Lista startowa - IV Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego - nieopłacone zgłoszenia

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Marcin Bajka 1985 Września Night Runners Września
2 Zbigniew Bojański 1982 Września
3 Ola Bulińska 1996 Cielimowo
4 Dariusz Błaszczyk 1980 Miłosław brak klubu
5 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wlkp Polonia Środa
6 Krzysztof Dębowski 1972 Września Night Runners Września
7 Rafał Dera 1975 Potaśnia
8 Daniel Drwęcki 1983 Bydgoszcz Biegnij z ProService
9 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
10 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
11 Karolina Dziurdziewska 1997 Miłosław
12 Marcin Filipiak 1978 Września
13 Anna Filipiak 1977 Września
14 Bożena Frydrych 1957 Warszawa
15 Mariusz Galewski 1966 Kotlin
16 Arkadiusz Gbur 1976 Witkowo Witkowo Biega
17 Helena Giżewska 1981 Nekla
18 PIOTR GRZEGOREK 1979 SLIWNIKI
19 Szymon Głownia 1970 Swarzędz
20 Anną Hyżorek 1974 Września
21 Ewa Jarząb 1976 Miłosław Miłosław Biega
22 Mateusz Kęsy 1989 poznan
23 Milena Koperska 1991 Ostrowite
24 Danuta Koszarek-Szternel 2000 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu
25 Leszek Kozłowski 1958 Świnoujście
26 Tomasz Kołodziejczak 1976 Targowa Górka
27 Tomasz Kołodziejczak 1976 Targowa Górka
28 Michał Krygier 1980 Czerniejewo Czerniejewo Biega
29 Marcin Lamperski 1992 Rawicz Dąbrowski Team / Rozbiegany Rawicz
30 Karolina Matelska 1980 Plewiska
31 Ilona Mikulska 1976 Wrzesnia
32 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin
33 Małgorzata Pawlak 1974 Gniezno
34 Krzysztof Pawlak 1974 Gniezno
35 Emilia Pientel 1984 Głogów
36 Anna Pilc 1985 Tarnowo Podgorne
37 Msriusz Prus 1989 Wrzesnia Knight Runners Września
38 Ryszard, Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan Przeżmierowo
39 piotr rostek 1961 jelonek zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe
40 Bogdan Skarbiński 1951 Swarzędz TEAM
41 Tomasz Smodlibowski 1939 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
42 Katarzyna Świtek 1983 Miłosław Stowarzyszenie Pomagam Aktywnie
43 Anna Szadkowska 1957 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław
44 Jolanta Szpurka 1977 Krobia Biegaj z Krobią
45 Tomasz Szternel 2000 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu
46 Julia Szternel 2000 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu
47 DARIUSZ SZYMŃSKI 1967 KLECZEW Sokół Kleczew
48 Arkadiusz Tomecki 1976 Witkowo Witkowo Biega
49 TOMASZ URBANOWICZ 1969 MIŁOSŁAW Miłosław Fortuna Team
50 Jakub Wojdyga 1983 Śrem
51 Jakub Wojtaś 1988 Leszno
52 Sylwia Woźniakowska 1990 Niechanowo