Lista startowa - IV Bieg im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego - opłacone zgłoszenia

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Włodzimierz Adamczyk 1961 KAZIMIERZ BISKUPI
2 JAROSŁAW ALEKSANDRZAK 1982 Gniezno
3 Jarosław Andrzejewski 1964 Swarzędz
4 Daniela Andzejaszek 1984 września Night Runners Września
5 Waldemar Antczak 1972 Września PACEMAKER TEAM-55
6 Jakub Antkowiak 1995 Września Euro Bike Kaczmarek Electric Team
7 Agnieszka Antoszak 1980 Gniezno
8 Mariusz Bartkowiak 1989 Miłosław BROWAR FORTUNA TEAM
9 Adrian Białas 1992 Luboń Maratończyk Poznań
10 Filip Biernat 1977 Kołaczkowo KB Złote Kłosy Kołaczkowo
11 Tomasz Bogdanowicz 1988 Gniezno Smart Fizjo
12 Dariusz Borcuch 1970 Września Night Runners Września
13 Filip Borowczak 1992 Września Night Runners Września
14 Kinga Borowiec 1982 Daszewice Mamy - Biegamy
15 Karol Borowiec 1977 Daszewice 2.SLT
16 Wieslaw Brodacki 1961 Tychy 40-latek Tychy
17 Grzegorz Broniarczyk 1974 Września; Przyborki
18 Lidia Bruch 1987 Witkowo
19 Norbert Bryk 1976 Strzalkowo
20 Monika Brzozowska 1984 Czerwonak Czerwonak Biega
21 Jerzy Buczkowski 1950 żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
22 Jadwiga Budniak 1966 Poznań Park Runn Poznań
23 Monika Błaszak 1982 Września Night Runners Września
24 Jakub Błaszak 1985 Wrzesnia
25 Zbigniew Błaszczyk 1959 Częstochowa
26 Michał Cegielski 1978 Zagórów
27 Andrzej Charemsa 1976 Września KOSBUD
28 Michał Chmielewski 1982 poznań Metzink tri
29 Wiesław Chojniak 1973 Poznań
30 Kamil Chruściel 1988 Jankowo dolne Smart Fizjo
31 Wojciech Chwiałkowski 1990 Poznań
32 Mariusz Chwiałkowski 1958 Słupca
33 MARCIN CICHOWLAS 1978 Środa Wielkopolska Polonia Środa
34 Piotr Cichy 1988 Września
35 Andrzej Cieślak 1956 Poznań Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań
36 Rafał Cyrulewski 1971 Gutowo małe
37 Grzegorz Czasak 1971 Witkowo Witkowo Biega
38 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września
39 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września
40 Michał Czerwiński 1989 Gniezno TriDarKo
41 Grzegorz Czwojdrak 1973 Środa Wlkp. Polonia Środa
42 Marek Czyż 1992 Września PACEMAKERTEAM-45
43 Monika Czyż 1993 Września Night Runners Września
44 Łukasz Dardzikowski 1983 Września
45 Dawid Degórski 1989 WRZEŚNIA Biegaj z WSL
46 Piotr Derda 1984 Rychwał
47 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły
48 Robert Dolicher 1972 Poznań
49 ROBERT DON 1974 Swarzędz wszystko o bieganiu/ klasszpot
50 Honorata Dudek 1980 Środa Wlkp Polonia Środa
51 Filip Dworczak 1982 Poznań KP5M
52 Maciej Dworczak 1989 Gostyń Husaria Race Team
53 Adam Dziuba 1982 Środa Wlkp.
54 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września
55 Paweł Fijałkowski 1981 Częstochowa Zabiegani Częstochowa/Kalinowski Team
56 Mirosław Filip 1975 Swarzędz
57 Marcin Filipczak 1985 Chwalibogowo
58 Przemysław Filipiak 1981 Żydowo KP PSP WRZEŚNIA /SZYMKOWIAK TEAM
59 Ewelina Frąckowiak 1976 Roszków/Jarocin PACEMAKERTEAM-60
60 MARTA GAJECKA 1991 Radom
61 Aleksander Gniot 1977 Poznań Iniemamocni
62 Marcin Goclik 1974 Września
63 Gerard Gordzielewski 1987 WRZEŚNIA Zlote Klosy Kolaczkowo
64 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne
65 Marcin Górny 1995 Miłosław
66 Dariusz Górzny 1969 Chomęcice STER POZNAŃ
67 Łukasz Górzny 1976 Gowarzewo GO! Gowarzewo
68 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań
69 Łukasz Gołębiewski 1983 Ślesin
70 Małgorzata GOŁĘBIOWSKA 1963 Września ---
71 Julia Grabowiecka 1980 Września
72 Konrad Grabowski 1987 Kłecko Witkowo Biega
73 Artur Graczyk 1967 Września -
74 Sebastian Grądziel 1980 Węgierki Węgierki
75 Tomek Grajkowski 1968 Gniezno
76 Maciej Gryniuk 1998 Lubin Krav Maga Be Safe
77 Tomasz Grzęda 1978 Gniezno PACEMAKER '45
78 Janusz Grzegorek 1961 Września KB Kosynier Września
79 Marcin Grzemski 1989 Wronki
80 Rafał Grześkowiak 1993 Polwica Drużyna za pisiąt groszy
81 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las BBKTS / parkrun Poznań
82 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań
83 Kamil Gut 1990 Psary Polskie
84 Anna Głowińska 1989 Miłosław Polonia Środa
85 ZUZANNA HAJDRYCH 1966 KLECZEW Sokół Kleczew
86 LECH HAJDRYCH 1960 KLECZEW Sokół Kleczew
87 Witold Hańczyk 1969 Środa Wlkp KS POLONIA ŚRODA
88 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
89 Maciej Haremza 1984 Daszewice #BIEGCZE/Dąbrowski Team
90 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM
91 Dariusz Hulewicz 1974 Września
92 Wojciech Izydorek 1983 Psary Polskie Knight Runners Września
93 Dagmara Jaciuk 1980 Swarzędz
94 Agnieszka Jankiewicz 1979 Gniezno ZAWSZE W BIEGU
95 ARKADIUSZ Jankiewicz 1972 Gniezno ZAWSZE W BIEGU
96 Sławomir Jarząb 1978 Miłosław Miłosław Biega
97 Piotr Jędraszak 1984 Września -
98 Anna Jerzyńska 1971 środa wlkp Polonia Środa
99 Damian Jerzyński 1973 środa wlkp Polonia Środa
100 Dariusz Jóźwiak 1964 Poznań HERNIK TEAM
101 Tomasz Kaczmarek 1978 Września
102 Fryderyk Kaczmarek 1997 Poznań Dąbrowski Team
103 Adrian Kaczmarek 1981 Września
104 Michał Kaczmarek 1989 Poznań PACEMAKERTEAM-55
105 Mariusz Kaczmarek 1976 WITKOWO Witkowo Biega
106 Krzysztof Kaczmarek 1974 Kalisz K2
107 Izabela Kaczmarek 1990 Poznań
108 Błażej Kaczor 1987 Środa Wielkopolska Polonia Środa
109 Marzena Kaczor-Borcuch 1977 Lednogóra
110 Ania Kaleta 1993 Kalisz
111 Bartosz Kaliszuk 1986 Swarzędz
112 Bronisław Kamiński 1966 Kostrzyn Gdzie ta meta
113 Marcin Kamycki 1974 Poznań
114 Beata Kaniewska 1977 Miłosław Miłosław Biega
115 Grzegorz Kaniewski 1972 Miłosław Miłosław Biega
116 Jacek Kanior 1973 Września JLK ELECTRIC
117 Jacek Karbowiak 1977 Wrzesnia
118 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM
119 Aldona Kasperska 1980 SOKOLNIKI
120 RAFAŁ KASPERSKI 1979 SOKOLNIKI
121 Maciej Kasprzak 1989 Nowe Miasto nad Wartą Polonia Środa
122 Marcin Kaźmierczak 1988 Chocicza
123 Agnieszka Kaźmierska 1987 Gizałki Tuptacz Toporów
124 EWELINA KAŁUŻNA 1989 września
125 Piotr Kiedrowski 1984 Podstolice Euro Bike Kaczmarek Electric Team
126 Arkadiusz Kiereś 1975 Gorzkie Pole
127 Dariusz Kierzek 1994 Września
128 Ryszard Kleinszmidt 1970 Wierzyce
129 Robert Klimczak 1971 Września KB Kosynier Września
130 Jacek Klimczak 1990 Żerków PACEMAKER TEAM '40
131 Anna Knasiak 1976 Września
132 Katarzyna Kobielak 1980 Września
133 Kacper Kobus 2000 Września Night Runners Września
134 Karolina Kobus 1979 Września Night Runners Września
135 Mieczysław Koczorowski 1965 Września Night Runners Września
136 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta
137 Grzegorz Komisarek 1976 Września
138 PAWEŁ KORDOŃSKI 1984 GNIEZNO
139 Krzysztof Korpik 1979 WRZEŚNIA
140 Mariusz Kossowski 1974 Poznań Piątkowo na Biegowo
141 PIOTR KOWALSKI 1991 MOGILNO
142 Dawid Kowalski 1987 Lulkowo Smart Fizjo
143 Adam Kowalski 1964 Mielżyn BARTYMAJOS
144 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września
145 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Kostrzyn Gdzie ta meta
146 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Nekla
147 MAREK KOŁODZIEJCZYK 1976 września
148 Jarosław Kołodziejczyk 1970 Częstochowa Zabiegani Częstochowa
149 Tomasz Kramski 1974 Nekla Active Nekla
150 Anita Kraska 1976 Miłosław Wymiatacze
151 Darek Król 1967 Świątniki Henrik Team
152 Tomasz Krukowski 1975 Kaczanowo
153 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Teraz Tulce
154 Nikodem Kryszak 1993 Pyzdry KB Kosynier Września
155 Kamil Krzymiński 1991 Września
156 Maciej Kubiak 1978 Bierzglinek
157 Piotr Kuczyński 1956 Poznań
158 Tomasz Kujawa 1969 Oborniki Team Julka
159 Szymon Kukuła 1994 Oborniki Wielkopolskie
160 Robert Kurys 1981 Luboń Luboński Klub Biegacza
161 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa
162 Dominika Kłoda 1996 Poznań ASICS FrontRunner Poland
163 Roman Kłosowski 1983 Białężyce Knight Runners Września
164 Krzysztof Lach 1972 Września Night Runners Września
165 Jarosław Leśniewski 1987 Pleszew TEAM PLESZEW
166 Magdalena Lewandowska 1994 Murzynowo Kościelne Polonia Środa Wielkopolska
167 Tomasz Lewandowski 1973 Września KB Kosynier Września
168 Jakub Liberkowski 1989 Września Runfollowme
169 Karol Linnik 1977 Poznań Torpedo Szczecinek
170 Bogusława Lis 1977 Goniczk
171 Marcin Lis 1977 Swarzędz Harcerski Klub Turystyczny AZYMUT w Swarzędzu
172 Przemek Lisiak 1982 Witkowo ZAWSZE W BIEGU
173 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU
174 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
175 Aneta Machajewska-Stefaniak 1976 Środa Wlkp Polonia Środa
176 Sylwia Maćkowiak 1971 Miłosław
177 Sławomir Majchrzycki 1983 Kijewo/Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
178 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
179 krzysztof majorek 1981 Międzychód PACEMAKERTEAM-50
180 Arkadiusz Mąka 1981 Poznań Polonia Bydgoszcz SLA
181 Karol Malik 1981 Czmoń Bractwo Malików / KGB Mosina
182 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
183 Henryk Marek 1947 Warszawa
184 Daniel Marek 1974 Swarzedz Cybina Team
185 Mirosław Maśliński 1965 szubin
186 Estera Matysiak 1985 Orzechowo
187 MAREK MAŁECKI 1975 Orzechowo
188 Sławomir Mecler 1981 Mielżyn
189 Adam Michalkiewicz 1986 Poznań
190 Patryk Mielcarek 1994 Chodzież Za:sapa:Ni
191 Stanisław Mielczarek 1957 Kalisz amator - niezrzeszony
192 Michał Mierkiewicz 1987 Środa Wlkp.
193 Robert Mietlicki 1975 Witkowo
194 Bartłomiej Mikołajczak 1979 Środa Wlkp PACEMAKERTEAM-50
195 Arkadiusz Mikołajczak 1990 Jarocin
196 Mieczysław Mikołajczak 1967 Września KB Kosynier Września
197 MACIEJ MIKOŁAJCZYK 1978 WRZEŚNIA
198 Mateusz Mikołajczyk 1995 Taczanów Drugi Taczanów Team
199 Przemysław Mikołajczyk 1975 Gniezno Słynni Kenijczycy
200 ELŻBIETA MIKOŁAJCZYK 1978 ORZECHOWO
201 Anna Milarska 1979 Witkowo
202 Marcin Milarski 1977 Witkowo
203 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta
204 Miroslaw Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta
205 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta
206 Jakub Moskal 1992 Witkowo Witkowo Biega
207 Piotr Mrowicki 1967 Koscielna wies supermaraton kalisz
208 Arkadiusz Mrozek 1995 Miłosław
209 Wojciech Muchyński 1982 Września ZSZ nr.2 Września
210 Rafał Musiał 1988 Poznań
211 Leszek Musidlak 1965 Witkowo K & L
212 Bartosz Myszkiewicz 1972 Miłosław 2plus2 Września Team
213 Piotr Napieraj 1986 Września
214 JAROSŁAW NIKODEMIAK 1976 SWARZĘDZ KLAS Szpot Swarzędz
215 Angelika Nolka 1979 Miłosław
216 Michał Nowacki 1981 Poznań
217 Marek Nowak 1982 Wiry
218 Wojciech Nowak 1996 Poznań Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu
219 Grzegorz Paweł Nowak 1989 Poznań Parkrun Poznań
220 Sylweriusz Nowak 1972 Wronki
221 Jolanta Nowak 1978 Kostrzyn Gdzie ta meta
222 Przemek Nowak 1973 Września BlackWave
223 Marek Nowak 1994 Poznań Arcybiskupie Seminarium Duchowne Poznań
224 Barbara Nowak-Lewandowska 1957 Zberki KB Kosynier Września
225 Jarek Nowicki 1967 Miłosław Miłosław Biega
226 Adam Nowicki 1988 września
227 Owen O Sullivan 1971 Konin
228 Dawid Olejniczak 1980 Kaczonowo Knight Runners Września/Szymkowiak Team
229 Marcin Opielski 1985 Września
230 Tomasz Paciorkowski 1990 Września
231 Łukasz PALUCH 1984 witkowo 100 km na 100 lecie powstania wlkp
232 Tomasz Paluszak 1977 Września
233 Przemysław Pankowski 1975 Zaniemyśl Polonia Środa
234 Adam Pankowski 1985 Zaniemyśl Polonia Środa
235 Piotr Parchliniak 1978 Plewiska
236 Sylwester Pawlak 1982 Środa Wlkp Polonia Środa
237 Krystian Pawłowski 1980 Chwalibogowo
238 KAROL PAWŁOWSKI 1973 Września Rehau / Szymkowiak Team
239 Piotr Pałka 1984 Częstochowa CKS Budowlani Częstochowa
240 Łukasz Pękala 1992 Poznań
241 PAWEŁ PIASKOWSKI 1972 siedlec Amator
242 Artur Piątkowski 1975 Czmoń
243 Małgorzata Picheta 1976 Września
244 Weronika Piniarska 1997 Witkowo Witkowo Bieha
245 Adam Piotrowski 1983 Września Fonzie Team
246 Bartosz Piskorski 2000 Poznań
247 Bernadeta Plucinska 1969 Września KB Kosynier Września
248 Radosław Pluciński 1989 Swarzędz AdRunaLine Team
249 Roman Pluciński 1969 Września KB Kosynier Września
250 Tadeusz Podłyska 1978 Trzcianka ZASAPANI
251 Daniel Pohl 1980 Września Night Runners Września
252 Lidia Polaczek 1966 Swarzędz
253 Barbara Polińska 1986 Września
254 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta
255 Krzysztof Prabucki 1977 Witkowo Witkowo Biega
256 MARIETTA PROKOP 1973 Suchy Las
257 Marzena Prusakiewicz 1971 WRZEŚNIA -
258 Maciej Przewozniak 1968 Kielczewo TEAM KOŚCIAN
259 Tomasz Przybylski 1993 Gutowo Małe
260 Anna Przybyszewska 1977 Poznań
261 Maciej Przybyszewski 1977 Poznań
262 Aron Przybył 1984 Chocz KWP WK Pn-PKB KALISZ
263 Adrianna Przymus 1993 Września
264 Robert Raszczyk 1990 Września
265 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
266 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg
267 Robert Robaszkiewicz 1973 Goślinowo Altom Gniezno
268 Arleta Rogalińska 1971 WRZEŚNIA KB Kosynier Września
269 Artur Rogaliński 1975 WRZEŚNIA KB Kosynier Września
270 Michał Rosada 1981 Poznań Poznań
271 HENRYK ROSZAK 1968 Gniezno Klub Biegacza Kompania Piwowarska
272 Paweł Roszyk 1962 Witkowo
273 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners
274 Rafał Rudnicki 1975 Witkowo Witkowo Biega
275 Artur Rybacki 1976 Września
276 Marcin Rychlewski 1984 Węgierki
277 Michał Sereda 1971 Września
278 Marcin Siara 1982 Witkowo Witkowo Biega
279 Paweł Sierżant 1981 Pleszew Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew
280 Antoni Sikora 1949 Pniewy KS SOKÓŁ GĄSAWA
281 Stanisław Sikorski 1952 Września
282 Marta Sip 1990 Jasin HERNIK TEAM
283 Marzena SIWIŃSKA 1984 Witkowo Witkowo Biega
284 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
285 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
286 Tomasz Skowroński 1976 WRZEŚNIA KB Kosynier Września
287 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań
288 Hanna Skrzypczak 1967 Miłosław Browar Fortuna
289 Anna Skrzypczak-Gniot 1975 Poznań Iniemamocni
290 Agnieszka Ślebioda 1985 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska
291 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew Sokół Kleczew
292 Agnieszka Ślebioda 1979 Kleczew Sokół Kleczew
293 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół
294 Arkadiusz Sobczak 1994 Września Projekt Września
295 Jacek Sobczak 1990 Września
296 Mirosław Sobczyk 1984 Jarocin
297 Wioletta Sobczyk 1974 Witkowo Witkowo Biega
298 KAMILA SOBOLEWSKA 1975 BORÓWIEC K & L
299 Adam Sołtysiak 1979 Kleszczewo
300 Robert Springer 1977 Kostrzyn Wlkp
301 Dawid Spychalski 1990 Września Night Runners Września
302 Marek Stachorski 1961 WRZEŚNIA KB Kosynier Września
303 Karolina Stachura 1977 Kaczanowo
304 Bartosz Stanek 1988 Plewiska Plewiska Biegają
305 Przemysław Stankowiak 1988 Września
306 Mateusz Stasiak 1994 Miłosław Miłoslaw Biega
307 Arleta Staszak - Nowicka 1992 września PGO Biega/ Odlewnia żeliwa Śrem
308 Marcin Stefanowicz 1979 Szubin Victoria Kołaczkowo
309 MONIKA STERLING 1979 Witkowo Witkowo Biega
310 Magdalena Stróżyńska-Zdziabek 1966 Piła
311 Jarosław Sulkowski 1972 Poznań Poznań Strzeszyn Biega
312 Paweł Świątkowski 1981 Trzemeszno
313 Łukasz Sworek 1983 Września
314 basia sworek 1983 września Night Runners Września
315 Anita Szafczyk 1979 Września Knight Runners Września
316 ANDRZEJ SZALATY 1975 BORZYKOWO KB Kosynier Września
317 Łukasz Szarzyński 1982 Środa Wlkp. Polonia Środa
318 Mariusz Szczerbal 1994 Kościan
319 Zbigniew Szczudlak 1963 Grabowo Królewskie Night Runners Września.
320 Renata Szczudlak 1986 Zieliniec Night Runners Września
321 Michał Szlachetka 1981 Września Night Runners Września
322 Bartosz Szlachetka 1984 Września Night Runners Września
323 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega
324 Bartosz Szparagowski 1987 Konin Husaria Race Team
325 Krzysztof Szybiak 1987 Września Night Runners Września
326 Łukasz Szydłowski 1988 Poznań
327 Anna Szygenda 1980 Budzisław Kościelny Sokół Kleczew
328 Maciej Szymański 1978 Września
329 Marek Szymański 1989 Gostyń Husaria Race Team
330 Michał Szymków 1986 Poznań
331 Tomasz Szymkowiak 1983 Września Szymkowiak Team
332 Szymon Słodecki 1984 Miłosław
333 Marek Tanaś 1970 Osiniec Altom Gniezno
334 Anna Tanaś 1979 Gniezno Altom Gniezno
335 Izabella Tobolska 1997 Węgierki Night Runners Września
336 Paulina Tomaszewska 1981 Września
337 Radomir Tomaszewski 1965 Września amator - niezrzeszony
338 Dariusz Tomczak 1988 Gostyń Husaria Race Team
339 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń
340 Robert Tomys 1970 Września Night Runners Września
341 Sandra Torzewska 1990 Września
342 Marek Towstokory 1976 Złotów Złotów
343 Mariusz Trawka 1975 Miejska Górka Miejska Górka
344 Maciej Trębaczkiewicz 1989 Gozdowo Night Runners Września
345 Łukasz Urbańczyk 1987 Września
346 Michał Wachocki 1984 Konin Konin
347 Piotr Wachowski 1970 Koronowo
348 Jolanta Wagner 1966 Warszawa
349 Zbigniew Walczak 1987 Środa Wielkopolska Polonia Środa
350 Robert Walczak 1980 Poznań PACEMAKER TEAM '40
351 Błażej Wasielewski 1983 LUBOŃ Drużyna Szpiku
352 Michał Wasztyl 1989 Powidz Witkowo Biega / PACEMAKER TEAM '45
353 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września
354 Rafał Więckowski 1981 węgierki
355 Katarzyna Wieczorek 1989 Pleszew
356 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa
357 Alina Wierzelewska 1992 Gniezno # DRUŻYNA SZPIKU
358 Donata Wietrzyńska 1970 Gniezno Polonia Środa Wlkp
359 Adam Wilgat 1971 Ząbki Dzikie Skrzydło
360 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Henrik Team
361 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
362 Mateusz Wojnicz 1991 Września 1991
363 Karolina Wojtyś 1985 Września
364 Aleksandra Wolna 1956 Poznań WORUBA
365 Szymon Woźniak 1987 Śrem Best Team Śrem
366 Agnieszka Wrzos 1984 Kaszczor
367 Marek Włoszyński 1972 Luboń
368 Michał Zabiszak 1988 Miłosław Miłosław Biega
369 Tomasz Zacharko 1981 Gniezno
370 Janusz Zaremba 1957 Borzykowo KB Złote Kłosy Kołaczkowo
371 Adam żarski 1972 Goślinowo Eskadra Techniczna
372 Jarosław Zdziabek 1966 Piła
373 Michał Żerdka 1985 Bieruń
374 Marcin Zgoliński 1980 Września
375 Jacek Zieliński 1986 Września PACEMAKER TEAM '60
376 Mateusz Zieliński 1992 Pogorzela
377 Kacper Ziembikiewicz 2000 Września
378 Witold ZIÓŁKOWSKI 1967 Witkowo
379 Patryk ZIÓŁKOWSKI 1994 Witkowo
380 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team
381 Jakub Żurawski 1974 Poznań
382 Krzysztof Żurek 1979 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
383 Andrzej Zygmunt 1979 Biała ZASAPANI
384 Tomasz Łączyński 1983 Szamotuły Szamotuły KKS
385 Maciej Łazinka 1964 Bierzglinek
386 Jan Łuc 1954 Swarzędz Mercedes -Benz -STS