Lista startowa - III ZIMOWY CROSS – POBIEDZISKA 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Maciej Bąk 1985 Gostyń ST RUNNERS
2 Magdalena Bąkowska 1982 Poznań Mamy-Biegamy / Lewa Wolna
3 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
4 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366
5 Marcin Basiński 1974 Paczkowo Pro366
6 Małgorzata Bałęczna-Nowacka 1969 Swarzędz Pobiedziska Runnig Team / Klub Ludzi Aktywnych Sportowo
7 Krzysztof Beling 1990 Gniezno GoBeling
8 Katarzyna Beling 1987 Gniezno GoBeling
9 Zbigniew Beling 1962 Gniezno GoBeling
10 Magdalena Binkowska 1984 Poznań Mamy-Biegamy
11 Paulina Brzeska 1974 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
12 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol
13 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
14 Marta Chojnacka 1983 LUBiN Night Runners
15 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz Kobiety Biegają/KLAS Szpot Swarzędz
16 KRZYSZTOF CIERNIAK 1968 Zalasewo Pro366
17 Marta Czapik 1994 Zaniemyśl Siła i Czosnek
18 Magdalena Czarnecka 1983 Pobiedziska Maxcess Team Europe / Pobiedziska Running Team
19 Joanna Dąbrowska 1974 Łubowo
20 Aleksandra Dojs 1980 Poznań Night Runners
21 Marlena Drajerczak 1978 Poznań
22 JAKUB DREAS 1985 Rybitwy Wędzikowski Team / Dzikie Bobry
23 ADRIAN DREWS 1992 POPOWO KOŚCIELNE Biegający Wagrowiec
24 Julia Drwęska-Michalska 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team
25 Krzysztof Dziarski 1993 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
26 Basia Filipiak 1980 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz
27 wiola Florkiewicz 1981 Gniezno CHŁODEX
28 krzysztof florkiewicz 1981 gniezno CHŁODEX
29 Artur Gawrych 1982 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
30 Dawid Gocałek 1987 Pobiedziska
31 Piotr Godek 1964 Biskupice KB MANIAC Poznań
32 Piotr Grzechowiak 1981 Gniezno
33 Piotr Grześ 1988 Kostrzyn GekonMtb
34 Paweł Gumienny 1992 Poznań KP PSP Środa Wlkp./ Talex Borzytuchom
35 Natalia Gurdek 1983 Pysząca Mamy-Biegamy
36 Dariusz Głowski 1983 Poznań Night Runners/ 31 BLT Poznan-Krzesiny
37 Szymon Hartwich 1986 Kłecko Wks Owieczki
38 Marta Iwanowska 1989 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
39 Łukasz Iwanowski 1986 Pobiedziska
40 Marlena Jakubiak 1978 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
41 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora - Runners Team
42 Dobrochna Janas 1976 Poznan Night Runners Poznań
43 Andrzej Janowski 1982 Plewiska ST RUNNERS
44 Kuba Juraszek 1985 Murowana Gośłina Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina
45 Ewa Juraszek 1985 Murowana Gośłina Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina
46 Tomasz Kaczmarek 1984 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
47 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
48 Marek Kajetańczyk 1974 Śrem Biegam Bo Nie Lubię ...
49 Eliza Kamyszek 1980 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
50 Patryk Kaszubowski 1978 Promno Pobiedziska Running Team
51 Krzysztof Kaźmierczak 1975 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz
52 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
53 Piotr Kaźmierczak 1978 Poznań
54 Remigiusz Kędzierawski 1972 Pobiedziska
55 Tomasz Kędziora 1978 Promno Pobiedziska Running Team
56 Magdalena Kierzek 1993 Poznań
57 Agnieszka Klebaniuk 1971 Daszewice
58 Łukasz Klimacki 1983 Pobiedziska
59 Grzegorz Koperski 1975 Jerzykowo
60 Grzegorz Kornaszewski 1981 Środa wlkp
61 Waldemar Korytowski 1985 Pobiedziska Biegam Bo Nie Lubię ...
62 Małgorzata Kosmaczewska 1968 Pobiedziska
63 Marcin Kozłowski 1976 Poznań COPYMASTER.PL
64 Szymon Kozłowski 1988 Kłecko
65 Piotr Krawiec 1971 Biskupice
66 Sławka Krenz 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań
67 Inga Kruger 1986 Biskupice Borowo-Młyn Team
68 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej
69 Monika Kubiak 1988 Gostyń Parkrun GOSTYŃ
70 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Jaja Juncewo
71 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska Jaja Juncewo
72 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy-Biegamy
73 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań
74 Roman Kłosowski 1983 Białężyce Night Runners Września/ZDT Sławomir Begier
75 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
76 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy KB MANIAC Poznań
77 Łukasz Lipka 1981 Pobiedziska Kibole w biegu
78 Artur Listopad 1980 Września KB Złote Kłosy Kołaczkowo
79 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ...
80 Pawel Maciaszek 1982 Jerzykowo
81 Katarzyna Maciejewska 1975 Imielno Pobiedziska Running Team
82 Maciej Maciejewski 1978 Imielno Pobiedziska Running Team
83 Damian Maćkowiak 1981 Pobiedziska
84 Paweł Madaj 1977 Poznań Biegam Bo Nie Lubię ...
85 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy-Biegamy
86 MACIEJ MAJEWSKI 1966 POZNAŃ ŁAZARZ POZNAŃ
87 Alina Majsnerska 1973 Czerwonak Biegacze Juniora Runners Team
88 Przemysław Malicki 1975 Biskupice
89 Artur Maliński 1992 Poznań Pro366
90 Dariusz Manthei 1985 Jerzykowo Uks zalew
91 Michał Marciniak 1983 Śrem Śremski Klub Morsów Mrozik
92 Aneta Marciniak - Henc 1974 Poznań Night Runners
93 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
94 Marek Matyja 1982 Poznań
95 Tomasz Małecki 1977 Nekla Active Nekla
96 Oktawiusz Meisner 1973 Gorzkie Pole
97 Monika Meisner 1975 Gorzkie Pole
98 Joanna Michalska 1981 Gniezno Słynni Kenijczycy
99 Mateusz Michalski 1989 Pobiedziska
100 Adam Michalski 1980 Gniezno Słynni Kenijczycy