Lista startowa - „Bieg bez Granic“ - „Lauf ohne Grenzen”

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Barbara Antczak - Rutkowska 1979 Słubice Rutek Team
2 Antonina Balfanz 1968 Frankfurt (Oder) SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA
3 Lisa Blum 1995 Eisenhüttenstadt
4 Kamila Bondaryk 1991 Cybinka Oponmax
5 Rafał Borowiak 1983 Słubice Jokś Team
6 Maciej Brzdąk 1977 Słubice
7 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą
8 Izabela Cholewa 1991 Cybinka
9 Angelika Chustecka 1988 Słubice
10 Agnieszka Ciosek 1980 Słubice
11 Zbigniew Ciosek 1976 Słubice
12 Dariusz Czarnecki 1974 Lubniewice
13 Swantje Dimde 1987 Frankfurt Oder
14 Rafał Dubacki 1979 Słubice
15 Wieslaw Fabjan 1960 Olesbica
16 Wiesław Fabjan 1960 Oleśnica Kubisia Team Oleśnica
17 Anna Gasiewicz 1967 Słubice
18 Roman Gasiewicz 1965 Słubice
19 Krzysztof Gluth 1987 Słubice I Love Słubice Cycling Team
20 Maciej Grabek 1992 Wysoka Sportowa Banda
21 Janine Günther 1982 Frankfurt Oder Honda Bohlig Laufteam
22 Ola Guzik 1994 Słubice
23 Jarosław Guzik 1985 Słubice
24 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez
25 Steve Heinrich 1990 Eisenhüttenstadt
26 Karol Helak 1973 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
27 Grzegorz Horbatowski 1986 Rzepin Kazik Team
28 Karolina Jankowska 1993 Bolesławiec Makoś Team
29 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice
30 Corinna Kleinke 1966 Frankfurt (Oder)
31 Norbert Kluge 1950 Frankfurt (Oder) Bohlig- Laufteam
32 Agata Kluj 1996 Świebodzin
33 Paweł Kmieciak 1980 Frankfurt (Oder) KFT Paradoxides
34 Maciej Konczyński 1985 Słubice SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA / LKS Lubusz Słubice
35 Joanna Kopczyńska 1985 Frankfurt (Oder) SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA
36 Krzysztof Kopczyński 1982 Frankfurt (Oder) SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA
37 Łukasz Kowalski 1983 Słubice I Love Słubice Cycling Team
38 michał Kozinoga 1985 cybinka Rotrans
39 Tomasz Kołosowski 1974 OŚNO LUBUSKIE ORZEŁ Tomasz Kołosowski
40 Edward Kulikowski 1962 Słubice
41 Rebecca Labus 1980 Groß Lindow
42 CHRISTIAN LANGE 1970 FRANFURT ODER
43 Marta Lobaczewska 1980 Ośno Lubuskie
44 Olaf Makuchowski 1998 Kunowice EL-KIBA TEAM
45 Tomasz Malewski 1986 Kunowice Osiedle Perlowe
46 Łukasz Marciniszyn 1985 Grzmiąca
47 Monika Matla-Fink 1984 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
48 Hanna Matul 1980 Myślibórz
49 Mariusz Niedzwiecki 1978 Słubice brak klubu
50 Marcin Nosek 1976 Wrocław
51 Antoni Nowak 1998 Słubice EL-KIBA TEAM
52 Kamil Nowik 1974 Świebodzin ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA
53 Radosław Noworyta 1975 Nowa Wioska ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA
54 Katarzyna Olechnowicz 1977 Kunowice CZAS APOKALIPSY
55 Aneta ORAWIEC 1976 Kostrzyn nad Odrą
56 Maciej PACHCIAREK 1962 SŁUBICE NAD ODRĄ nie dotyczy
57 Mariusz Pawelec 1972 Stary Kisielin KB Forrest Gump
58 Mariusz Pawelec 1972 Zielona Góra
59 Piotr Pawlik 1987 Słubice KPP SŁUBICE
60 Kamil Podolski 1983 Słubice I Love Słubice Cycling Team
61 Kirsten Pötsch 1975 Frankfurt (Oder) MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder)
62 Michael Pötsch 1965 Frankfurt (Oder) MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder)
63 Aleksandra Poźniak 1987 Gorzów Wielkopolski
64 Łukasz Protasiewicz 1982 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
65 Jakub Płoński 1983 Frankfurt nad Odrą Dzikie Dziki Gorzów Wielkopolski
66 Krzysztof Rękawiecki 1982 Słubice
67 Łukasz Rosochacz 1985 Zielona Góra KB Forrest Gump
68 Rafał Rutkowski 1977 Słubice
69 Jens Schneeweiß 1980 Frankfurt (Oder) MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder)
70 Pierre Schulze 1968 Frankfurt (Oder) Honda Bohlig Laufteam
71 Heike Schulze 1967 Frankfurt (Oder) Honda Bohlig Laufteam
72 Stanislaw Semaszczuk 1972 Kostrzyn nad Odrą Decora
73 Elżbieta Siemiatowska 1985 Świebodzin Ultra Diabły Team Lubrza/Adam Draczyński Running Team
74 Jacek Stadnik 1991 Zielona Góra Sklep dla biegaczy Run Planet
75 Magdalena Stankowska 1988 Słubice
76 Bartosz Stankowski 1986 Słubice
77 Piotr Staśko 1980 Lubniewice Maks Klub
78 Tomasz Stupienko 1976 Słubice I LOVE SŁUBICE
79 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól
80 Marcin Szczepaniak 1979 Słubice
81 JAROSŁAW SZPAK 1967 Bytom Odrz. YNWA
82 Peter Thätner 1960 Frankfurt (Oder) Bohlig Lauf Team
83 Ryszard Tomaszewski 1984 Rzepin
84 Beata Toossi 1980 Berlin
85 ANNA TYCZYŃSKA 1983 OŚNO LUBUSKIE Klub morsy Ośno Lubuskie
86 Grzegorz Ulanowski 1974 Słubice STORMRIDER
87 Katarzyna Ulińska 1982 Słubice
88 Magdalena Warzych 1977 Rzepin
89 Monika Wojciechowska 1979 Frankfurt (Oder)
90 Mateusz Wywrocki 1993 Połęcko Odyseja szkoła jazdy konnej
91 Bogdan Zapała 1970 Sulechów OKI Team Sulechów
92 Dariusz Zdanowski 1978 Kostrzyn nad Odrą
93 Sophia Zeuge 1989 Frankfurt Oder
94 Michał Zychla 1985 Słubice Morsy Ośno Lubuskie
95 Szymon Łyżwiński 1995 Słubice Hm soft