrocław
58 Aleksandra Duczeminska 1981 Wrocław
59 Katarzyna Gnot 1974 Opole
60 Elżbieta Pindral 1972 Wrocław
61 Przemyek Chmielewski 1984 Wrocław
62 Dominik Baranek 1996 Sulików
63 Paulina Kosmala-Worach 1984 Siechnice
64 Dariusz Turkiewicz 1972 Wrocław
65 Martyna Ciszek 2003 Wrocław
66 Marta Turek 1982 Wroclaw
67 Marta Góra 1983 Łączany
68 Aneta Ciszek 1976 Wrocław
69 Izabela Tarnowska 1976 Oleśnica
70 Tomasz Kotkowski 1980 Wrocław
71 Karolina Żołnierowicz 1971 Wrocław
72 Elżbieta Woźniak 1990 Wrocław
73 Marcin Makedoński 1977 Wrocław
74 Daniel Wencel 1993 Miejska Górka
75 Elżbieta Kutycka Kurek 1983 Wrocław
76 Marta Wrońska 1997 Malin
77 Łukasz Cieciorowski 1991 Kiełczów
78 Izabela Piotrowska 1980 Wrocław
79 Michał Kurza 1988 Wrocław
80 Magdalena Musial 1976 Trzebnica
81 Patryk Fidecki 1976 WROCŁAW
82 Gabriela Biernacka 1972 Wrocław
83 Natalia Sulewska 1991 Wrocław
84 Izabela Piotrowska 1980 Wrocław
85 Dorota Szarafinska-Juszczak 1976 Wrocław Vege Runners
86 Wojciech Gęstwa 1978 sosnica WROCLAW MARATHON TEAM
87 Agata Borowik 1986 56-400 Cała Oleśnica Biega
88 Aneta Regulska 1982 Wrocław # DRUŻYNA SZPIKU
89 Marek STACHURSKI 1971 Oborniki Śląskie Oborygeni
90 Andrzej Urbanowicz 1983 Wrocław Zegan Boxing Club
91 Grzegorz Łazarczyk 1974 Lutynia foxline
92 Małgorzata Łazarczyk 1979 Lutynia foxline
93 Aneta Walulik 1975 Wroclaw DIL - Dajemy Im Love
94 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
95 Alicja Wolańska 1990 Wrocław Wrocław Marathon Team
96 Aneta Cieśla-Niechwiadowicz 1983 Wrocław Wrocław Marathon Team
97 Joanna Kozubal 1974 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
98 Maja Smolińska 1998 Wrocław Akademia Wojsk Lądowych
99 Wioletta Kozubowicz 1974 Świdnica Świdnicka Grupa biegową
100 Anna Bielewicz-Rzepka 1975 Wrocław NSTB Team