Lista startowa - II Bieg Wyzwolenia

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Gmina Międzyrzecz Opłata
1 Wojciech Górniewicz 1979 Skwierzyna nie
2 Jolanta Adamczak 1981 Międzyrzecz tak
3 Rafał Adamczak 1977 Międzyrzecz JW 5700 tak
4 Emil Adamczuk 1984 Międzyrzecz tak
5 Paweł Ampuła 1979 Gorzów Wlkp. nie
6 Marek Andruszków 1986 Skwierzyna nie
7 Marcin Antczak 1990 Międzyrzecz Algraf Race Team tak
8 Przemysław Bąk 1986 Świebodzin nie
9 Łukasz Bąk 1989 Świebodzin nie
10 Agata Banicka 1990 Gorzów Wielkopolski nie
11 Damian Barański 1991 Gorzów Wlkp. Gorzów BIEGA nie
12 Adam Bartosiewicz 1977 Gryfino OCR Polska nie
13 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek nie
14 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz 17 WBZ / Wolsztyńska Akademia Biegowa tak
15 Sylwia Bohdanowicz 1982 Sulechów nie
16 Jakub Borek 1990 Barlinek Team Borek nie
17 Bożena Borkowska 1968 Sulechów Sulma Sulechów nie
18 Elżbieta Borkowska 1967 Ołobok Borkoś TEAM nie
19 Piotr Borkowski 1962 Sulechów SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA nie
20 damian bożyk 1985 Skwierzyna Stal Gorzów nie
21 Iza Brożyńska- Klecha 1979 Sulechów nie
22 Jakub Bruździak 1996 Międzyrzecz 17 WBZ Miedzyrzecz tak
23 Piotr Cal 1969 ŚWIEBODZIN CAL TEAM Świebodzin nie
24 Elżbieta Cal 1970 ŚWIEBODZIN CAL TEAM Świebodzin nie
25 anna Cedro 1975 gorzów wlkp. KW PSP Gorzów Wlkp. nie
26 Jan Cejba 1976 Gorzów Wlkp Unbreakable / VTQ nie
27 Krzysztof Celejewski 1967 Lipki Wielkie nie
28 Marzena Chodzińska 1982 Skwierzyna nie
29 Krzysztof Chodziński 1981 Skwierzyna FSD RUN DREZDENKO nie
30 Dariusz Czarnecki 1974 Lubniewice nie
31 Karol Cząstka 1980 Żagań BBL Żagań/JW2649 nie
32 Mariusz Czupryniak 1975 Gorzów Wlkp MTB Team Gorzów nie
33 Adriana Danielczak 1973 Międzyrzecz tak
34 KAROL DAUKSZA 1960 RADOSZYN Swiebodzinska grupa biegowa nie
35 Sławek Drużyński 1987 Skwierzyna Ulica nie
36 Łukasz Framski 1978 Międzyrzecz tak
37 Karolina Frankowska 1984 Gorzów Wlkp. nie
38 BEATA GANDECKA 1974 MIĘDZYRZECZ zalatane.mcz tak
39 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
40 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
41 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
42 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
43 Tomasz Gaweł 1978 Mieszkowice nie
44 Barbara GAWEŁ 1979 Mieszkowice nie
45 Barbara GAWEŁ 1979 Mieszkowice nie
46 Rafał Górczyński 1976 Nowy Tomyśl nie
47 Bogumił Gostyński 1962 Sulechów SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA nie
48 szymon gotfrydziak 1980 miedzyrzecz 17 WBZ Miedzyrzecz tak
49 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie nie
50 Maciej Goździcki 2002 Strzelce Krajeńskie nie
51 Marek Goździcki 1971 Strzelce Krajeńskie ZDYSZANI NA MECIE nie
52 Stanisław Grochowski 1940 Gorzów Wlkp. nie
53 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Honey Stinger Runners nie
54 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. GTMB Amator nie
55 Przemysław Głuszcz 1986 Zielona Góra nie
56 Łukasz Herman 1992 Międzyrzecz tak
57 Agnieszka Horwat 1986 Sulechów nie
58 ARKADIUSZ IWANOWSKI 1975 Zwierzyn KB Pento Strzelce Krajeńskie nie
59 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Rajca maszynka/ KB piast Międzyrzecz tak
60 Krzysztof Jarnut 1983 Zielona Góra OB.LEŚNI TEAM ZIELONA GÓRA nie
61 Sylwia Jaroszewska 1972 Międzyrzecz tak
62 Lukasz Jasinsk 1982 Swiebodzin nie
63 Monika Jasinska 1983 Swiebodzin tak
64 DAMIAN KACZKOWSKI 1980 Świebodzin nie
65 Piotr Kaczkowski 1983 Kolbuszowa tak
66 Jerzy Kaczmarczyk 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO nie
67 GRZEGORZ KACZMAREK 1986 MIĘDZYRZECZ KP PSP Miedzyrzecz nie
68 Artur Kaczmarek 1975 Międzyrzecz Klub biegacza Piast Międzyrzecz tak
69 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód nie
70 Bronisław Kalisz 1950 Międzyrzecz tak
71 Paweł Kamiński 1966 Międzyrzecz MS Kowalczyk tak
72 Paweł Kamiński 1966 Międzyrzecz tak
73 Arkadiusz Kasica 1980 Międzyrzecz tak
74 KRZYSZTOF KLUCZYŃSKI 1973 Kalsk SULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA nie
75 jolanta koenig 1978 sulechów nie
76 Sylwia Kolecka 1977 Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek nie
77 Damian Kolecki 1976 ZBĄSZYNEK KolecTEAM Zbąszynek nie
78 Zbigniew Kolis 1961 Międzyrzecz KB Piast Międzyrzecz tak
79 Marcin Konieczny 1981 Międzyrzecz tak
80 Jarosław Korzeniewski 1975 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project nie
81 Adam Kowalski 1981 Międzyrzecz tak
82 Beata Kowiel 1970 Międzyrzecz tak
83 Łukasz Krak 1985 Sława nie
84 Piotr Krakowski 1990 Międzyrzecz KB Piast Międzyrzecz tak
85 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski nie
86 Dominik Kryca 1982 Wędrzyn KB PIAST MIĘDZYRZECZ/TEAM KOPEĆ nie
87 Joanna Krynicka 1995 Trzebiszewo wkurw_team nie
88 Michał Kubik 1991 Międzyrzecz KB Piast Międzyrzecz tak
89 Piotr Kucharski 1969 Glinik gm. Deszczno Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! nie
90 Marzena Kulikowska 1980 Żagań BBL ŻAGAŃ nie
91 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań BBL ŻAGAŃ nie
92 Joanna Kupisz 1982 Gorzów Wlkp. BBL Gorzów Wlkp nie
93 EDWIN KUSZCZYK 1973 MIĘDZYRZECZ Team Kopeć tak
94 mariusz kwaśnik 1978 gorzów wlkp. nie
95 Marcin Laskowski 1977 Gorzów Wielkopolski nie
96 Michł Leszczyński 1978 Deszczno Syberian Husky Team nie
97 Adrian Lewicki 1993 Żary nie
98 Adam Lutostański 1988 bobowicko ks piast międzyrzecz /ks kasztelanka tak
99 Bartłomiej Mądry 1978 Gorzów Wlkp. Biegacze do Żabki nie
100 PIOTR MAJZLIK 1982 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko nie