Lista startowa - V Bieg „Borówiecka Za-dyszka” - dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Małgorzata Ambroży 2014 Borówiec
2 Leon Andrzejewski 2016 Kamionki
3 Borys Bojarojć 2017 Kamionki
4 Bruno Bojarojć 2015 Kamionki
5 Paweł Czaprański 2011 Daszewice
6 Hanna Daniel 2013 Kamionki
7 Julka Daniel 2015 Kamionki
8 Gabriela Daniel 2017 Kamionki
9 Maksymilaina Danielewicz 2013 Poznań
10 Oliwia Danielewicz 2017 Poznań
11 ALEKSANDER DEMBNY 2010 POZNAŃ OŚ ASZ POZNAŃ
12 Emilia Derak 2010 Kamionki
13 Antoni Dudko 2009 Kamionki
14 Gabriela Dudko 2010 Kamionki
15 Jadwiga Dudko 2013 Kamionki
16 Adam Fabiś 2008 Poznań
17 Oliwier Gruszczyńska 2013 Szczytniki Nogadzika Makako Goldteam Poznań
18 Lidia Gruszczyńska 2017 Szczytniki
19 Kaja Grzegorzewska 2013 Kraków Andrzej Rządzi
20 Kacper Grzegorzewski 2010 Kraków Andrzej Rządzi
21 Konrad Grzegorzewski 2012 Kraków Andrzej Rządzi
22 Maciej Grześkowiak 2009 Kamionki
23 Adrian Haremza 2013 Daszewice
24 Zuzanna Herkowiak 2013 Baranowo
25 Marta Hoffmann 2013 Borówiec
26 Lucyna Jackowska 2012 Pobiedziska
27 Maksymilian Jackowski 2014 Pobiedziska
28 Antonina Karkosińska 2011 Kamionki
29 Zuzanna Karkosińska 2010 Kamionki
30 Lena KIESLICH 2014 DACHOWA
31 Mateusz KIESLICH 2016 DACHOWA
32 Olgierd Kimnes 2015 Borówiec
33 Rafał Kledzik 2007 Borówiec Zabiegany Borówiec
34 Piotr Kledzik 2007 Borówiec Zabiegany Borówiec
35 Filip Kobus 2015 BORÓWIEC
36 KACPER KOBUS 2012 BORÓWIEC
37 Piotr Krajewski 2013 Daszewice
38 Helena Krajniak 2013 Zalasewo
39 Konrad Krajniak 2016 Zalasewo
40 Martyna Kupczyk 2006 Borówiec UKS Lider Swarzędz
41 Wojtek Ludwiczak 2017 Borówiec
42 Stanisław Macholz 2016 Kamionki
43 Aleksandra Mąka 2016 Borówiec Polonia Bydgoszcz SLA
44 Kasper Malkamaki 2017 Borowiec
45 Emilia Mińska 2012 Poznań jaknajdalej.pl
46 Kajetan Miński 2014 Poznań jaknajdalej.pl
47 Oliwia Perka 2008 Borówiec Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
48 Szymon Pogorzelec 2013 Czmoniec
49 Alicja Pogorzelec 2016 Czmoniec
50 Patrycja Pogorzelec 2016 Czmoniec
51 Helena Pomin 2015 Koninko
52 Mikołaj Pozdrowicz 2007 Borówiec
53 Miłosz Pozdrowicz 2009 Borówiec
54 Bolesław Raczyński 2015 Poznań
55 Leon Roszak 2013 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP.
56 Jakub Rubinowski 2010 Poznań
57 Zofia Rulewicz 2012 Kamionki
58 Julian Rulewicz 2009 Kamionki
59 ULA Skwaryło 2010 Kórnik
60 LENA SMUGA 2010 ŚRODA WLKP.
61 ADAM SMUGA 2012 ŚRODA WLKP.
62 Izabella Sobolewska 2013 Kamionki Sobole Begają
63 Bartek "Bart" Spychała 2011 Borówiec Energy Borówiec
64 Natalia "Nati" Spychała 2014 Borówiec Energy Borówiec
65 Nina Stachowska 2017 kamionki Tadar Team
66 Franek Stachowski 2012 kamionki Tadar Team
67 Barbara Staszczyk 2017 Poznań
68 Melania Szoka 2014 Szczytniki
69 Antoni Szoka 2012 Szczytniki
70 Maksymilian Szulc 2012 KAMIONKI
71 Tadeusz Szulc 2014 KAMIONKI
72 Nikodem Tomowiak 2011 Leszno # SzymanowskiTeam
73 Paweł Wiśniewski 2013 Kamionki
74 Laura Witkowska 2014 Kamionki
75 Franciszek Wójcik 2017 Luboń Nogadzika Makako Gold Team
76 Feliks Wojtkowiak 2012 Mościenica Nogadzika Makako Gold Team
77 Jakub Woźniak 2009 Komorniki biegam bo lubię
78 Juliusz Woźniak 2014 Komorniki biegam bo lubię
79 Franciszek Zajkowski 2017 Poznań
80 Oliwia Łaski 2015 Szczytniki
81 Ignacy Łukaszewicz 2012 Robakowo Akademia Marcina Urbasia
82 Tymon Łukaszewicz 2015 Robakowo Akademia Marcina Urbasia