Lista startowa - IV Biegu dla Hospicjów - nieopłaceni

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Paweł Andrzejewski 1978 Wróblowice
2 Dominik Baranek 1996 Sulików
3 Ewelina Bartoszewska 1976 Wilczyce
4 Agnieszka Bednarska 1990 Wrocław
5 Adrian Bednarski 1989 Wrocław
6 Anna Bielewicz-Rzepka 1975 Wrocław NSTB Team
7 Gabriela Biernacka 1972 Wrocław
8 Agata Bolek 1981 Wrocław
9 Agata Borowik 1986 56-400 Cała Oleśnica Biega
10 Dawid Borowski 1981 Wrocław
11 Przemyek Chmielewski 1984 Wrocław
12 Joanna Chwastyk 1989 Ręków
13 Łukasz Cieciorowski 1991 Kiełczów
14 Aneta Cieśla-Niechwiadowicz 1983 Wrocław Wrocław Marathon Team
15 Martyna Ciszek 2003 Wrocław
16 Aneta Ciszek 1976 Wrocław
17 Tomasz Doliński 1964 Wrocław Umwianinabieganie
18 Agnieszka Dratwa 1990 Wrocław
19 Agnieszka Dubiel 1979 Wrocław
20 Aleksandra Duczeminska 1981 Wrocław
21 Przemysław Fic 1995 Wrocław Pobiegnij za Jezusem
22 Magdalena Fidecka 2008 Wrocław
23 Patryk Fidecki 1976 WROCŁAW
24 Natalia Gajewska 1997 Kłodzko
25 Iwona Gąszczak 1978 Kępno KS LENIWIEC
26 Wojciech Gęstwa 1978 sosnica WROCLAW MARATHON TEAM
27 Katarzyna Gnot 1974 Opole
28 Marta Góra 1983 Łączany
29 Wioletta Gut 1987 Wrocław
30 Aleksandra Harężlak 1992 Wrocław
31 Mariana Hryniv 1985 Wrocław
32 Anna Hyżyk 1977 Wrocław
33 Jacek Jagniątkowski 1980 Ołdrzychowice Kłodzkie Klub lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
34 Dariusz Jagodziński 1974 Ślęza
35 Jakub Jemieljańczuk 1984 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
36 Łukasz Juszczak 1985 Wrocław
37 Marlena Kaczmarska 1988 Krosno
38 Marzena Kaniak 1988 Wrocław
39 Magdalena Keller 1981 Wrocław
40 Sylwia Klewańczuk 1987 Wrocław
41 Małgorzata Klimowicz-Bodys 1976 Wrocław
42 Paulina Kosmala-Worach 1984 Siechnice
43 tomasz kotkowski 1980 wrocław
44 Tomasz Kotkowski 1980 Wrocław
45 Monika Kowalczyk 1994 Wroclaw
46 Szymon Koźbielski 1986 Wrocław 3M Running Team
47 Joanna Kozubal 1974 Wrocław Zakochaj się w bieganiu
48 Wioletta Kozubowicz 1974 Świdnica Świdnicka Grupa biegową
49 Michał Kurza 1988 Wrocław
50 Elżbieta Kutycka Kurek 1983 Wrocław
51 Kamila Kwietniewska 2004 Oborniki Śląskie
52 Kuba Lewandowski 2001 Wrocław UKS Olimpijczyk 46
53 Ewa Lipiec 1977 Wrocław
54 Linda Litwin 1987 Wrocław
55 Grzegorz Lubelczyk 1971 Miękinia Speleoclub Wrocław
56 Marcin Makedoński 1977 Wrocław
57 Anna Marczewska 1978 Wro
58 Anna Markevych 1994 Wrocław DNA Crew
59 Mirosław Motyka 1966 Wrocław IM2010
60 Michał Mularczyk 1983 Dzierżoniów
61 Magdalena Musial 1976 Trzebnica
62 Maciej Musiał 1987 Wrocław
63 Monika Myszywoda 1990 Jelcz-Laskowice
64 Waldemar Niedziela 1976 Wrocław
65 Marta Nowicka 1981 Wroclaw
66 Anna Ociesa 1982 Wrocław Young Pistoleros
67 ANNA PATRZYK-SPERZYŃSKA 1983 Wrocław
68 Artur Pawlęga 1983 Wrocław Klub Karate Kyokushin Wrocław
69 Krzysztof Piluk 1979 Wrocław Wabco
70 Elżbieta Pindral 1972 Wrocław
71 Izabela Piotrowska 1980 Wrocław
72 Izabela Piotrowska 1980 Wrocław
73 Julia Plata 2005 Dzierżoniów
74 Anna Plata - Prosuł 1981 Dzierżoniów
75 Agnieszka Puciato 1979 Okmiany
76 Tomasz Płukarski 1974 Wrocław
77 Aneta Regulska 1982 Wrocław # DRUŻYNA SZPIKU
78 Grzegorz Siciarz 1979 Oława Termy Jakuba-Oławski Park Wodny
79 Maja Smolińska 1998 Wrocław Akademia Wojsk Lądowych
80 Kateryna Smyrnova 1986 Wrocław
81 Aleksandra Soczyńska 1991 Wrocław
82 Przemysław Sperzyński 1983 Wrocław
83 Marek STACHURSKI 1971 Oborniki Śląskie Oborygeni
84 Paweł Stachurski 1990 Wrocław
85 Klaudia Stankiewicz 1994 Pieszyce
86 Agata Stasiak 1991 Wrocław
87 Piotr Stelmach 1973 Wrocław Adrian Danilewicz Group
88 Michał Studenny 1978 Wrocław Volvo Polska Sp. z o.o.
89 Natalia Sulewska 1991 Wrocław
90 Dorota Szarafinska-Juszczak 1976 Wrocław Vege Runners
91 Bartosz Szałęga 1983 Wrocław
92 Adrian Szcześniak 1995 Wrocław
93 Elżbieta Szlęzak 1990 Wrocław
94 Izabela Tarnowska 1976 Oleśnica
95 Przemysław Tekiela 1988 Trzebnica KRATOS
96 Marta Turek 1982 Wroclaw
97 Marta Turek 1982 Wroclaw
98 Dariusz Turkiewicz 1972 Wrocław
99 Malgorzata Turowska 1983 Wrocław
100 Andrzej Urbanowicz 1983 Wrocław Zegan Boxing Club