IV Bieg Zimowy po Wielkopolskim Parku Narodowym

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Karnet Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Magdalena Adach 1994 Wschowa Endorfina Wschowa nie nie
2 Joanna Adamczak-Komisarek 1982 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM tak tak
3 Barbara Andrzejewska 1974 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM nie tak
4 Robert Antoniewicz 1970 Mosina AF MOSINA TEAM nie tak
5 ARLETA Bącik 1976 Brodnica Team Iłówiec nie nie
6 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań nie tak
7 Michał Bajer 1979 Poznan Night Runners nie nie
8 TOMASZ BALCERZAK 1974 KONARZEWO PASZCZAKI 3 nie nie
9 AGNIESZKA BALCERZAK 1976 KONARZEWO PASZCZAKI 3 nie nie
10 Joanna Banach 1977 Mosina nie tak
11 Jacek Banasiak 1974 Poznań nie nie
12 Wiesław Banasik 1961 Zdzieszowice Morsy na koksie nie nie
13 Tomasz Banaszczyk 1985 Kaźmierz GROOBAS TEAM nie nie
14 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzedz nie nie
15 Przemysław Bartoszewicz 1967 Mosina nie tak
16 Arkadiusz Bednarek 1977 Poznań Murowana Goślina Biega/Night Runners nie nie
17 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo nie tak
18 Rafał Biernat 1976 Krosinko Adrenalina Fitnes Team tak tak
19 Przemysław Biernat 1981 Czempiń ChampionMan Team nie nie
20 Magdalena Binkowska 1984 Poznań tak nie
21 Marcin Binkowski 1973 Mosina Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
22 Zbigniew Bocian 1967 Poznań 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego nie nie
23 Julian Bocian 1980 Krąplewo nie nie
24 EMILIA BOGUCKA 1978 MOSINA tak tak
25 Antoni Bogusiewicz 1983 Poznań nie nie
26 Piotr Borowski 1978 Mosina Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
27 Tomasz Braun 1975 Strykowo ADRENALINA FITNESS TEAM nie nie
28 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers nie nie
29 Sławomir Budziszewski 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza nie nie
30 Damian Budziszewski 2001 Luboń Luboński Klub Biegacza nie nie
31 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie nie
32 Jarosław Burzyński 1961 Mosina nie tak
33 Anna Błaszczyk 1987 Nowe Skalmierzyce nie nie
34 Jacek Błaszczyk 1979 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM tak tak
35 Karolina Chmielewska 1975 luboń nie nie
36 Renata Chuda 1973 Krobia Biegaj z Krobią Women nie nie
37 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LOFT TEAM EXTREME nie tak
38 Inga Ciastowicz-Tomczak 1973 Mosina nie tak
39 Dagmara Cichoszewska 1981 Plewiska tak nie
40 Dominika Cichoszewska 1979 Jezierzyce Kościelne 1979 tak nie
41 Emil Cichoszewski 1979 Plewiska tak nie
42 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne 1977 tak nie
43 Jakub Ciesielski 1984 Leszno TAKT / VIACON nie nie
44 JOANNA ĆWIERTNIA 1980 KROSNO ADRENALINA FITNESS TEAM nie tak
45 Robert Ćwiklińki 1976 Luboń nie nie
46 Michał Cwojdziński 1978 Mosina GB Wielkopolscy Biegacze nie tak
47 Mariusz Czajko 1983 Mosina UKS ORLIK MOSINA nie tak
48 Katarzyna Czaplejewicz 1976 Mosina nie tak
49 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM tak nie
50 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM tak nie
51 Grzegorz Czasak 1971 Witkowo Witkowo Biega nie nie
52 Karolina Czeska 1990 Mosina Mosina Biega tak tak
53 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań nie nie
54 Marek Czyż 1992 Września Night Runners Września nie nie
55 Monika Dajerling 1974 Poznań nie nie
56 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie nie
57 Roman Dehmel 1951 Poznań tak nie
58 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las 1962 nie nie
59 Patryk Domański 1991 Poznań #teambiegiwlkp nie nie
60 Adam Dopierała 1980 Śrem nie nie
61 Sławomir Dopierała 1976 Iwno W drodze do celu -KARBUD tak nie
62 Marlena Drajerczak 1978 Poznań tak nie
63 Sławomir Dratwa 1972 Mosina Świat Biegacza Fehlau Run Team nie tak
64 Michał Dublaga 1989 Puszczykowo #teambiegiwlkp nie nie
65 Tomasz Duda 1976 Krajenka FTI Racing Team tak tak
66 Dawid Dudziak 1978 Stęszew nie nie
67 JACEK DYDYMSKI 1974 PSARSKIE Wiocha Biega nie nie
68 Mariusz Dymarski 1973 Czerwonak Czerwonak Biega tak nie
69 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak tak
70 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
71 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) tak tak
72 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) tak tak
73 Nodirżon Farmonow 1981 KOMORNIKI MTB PARKOWE TEAM nie nie
74 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec Biegaj z WSL nie nie
75 Zofia Fechner 1981 Poznan nie nie
76 Zbyszko Fibiger 1989 luboń nie nie
77 Natalia Fiebig 1992 Leszno www.natilovesrunning.pl nie nie
78 Stefan Fiebig 1968 Poniec www.natilovesrunning.pl nie nie
79 Marek Fier 1981 Mosina nie tak
80 Katarzyna Fiksa 1979 Krosno ADRENALINA FITNESS TEAM nie tak
81 Piotr Fiksa 1977 Krosno ADRENALINA FITNESS TEAM nie tak
82 Waldemar Filipiak 1975 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM / MOSINA BIEGA nie tak
83 Marcin Filipiak 1984 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM nie nie
84 Maciej Foerster 1974 Śrem Wiocha Biega nie nie
85 Anna Frankowska 1976 Krosno 1976 nie tak
86 Jarosław Frankowski 1970 Zagórów 1970 nie nie
87 Rafał Frański 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza nie nie
88 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie nie
89 Waldemar Gabrielski 1977 Mosina WPG Invest House nie tak
90 Tadeusz Gaca 1963 Poznań tak nie
91 Piotr Gapski 1981 Rogalin Loft fitness Mosina nie tak
92 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgorne nie nie
93 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners tak nie
94 Michał Gostomski 1982 Czempiń Hemoroidy nie nie
95 Jacek Grabia 1971 Poznań nie nie
96 Łukasz Grajcar 1983 Mosina LOFT TEAM EXTREME tak tak
97 Magdalena Grajcar 1986 Mosina LOFT TEAM EXTREME tak tak
98 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME tak tak
99 Paulina Grajnert 1981 Leszno nie nie
100 Maciej Granops 1981 Mosina nie tak
101 Andrzej Grupa 1977 Poznań HKS Odlew Poznań nie nie
102 Daniel Grzelak 1987 Rogalinek nie tak
103 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina EOD tak tak
104 Tomasz GRZESIK 1979 Mosina EOD tak tak
105 Michał Hajduk 1984 Puszczykowo LOFT TEAM EXTREME tak nie
106 Magdalena Hasiak 1973 Puszczykowo LOFT TEAM EXTREME tak nie
107 Przemysław Hoffmann 1981 Brodnica ADRENALINA FITNESS TEAM tak nie
108 MARCIN IDKOWIAK 1976 MOSINA KROSINKO KS IDMAR REACING TEAM nie tak
109 Szymon Jackowiak 1980 Śrem Runner's Power nie nie
110 Bartek Jaczun 1974 Komorniki Zgrupka Team nie nie
111 Piotr Jądrzyk 1979 Mosina nie tak
112 Bartosz Jakiel 1986 Mosina nie tak
113 Dominika Janiszewska 1976 Mosina tak tak
114 Przemysław Janiszewski 1975 Mosina tak tak
115 Joanna Jankowska 1973 Żabno aktywnie.fit nie nie
116 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Adrenalina Fitness / Mosina biega nie tak
117 Anna Jarczyńska-Fier 1976 Mosina nie tak
118 Radosław Jarczyński 1978 Mosina Adrenalina Fitness / Mosina biega nie tak
119 wojciech jastrzębski 1986 opalenica K.S Tęcza nie nie
120 Marcin Jędrzejczak 1978 Poznań EKA Z FYRTLA tak nie
121 Jarosław Juszczak 1980 Poznań nie nie
122 Robert Kaczmarek 1984 Poznań Night Runners nie nie
123 Michał Kaczmarek 1982 Wiry Tattooś nie nie
124 Arkadiusz Kaczmarek 1995 Chomęcice brak nie nie
125 Łukasz Kaczmarek 1973 Poznań nie nie
126 Tomasz Kaczmarek 1984 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze nie nie
127 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku nie tak
128 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie tak
129 Paulina Kania 1981 Luboń nie nie
130 Jacek Karaś 1979 Poznań DRUŻYNA SZPIKU / Patrioci Poznań tak nie
131 Radosław Karge 1983 Chrzypsko Wielkie nie nie
132 Paweł Karolczak 1974 Poznań nie nie
133 Bartłomiej Karolewicz 1980 Golęczewo nie nie
134 Bartosz Kaźmierczak 1981 Mosina EOD tak tak
135 Tomasz Kempiński 1965 Poznań nie nie
136 paulina kilkowska 1979 Mosina AF MOSINA TEAM nie tak
137 Michał Kleiber 1978 Mosina Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
138 Barbara Kleiber 1981 Mosina Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
139 Grzegorz Kogut 1978 Plewiska Poland nie nie
140 Anna Kogut 1981 Plewiska Poland nie nie
141 ANDRZEJ KOLASIŃSKI 1976 Poznań Świerczewo Run tak nie
142 Piotr Komisarek 1978 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM tak tak
143 Sylwia Konczewicz 1977 Krobia Biegaj z Krobią Women nie nie
144 Paweł Koralewski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań nie nie
145 Paulina Kordylewska 1980 MOSINA EXACTUS Sport Team nie tak
146 Marek Kościelniak 1977 Poznan MUAY Runnig Team nie nie
147 Sławomir Kóska 1978 Czempin 1978 nie nie
148 Mariusz Kośmider 1979 Wronczyn nie nie
149 Adam Kosut 1995 Poznań Shootboxer Mosina nie nie
150 Krzysztof Kotarski 1976 Daszewice nie tak
151 ANIA KOTECKA 1982 POZNAŃ gRUNwald Team Poznań nie nie
152 Paweł Kotecki 1992 Poznań Night Runners nie nie
153 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team nie nie
154 Przemo Kózka 1973 Skórzewo Drużyna Wilka nie nie
155 Katarzyna Krajewska-Kłoda 1974 Czapury Adrenalina Fitnes Team tak tak
156 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KrakowiakTeam/AdrenalinaFitnessTeam tak tak
157 Rafał Krakowiak 1989 Krosno ADRENALINA FITNESS TEAM/ KRAKOWIAK TEAM tak tak
158 Dominik Krawiec 1988 Krosno/Mosina nie tak
159 Sławka Krenz 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań nie tak
160 Darek Król 1967 Świątniki Nessi Team/Hernik Team nie tak
161 Sebstian Król 1993 Strzępiń Drużyna Biegaczy Gmina Granowo tak nie
162 Daniel Kruszona 1982 Obrzycko 1982 nie nie
163 Jakub Krych 1976 Poznań nie nie
164 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners nie nie
165 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak tak
166 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak tak
167 Michał Kucharski 1981 Luboń Piotr i Paweł Marka Formy nie nie
168 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak tak
169 Magdalena Kuczkowska 1980 Poznań nie nie
170 Piotr Kuczyński 1956 Poznań nie nie
171 Jacek Kudliński 1969 Komorniki nie nie
172 Bartosz Kuik 1984 Śrem Best Team Śrem nie nie
173 anita kujawa-marcinczak 1976 poznan brak klubu tak nie
174 Michał Kuleta 1979 Krosinko nie tak
175 Hanna Kuligowska 1990 Poznań HERNIK TEAM tak nie
176 Joanna Kulińska 1987 Puszczykowo Landryna Team tak nie
177 Tomek Kuś 1988 Gołuchów nie nie
178 Agnieszka Kuster 1973 Komorniki Lucky LUZers nie nie
179 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina nie tak
180 Michał Kwiatkowski 2001 Mosina nie tak
181 Dariusz Kłoda 1975 Czapury tak tak
182 Marcin Ladek 1989 Poznań gRUNwald Team Poznań nie nie
183 Katarzyna Lala 1979 Mosina tak tak
184 Joanna Latos 1973 Zielona Góra nie nie
185 Michał Leimann 1981 Komorniki nie nie
186 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie nie
187 Marek Lewandowski 1958 Luboń Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak nie
188 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak tak
189 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń nie nie
190 Daniel Lubka-Komosiński 1978 Poznań Vege Runners nie nie
191 Paulina Ludwiczak 1997 Mosina #mama_kaze_biegac nie tak
192 Krzysztof Ludwiczak 1980 Poznań AZ TEAM tak nie
193 Anna Ludwiczak 1988 Mirosławki nie nie
194 Anna Ludwiczak 1988 Stęszew tak nie
195 Maciej Lum 1979 Pecna tak tak
196 Marcin Maciejewski 1977 Leszno PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI nie nie
197 Szymon Macioszczyk 1986 Mosina Shootboxer Mosina nie tak
198 Karolina Maćkowiak 1985 Rawicz-Masłowo Masłowo Biega nie nie
199 KRZYSZTOF MADAJEWSKI 1982 Puszczykowo Mosina Biega nie nie
200 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy-Biegamy tak nie
201 Karolina Malecha 1978 Mosina Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
202 Tomasz Malecha 1976 Mosina Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
203 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Piotr i Paweł Marka Formy nie nie
204 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM tak nie
205 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan tak nie
206 Agnieszka Mantaj 1979 Wągrowiec Wytrawni Sportocholicy nie nie
207 Krzysztof Marcyjaniak 1977 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW nie nie
208 Kamil Matyja 2001 Poznań Matyja Club nie nie
209 ZBIGNIEW MAŁKOWSKI 1973 SZRENIAWA Komorniki MTB Team tak nie
210 Marcin Michalczyk 1978 Mosina tak tak
211 Anna Michalska 1977 Mączniki nie nie
212 Stanisław Michalski 1989 Kościan nie nie
213 Arkadiusz Michalski 1981 Śrem goggle pae team/ JW 4430 tak nie
214 Adam Miedziak 1987 Sasinowo tak tak
215 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza nie nie
216 ANNA MIELCAREK 1983 POZNAŃ No Excuses Team nie nie
217 Grzegorz Mikołajczyk 1978 Krosno nie tak
218 Marta Mrowińska 1974 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM / Mrówy Biegają! - Gazeta Mosińsko-Puszczykowska nie tak
219 Sebastian Mrowiński 1975 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM / Mrówy Biegają! tak tak
220 Basia Nadolczak 1974 Poznan MUAY Runnig Team nie nie
221 Maciej Najderek 1982 Poznań PIĘKNA HELENA nie nie
222 PAWEŁ NIŻEWSKI 1980 CZAPURY ADRENALINA FITNESS TEAM / KRAKOWIAKTEAM tak tak
223 Marcin Nizio 1976 Luboń 1976 nie nie
224 Artur Nogły 1975 Mosina Drużyna za pisiąt groszy nie tak
225 Paulina Nowacka 1976 Luboń Drużyna Wilka nie nie
226 PRZEMYSŁAW NOWACZYK 1980 LUBOŃ ADRENALINA FITNESS TEAM nie nie
227 Karolina Nowak 1989 Poznań nie nie
228 Michał Nowak 1986 Poznań nie nie
229 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners nie nie
230 Rafał Nowak 1963 Grodzisk Wlkp. nie nie
231 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTREME tak tak
232 Katarzyna Nowak 1983 Mosina tak tak
233 Grzegorz Paweł Nowak 1989 Poznań Parkrun Poznań nie nie
234 Izabela Nowicka-Błaszczyk 1980 Mosina ADRENALINA FITNESS TEAM nie tak
235 Michał Nowicki 1977 Szczytniki tak nie
236 Mariusz Obidziński 1974 Mosina RS Architektura nie tak
237 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners Poznań nie nie
238 Krzysztof Olszański 1980 Poznań nie nie
239 łukasz osiurak 1985 krosno nacho libre-grupa wsparcia nie tak
240 Artur Pachocki 1970 Wiry nie nie
241 Filip Paetz 1995 Chomęcice nie nie
242 Monika Pajak 1982 Skórzewo nie nie
243 Wojciech Paluszkiewicz 1994 Mosina ASMosina nie tak
244 Daniel Parus 1982 Poznań SGR Racing Team nie nie
245 Maciej Patela 1979 Borkowice AF MOSINA TEAM nie tak
246 Marek Pawlak 1968 Chyby nie nie
247 Arleta Pawłowska 1972 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie nie
248 Marcin Pawłowski 1985 Mosina nie tak
249 Łukasz Pękala 1992 Poznań 1992 nie nie
250 Katarzyna Pelant 1975 Rosnówko RS Architektura nie nie
251 Ryszard Pelant 1975 Rosnówko RS Architektura nie nie
252 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina EXACTUS tak tak
253 Paweł Perz 1973 Wiry Komorniki MTB Team tak nie
254 małgorzata piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak tak
255 Adrian Piechowiak 1991 Mosina Adrenalina Fitnes Team nie tak
256 Marek Piechowiak 1982 Poznań nie nie
257 Marcin Pieszaky 1984 luboń nie nie
258 Daniel Piętka 1977 Szczytniki Zgrupka Team nie nie
259 Daniel Pilarski 1987 Krosno MEDISCOM nie tak
260 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team nie nie
261 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl tak nie
262 Bartłomiej Polowiński 1988 Stary Gołębin nie nie
263 PIOTR POLOWIŃSKI 1979 Spytkówki 1979 nie nie
264 Adam Prosianowski 1974 Swarzędz tak nie
265 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica nie tak
266 jolanta przerwa-bech 1978 mosina nie tak
267 Łukasz Przybylski 1979 Mosina Ks Idmar tak tak
268 Leszek Przybylski 1972 Luboń Leszek Tatry nie nie
269 Marcin Przybyła 1974 Szreniawa Komorniki MTB Team tak nie
270 Justyna Rau 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań nie nie
271 Ireneusz Reszel 1975 Mosina tak tak
272 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak tak
273 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie nie
274 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run nie nie
275 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice 1979 nie tak
276 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań NOGI DO GÓRY I DO PRZODU tak nie
277 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem nie nie
278 Paweł Rozmiarek 1987 Mosina LOFT TEAM EXTREME tak tak
279 Dominik Różycki 1983 Manieczki LOFT TEAM EXTREME tak nie
280 Monika Rucińska 1980 Góra nie nie
281 Anna Rudnicka 1975 Mosina EXACTUS Sport Team nie tak
282 Hubert Rutkowski 1997 Dobieżyn Shootboxer Mosina nie nie
283 Alicja Rybak 1986 Schwabmünchen Rebellion Off Free Runners nie nie
284 Paweł Rybszleger 1975 Poznań nie nie
285 Maciej Rygas 1976 Dymaczewo Stare nie tak
286 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie nie
287 Renata Sander 1982 Poznań tak nie
288 Magdalena Sewiło 1977 Poznań Marka Formy 'Piotr i Paweł nie nie
289 Barbara Sikora 1975 Gostyń Biegaj z Krobią Women nie nie
290 Marek Sitarz 1976 Poznań tak nie
291 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
292 Marcin Smug 1989 Mosina Honey Stinger Runners tak tak
293 Aleksandra Smurawa 1981 Mosina FlexLink Running Team tak tak
294 Magdalena Sobczyńska 1991 Poznań #teambiegiwlkp nie nie
295 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny tak nie
296 Marcin Sokołowski 1982 Mosina Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
297 Ewa Solarska 1982 Krosinko SP1 Mosina tak tak
298 Michał Solarski 1979 Krosinko Drużyna Szpiku tak tak
299 Natalia Spolankiewicz 1996 Czempin nie nie
300 Krzysztof Sprenger 1980 Mosina LOFT TEAM EXTREME tak tak
301 Jakub Spychała 1982 Wiry nie nie
302 Tomasz Spychała 1984 Mosina nie tak
303 Dawid Śremski 1980 Nowe Borówko tak nie
304 Marcin Stachowiak 1991 Puszczykowo #teambiegiwlkp tak nie
305 Basia Stachowska 1979 Miejska górka Biegaj z Krobią WOMEN nie nie
306 Emilia Stawska 1987 Poznań tak nie
307 Arkadiusz Stec 1975 Komorniki KGB Grzmot Komorniki tak nie
308 Dominik Stolinski 1976 Poznan Radosny Chmiel nie nie
309 Maciej Stolpe 1968 Luboń 1968 nie nie
310 Michael Störk 1966 Poznań nie nie
311 Marek Strogulski 1972 Rosnówko Zgrupka Team nie nie
312 Beata Stryjska 1968 Daszewice tak tak
313 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie nie
314 Mateusz Strzelczyk 1980 Mosina RS Architektura tak tak
315 Tomasz Stube 1972 Mosina tak tak
316 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie nie
317 Jan Suliński 1989 Gdańsk Sopocki Klub Żeglarski nie nie
318 Monika Świątek-Twardowska 1978 Luboń tak nie
319 Anna Szamocka 1980 Poznań nie nie
320 Adrian Szczepski 1985 Mosina Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
321 Michał Szczygieł 1977 Mosina Adrenalina Fitnes Team nie tak
322 Marcin Szeląg 1973 Poznań nie nie
323 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne nie nie
324 Marcin Szmankowski 1977 Siekierki Wielkie Walka Kostrzyn tak nie
325 Marcin Szóstak 1982 Mosina tak tak
326 Cezary Szukalski 1985 Czempiń ChampionMen Team nie nie
327 Łukasz Szulc 1986 Mosina Klub Sportowy Shootboxer nie tak
328 Anita Szymańska 1998 Luboń Anita Biega z Oleksym nie nie
329 Renata Szymańska-Obidzińska 1976 Mosina RS Architektura nie tak
330 Damian Szymański 2001 Plewiska Dynamo Biega z Oleksym nie nie
331 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega nie nie
332 Marcin Szymczak 1977 Mosina nie tak
333 Weronika Szłapka 1987 Mosina Landryna Team tak tak
334 Tomasz Słaby 1969 Poznań Goggle Pro Active Eyewear Team nie nie
335 Karolina Talarczyk-Wieczorek 1979 Krosinko Loft fitness Mosina tak tak
336 Julia Tatarynowicz 1999 Mosina nie tak
337 Arleta Tatarynowicz 1972 Mosina Landryna Team tak tak
338 Radosław Terka 1981 Kobyłka nie nie
339 Anna Tomaszewska 1978 Mosina Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
340 Marek Tomaszewski 1978 Mosina Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
341 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki 1976 tak nie
342 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno nie nie
343 Błażej Tomczak 1989 Brzozówka nie nie
344 Mariusz Tomczak 1972 Mosina Neopunkt Mosina / Apteka Natura tak tak
345 Maciej Tomczyk 1975 Poznań Elektris nie nie
346 Andrzej Tomczyk 1971 Poznań Elektris nie nie
347 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń tak nie
348 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY Runnig Team nie nie
349 Marek Tyczyński 1971 Rawicz-Masłowo Masłowo Biega nie nie
350 Krzysztof Tyliński 1973 Poznan nie nie
351 Jolanta Urbańska 1962 Krobia Biegaj z Krobią Women nie nie
352 Wojciech Walczak 1966 Poznań nie nie
353 Piotr Walczak 1972 Czapury nie tak
354 Mariola Waliszak 1967 OTUSZ nie nie
355 Hubert Waliszak 1994 OTUSZ nie nie
356 Mariola Waliszak 1967 Stęszew tak nie
357 Hubert Waliszak 1994 Stęszew tak nie
358 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Biega tak tak
359 Grzegorz Wancek 1973 Poznań nie nie
360 Błażej Wasielewski 1983 LUBOŃ Druzyna Szpiku nie nie
361 Tomasz Waszkiewicz 1984 Poznań RS Architektura nie nie
362 Anita Waszyk 1985 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM nie nie
363 Mateusz Wawrzyniak 1981 Koło nie nie
364 Małgorzata Wawrzyniak 1979 Poznań Parkrun Poznań nie nie
365 Kacper Wężyk 1999 Czempiń nie nie
366 Bartosz Wiercioch 1978 Poznań nie nie
367 Jacek Wierzbiński 1988 Puszczykowo Shootboxer Mosina tak nie
368 Alina Wierzelewska 1992 Gniezno Drużyna Szpiku nie nie
369 Lukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team tak tak
370 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team / Hernik Team nie nie
371 Łukasz Wiza 1981 Luboń nie nie
372 Agnieszka Wojciechowska 1978 Puszczykowo ADRENALINA FITNESS TEAM tak nie
373 Maciej Wojtyniak 1990 Poznań EKA Z FYRTLA tak nie
374 Krzysztof Wojtyniak 1983 Poznań EKA Z FYRTLA tak nie
375 Hubert Wolny 1986 Buk nie nie
376 dorota wozna 1972 Brodnica baksterzy nie nie
377 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań nie nie
378 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak tak
379 rafał wozny 1971 Brodnica baksterzy nie nie
380 Przemysław Woźny 1990 Kuślin Bukowski Klub Biegacza nie nie
381 Małgorzata Wróbel 1976 Miejska Górka Biegaj z Krobią Women nie nie
382 Tomasz Wróbel 1979 Szreniawa Komorniki MTB Team tak nie
383 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team nie nie
384 Marek Włoszyński 1972 Luboń tak nie
385 Tomasz Żak 1987 Śrem LOFT TEAM EXTREME nie nie
386 Mateusz Zaleśny 1986 Leszno TAKT nie nie
387 Tomasz Zapart 1983 Czempiń nie nie
388 Paweł Zaręba 1987 Koło tak nie
389 GRZEGORZ ZAWADA 1971 Poznań nie nie
390 Agnieszka Załuska-Lipa 1979 Mosina AF MOSINA TEAM tak tak
391 Dominik Załuski 1998 Pecna Pecna Biega tak tak
392 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Biega tak tak
393 Łukasz Zboralski 1975 Poznań nie nie
394 Marzena Zelmer 1979 Stęszew tak nie
395 Marzena Zemler 1979 Mirosławki nie nie
396 Agnieszka Zerba 1981 Pecna Pecna Biega tak tak
397 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina Mosina Biega tak tak
398 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak tak
399 Maciej Zielinski 1973 Poznan Wilda Biega nie nie
400 Remigiusz Zieliński 1986 Mosina Shootboxer Mosina tak tak
401 Paweł Zimny 1974 Luboń 1974 nie nie
402 Monika Ziółkowska-Strzelczyk 1976 Mosina RS Architektura tak tak
403 Dariusz Żurawski 1977 Krajkowo LOFT TEAM EXTREME nie tak
404 Ania Żurowska 1980 Mosina LOFT TEAM EXTREME nie tak
405 Rafał Ławniczak 1978 Poznań nie nie
406 Agnieszka Łuczak 1979 Skrzynki nie nie