Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec 10 km
2 MARIUSZ ADAMCZAK 1982 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza 10 km
3 Zofia Adamska 1989 Złotniki Decathlon Swadzim/Kobiety Biegają 10 km
4 Ewa Adamska 1984 Komorniki HERNIK TEAM 5 km
5 Beata Adamska 1984 Karłowice 5 km
6 Marcin Andryszak 1996 Rabczyn Rąbczyn 5 km
7 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Rąbczyn 5 km
8 Ania Andrzejczak 1978 Gniezno 10 km
9 Sebastian Andrzejczak 1975 Gniezno 10 km
10 Agnieszka Andrzejewska 1975 Murowana Goślina 10 km
11 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina GRA-COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina 10 km
12 Mariusz Andrzejewski 1972 Skoki 5 KM
13 Marzena Antczak 1984 murowana goślina 5 km
14 Michał Antkowiak 1986 Rakownia Rakownia 10 km
15 Monika Antkowiak 1987 Rakownia Murowana Goślina -Szalone 5 km
16 Sławomir Antoniak 1962 Poznań TICON 5 km
17 Sylwia Bachorska 1995 Skoki Hart Skoki 5 KM
18 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak 5 km
19 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak 10 km
20 Bartosz Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak 10 km
21 Michał Bajer 1979 Poznań Night Runers 10 km
22 Robert Balcerak 1979 Polajewo Weterynaria Biega 10 km
23 Patrycja Banach 1996 Mieścisko 5 km
24 Aleksandra Banak 1989 Leszno 10 km
25 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec 10 km
26 Łukasz Bartol 1994 Skoki 10 km
27 Łukasz Bartoszek 1984 Nienawiszcz 10 km
28 katarzyna bartoszek 1986 rogozno 10 km
29 Karol Bartsch 1997 Potrzanowo 10 km
30 Maciej Bednarek 1976 Poznań Maratończyk Poznań 10 km
31 Mirek Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA 10 km
32 Michał Bejma 1990 Sławica 10 km
33 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
34 Elżbieta Berendt 1964 Skoki Hart Skoki 5 km
35 JAKUB BERENDT 1986 Skoki 5 km
36 Anna Berendt 1992 Skoki Hart Skoki 10 km
37 Jacek Bernacik 1973 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz 10 km
38 Robert Bernat 1977 Suchy Las Skis team 5 km
39 Oskar Bernat 2001 Suchy Las Skis team 5 km
40 Kacper Biegała 2000 Skoki 5 km
41 Jerzy Bielski 1957 Poznań 5 km
42 Marcin BILSKI 1987 Poznań M&M 5 km
43 Michał Hubert BILSKI 1998 Poznań M&M 5 km
44 Małgorzata Bochyńska 1988 Skoki 5 KM
45 Andrzej Bogucki 1993 Dywity 10 km
46 Tomasz Bogunia 1978 Poznań 10 km
47 Tomasz Bojarczuk 1994 Poznań Pro366 10 km
48 Milena Borkowska 1976 Poznań 5 km
49 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA 10 km
50 Marian Borowczyk 1950 Poznań KLAS Szpot Swarzędz 10 km
51 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki klub biegacza HART SKOKI 10 km
52 Marcin Borowski 1983 Długa Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
53 Sandra Borucka 1986 Gniezno BORKO GNIEZNO 10 km
54 Krystian Borucki 1984 Gniezno BORKO GNIEZNO 10 km
55 Elżbieta Borys 1952 Murowana Goślina 5 km
56 Andrzej Borys 1952 Murowana Goślina 5 km
57 Jacek Bożkiewicz 1975 Murowana Goślina Facet po 40 stce 10 km
58 Patrycja Bożkiewicz 1980 Murowana Goślina HERNIK TEAM 10 km
59 Klaudia Braciszewska 1990 Zakrzewo 5 km
60 Andrzej Braciszewski 1965 Zakrzewo 10 km
61 Dawid Braciszewski 1989 Zakrzewo 5 km
62 Anna Bręk 1980 Poznań Naramowice Biegają 10 km
63 Lucyna Bronikowska 1990 Mieścisko 5 km
64 Michał Brzeziński 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
65 Marika Budnik 1988 Skoki Hart Skoki 10 km
66 Agnieszka Bukowska 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec 10 km
67 Tomasz BURY 1985 Swarzędz 5 km
68 DOROTA BURZYŃSKA 1978 GOŁAŃCZ TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
69 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol 10 km
70 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol 10 km
71 Małgorzata Błachowiak 1968 Murowana Goslina Murowana Biega 5 km
72 ROBERT BŁASZAK 1973 KOZIEGŁOWY TBT 10 km
73 Ilona Błażyńska 1982 Skoki Hart Skoki 10 km
74 Filip Błażyński 1981 skoki skoki 5 KM
75 Michał Centka 1978 Złotów Święta teem 5 km
76 Katarzyna Centka 1979 Złotów Święta teem 5 km
77 Jakub Centka 1998 Złotów Święta teem 5 km
78 Marta Chmielewska 1976 Wiry 5 km
79 Stanisław Chmielewski 1974 Wiry 5 km
80 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań 10 km
81 Longina Cholewinska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM 5 KM
82 Wojciech Cholewinski 1966 Wojnowo HERNIK TEAM 5 km
83 Karol Chopcia 1991 kłecko 10 km
84 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina 10 km
85 Honorata Cichosz 1979 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
86 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
87 Telesfor Cieśliński 1955 Swarzędz 5 km
88 Daria Ciszak 1973 Poznań Kobiety Biegają 10 km
89 Marzena Czarnecka 1980 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 5 km
90 Basia Czarnyszka 1984 Poznań kobietybiegaja.pl 10 km
91 Anna Czerwińska 1975 Budzyń 10 km
92 Błażej Czerwiński 1981 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
93 Tomasz Dąbek 1994 Strzałkowo Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół 5 km
94 Marcin Dąbek 1988 Strzałkowo Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół 5 km
95 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega 10 km
96 Andrzej Dembina 1962 Suchy las 10 km
97 Hanna Dembińska 1990 Skoki 5 KM
98 Marek Dembiński 1974 Poznań Wójtowicz TRI Team 10 km
99 Marek Dembiński 1974 Poznań Wójtowicz TRI Team 10 km
100 Arkadiusz Dembiński 1986 Pawłowo Skockie 10 km
101 Sylwia Doberschuetz 1979 Murowana Goślina 5 km
102 Sławomir Dopierała 1976 Iwno 10 km
103 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo 10 km
104 ADRIAN DREWS 1992 Popowo Kościelne Biegający Wagrowiec 5 km
105 jacek Drzewiecki 1970 Puszczykowo 10 km
106 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań 5 KM
107 Tomasz Dzionek 1985 Gniezno Czesław Biega Gniezno 10 km
108 Małgorzata Dziurka 1981 Skoki 5 KM
109 Tomasz Dziurka 1988 Skoki 10 km
110 Jarosław Dziurka 1979 Skoki 10 km
111 Robert Fabiś 1973 Poznań 10 km
112 Łukasz Fąka 1975 Gębice KB Gmina Czarnków 10 km
113 Nodirżon Farmonow 1981 KOMORNIKI MTB TEAM PARKOWE 10 km
114 Szymon Fenikowski 1976 Kórnik Świerczewo Run 10 km
115 Monika Fidos 1994 Skoki 5 km
116 Izabela Figaj 1976 Poznań 5 km
117 WIOLETA FLORKIEWICZ 1981 GNIEZNO CHŁODEX 10 km
118 KRZYSZTOF FLORKIEWICZ 1981 GNIEZNO CHŁODEX 10 km
119 Szymon Fluks 1983 Poznań 10 km
120 Jacek Frąckowiak 1973 Murowana Goślina 5 km
121 Aleksandra Frankowska 1984 Bolechówko 5 km
122 Bartosz Fryske 1990 Wągrowiec Wągrowiec 5 km
123 Ilona Gajda 1979 Złotów Lill Sport 5 km
124 Jarosław Gąsecki 1975 Skoki 10 km
125 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina- Szalone 5 km
126 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska 5 km
127 Agnieszka Gałowska 1979 Kobylec 10 km
128 Sebastian Golczak 1976 Komorniki KGB Grzmot Komorniki 5 km
129 Boleslaw Gorski 1978 Poznan A kuku 5 km
130 Piotr Gos 1976 Poznań SAN ESCOBAR RUNNING TEAM 10 km
131 Paweł Gościński 1984 skoki 5 KM
132 Bogumiła Gołembecka 1979 Chodzież PCH_RUN 10 km
133 Jakub Gołembecki 1973 Chodzież PCH_RUN 10 km
134 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega 10 km
135 Ewa Graj 1972 Poznań KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
136 JACEK GRAJZER 1966 Poznan SUMIN SUCHY LAS 10 km
137 Magdalena Gralewicz 1977 Murowana Goślina Murowana Biega 5 km
138 Justyna Grefkiewicz 1976 Murowana Goślina 5 km
139 Ilona Gruszka 1978 Murowana Goślina 5 km
140 Natalia Gryska 1988 Skoki 10 km
141 Marcin Grzegorczyk 1974 Poznań 10 km
142 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina 10 km
143 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec 10 km
144 Dariusz Głowski 1985 Poznań Night Runers 10 km
145 Bartek Głuszak 1999 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla/Szymonspeed Crew 10 km
146 Agnieszka Harmacińska 1976 Wągrowiec 5 km
147 Irena Henkelman 1972 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 5 km
148 Zdzisław Henkelman 1963 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10 km
149 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM 10 km
150 TOMASZ HEYSER 1988 Złotów 5 km
151 PAULINA HILDEBRANSKA 1979 murowana goślina 5 km
152 WOJCIECH HILDEBRANSKI 2000 murowana goślina 5 km
153 Joanna Hlożek 1979 Skoki Hart Skoki 10 km
154 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN 10 km
155 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM 5 km
156 Arkadiusz Illmann 1988 Poznan Dzika Drużyna 5 km
157 Andrzej Inda 2001 Skoki 5 KM
158 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście 10 km
159 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście 10 km
160 Anna Jagodzińska 1984 Gniezno 10 km
161 Marcin Jagodziński 1984 Gniezno 10 km
162 Ania Jakubiak 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
163 Magdalena Jankowska 1976 Poznań 10 km
164 Paulina Jankowska 1990 Skoki 10 km
165 Akradiusz Janowiak 1991 Skoki 10 km
166 Mirosław Jasiński 1965 Skoki Hart Skoki 5 KM
167 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec 10 km
168 ARTUR JELONEK 1975 GNIEZNO CHŁODEX 10 km
169 Damian Jerzak 1986 Skoki Hart Skoki 5 KM
170 Monika Jerzak 1988 Skoki Hart Skoki 5 KM
171 Tomasz Jeska 1977 Wągrowiec 10 km
172 Łukasz Jeske 1981 Skoki 10 km
173 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec 10 km
174 Kuba Juraszek 1985 Murowana Goślina 10 km
175 Ewa Juraszek 1985 Murowana Goślina Sympatyczny Salon Optyczny 10 km
176 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10 km
177 Marika Kaczmarek 1997 Poznań 5 km
178 Oliwia Kaczmarek 2002 Poznań 5 km
179 Małgorzata Kaczmarek 1984 Skoki klub biegacza HART SKOKI 5 KM
180 Marzena Kaczmarska 1978 Gniezno 5 km
181 Artur Kaczmarski 1977 Gniezno 5 km
182 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina 5 km
183 Maciej Kaminik 1989 Śrem Runner's Power 5 km
184 Tomasz Kamiński 1965 Skoki Hart Skoki 10 km
185 JERZY KAMINSKI 1970 Oborniki 10 km
186 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
187 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM 5 km
188 Jakub Kaszyński 2001 Murowana Goślina 5 km
189 Mariusz Kaźmierczak 1986 Roszkowo 10 km
190 Mateusz Kędzior 1973 Poznań Żaglica Poznań 10 km
191 Łukasz Kęsik 1986 CZERWONAK Nastka Gwiazdka 5 km
192 Paweł Kielan 1979 Siekierki Wielkie Pakieciarze Team / Kibole w biegu! 10 km
193 Anna Kien 1977 Poznań 10 km
194 Bartek Kilar 1978 Oborniki RKS Aquarium 10 km
195 Katarzyna Klaja 1958 Czerwonak SCIM 10 km
196 Aleksander Klaja 1986 Wągrowiec 10 km
197 Agnieszka Klejda 1978 Moczydła Biegacze Józefa Noji 10 km
198 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji 10 km
199 Anna Klejda Giś 1978 Drawsko Biegacze Józefa Noji 10 km
200 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
201 Jacek Kliczbor 1960 Murowana Goślina K.B 10 km
202 Damian Kluczyński 1990 Kamionek 5 km
203 Karolina Klupczyńska 1995 Poznań 10 km
204 Małgorzata Kmieciak 2000 Poznań 10 km
205 Stanisław Kmieciak 1998 Poznań 10 km
206 Antoni Koch 1961 Śrem 10 km
207 Zbigniew Kolanko 1962 Gniezno Gniezno 10 km
208 MONIKA KOMADOWSKA 1987 POZNAŃ KART PLAST POZNAŃ 10 km
209 Kacper Konieczny 1997 Sławica 5 KM
210 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina 5 km
211 Mariusz Kordek 1986 Skoki 5 km
212 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonak Biega 10 km
213 Maciej Kościelniak 1997 Czerwonak Czerwonak Biega 10 km
214 Marek Kościelniak 1977 Poznań Cybina Team 10 km
215 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina OTC Oborniki 10 km
216 Marek Kotecki 1986 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
217 Adam Kowalski 1964 Mielżyn 5 km
218 Adrian Kowalski 1990 Gniezno Altom Gniezno 10 km
219 Agata Kozłowska 1996 kłecko 10 km
220 Mirosław Kozłowski 1962 Dąbrowa X 10 km
221 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina 5 km
222 Mateusz Krajewski 1995 Środa Wielkopolska 5 km
223 Hanna Kramer 1964 Murowana Goślina Drużyna Szpiku 10 km
224 Jacek Kranz 1987 Wołosate Wataha Wołosate 10 km
225 Przemysław Kranz 1987 Poznań Wataha Wołosate 10 km
226 Waldemar Krąpiec 1962 Poznań 10 km
227 Wirginia Król 1961 Tarnowo Podgórne dla Henia 5 km
228 Konrad Król 1974 Poznań 10 km
229 Łukasz Kruk 1982 Skoki 10 km
230 Krzysztof Krupa 1995 Skoki 10 km
231 Renata Kryger 1988 Wągrowiec 10 km
232 Sylwia Krzemińska-Słowek 1973 Poznań 5 km
233 Maciej Krzysztoń 1979 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10 km
234 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki 10 km
235 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl 10 km
236 Filip Kujawa 1995 Skoki 5 KM
237 Michał Kujawa 1986 karłowice 10 km
238 Iza Kujawa 1983 Pobiedziska 10 km
239 Ryszard Kujawa 1971 Kłecko 10 km
240 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska 10 km
241 Krzysztof Kulus 1975 Skoki Hart Skoki 10 km
242 Borys Kuraszkiewicz 1981 Gołańcz Night Runers Poznań 10 km
243 Borys Kuraszkiewicz 1981 Gołańcz 10 km
244 Rafał Kurczyński 1977 Poznań Rufa 10 km
245 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań 5 km
246 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy-Biegamy 5 km
247 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec 10 km
248 Natalia Kutzner 1986 Murowana Goslina KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
249 Agata Kwasiżur 1983 Poznań Świerczewo Run 10 km
250 Krystian Lach 2001 rogoźno RKB Rogoźno 5 km
251 Mateusz Langowski 1991 Gąsawa OSP Gąsawa 5 km
252 Wojciech Latkowski 1976 Poznań 10 km
253 Patrycja Lehmann 1991 Skoki RehaBalance Team 10 km
254 Sebastian Lehmann 1977 Gniezno CHŁODEX 10 km
255 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team 10 km
256 Edyta Lemańska 1970 Poznań HERNIK TEAM 5 km
257 Grzegorz Lemański 1967 Poznań HERNIK TEAM 5 km
258 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan Dzika Drużyna 10 km
259 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina 5 km
260 Anna Lisiecka 1995 Skoki Hart Skoki 5 km
261 Witold Ludwa 1961 Poznań 10 km
262 Edyta Ludzkowska 1968 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
263 Klaudia Ludzkowska 1999 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
264 Krzysztof Ludzkowski 1991 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
265 Andrzej Ludzkowski 1969 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
266 Marek Maciaszczyk 1965 Rogoźno Fwk Team Rogoźno 10 km
267 Bartłomiej Maciejewski 1982 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA 10 km
268 Agnieszka Maćkowiak 1982 Rogoźno brak 10 km
269 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
270 DANIEL MACYSZYN 1976 Poznań 5 km
271 Piotr Majchrzak 1972 wagrowiec 10 km
272 Piotr Majchrzak 1975 Gniezno 10 km
273 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
274 Rafał Majeryk 1973 Poznań Majestic Team 10 km
275 MACIEJ MAJEWSKI 1966 POZNAN 10 km
276 Janusz Makowski 1953 Poznań Night Runers 5 km
277 Artur Maliński 1992 Janikowo Pro366 5 km
278 Krzysztof Mańka 1977 Rejowiec 5 KM
279 Marta Marciniak 1980 Poznan Mamy-Biegamy 5 km
280 Roman Marciniak 1976 Czerwonak 5 km
281 Marta Marciniak 1980 Poznan Mamy-Biegamy 5 km
282 Izabela Marciniak 1990 Suchy Las Kobiety Biegają 10 km
283 KAROL MARZANTOWICZ 1991 Paczkowo 10 km
284 MAGDALENA MAŚLIŃSKA 1982 KOMORNIKI 5 km
285 Ilona Mazur 1992 Skoki 10 km
286 Danuta Mazur 1969 skoki klub Hart Skoki 10 km
287 MARCIN MAZURKIEWICZ 1978 Mur-Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10 km
288 Kacper Małecki 1999 Wągrowiec 5 km
289 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
290 Anna Melcer 1981 Poznań 5 km
291 Piotr Meller 1991 Gniezno 10 km
292 Marcin Michalak 1986 Poznań Dzika Drużyna 10 km
293 Edyta Michalczyk 1979 Skoki 5 KM
294 Joanna Michalska 1981 SKOKI 5 KM
295 Daria Mielcarek 1991 Skoki 10 km
296 Sebastian Mielcarek 1988 Skoki 10 km
297 Marika Mikołajewska 1989 Karłowice 5 km
298 Artur Milewski 1986 Gniezno 10 km
299 MONIKA MILLER 1975 POZNAN 5 km
300 Roman Mis 1953 Poznań 10 km
301 Tomasz Modrzejewski 1979 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 10 km
302 Patryk Molecki 1997 Janowiec RodzinaPL 5 km
303 Kamil Molenda 1982 Murowana Goślina dkms.pl 5 km
304 MIchał Morawski 1992 Żnin 10 km
305 Barbara Możdżeń 1961 Gniezno niezrzeszona 5 KM
306 Bartosz Mroczyk 1990 Poznań 10 km
307 Malwina Mucha 1989 Swarzędz 10 km
308 Basia Nadolczak 1974 Poznań Cybina Team 10 km
309 Przemysław Najewski 1974 Murowana Goślina 10 km
310 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team 10 km
311 Agnieszka Niewczas-Stefańska 1971 Murowana Goślina kobietybiegaja.pl 10 km
312 Joanna Nitka-Grzegorczyk 1980 Poznań 10 km
313 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina 5 km
314 Wiesław Nowak 1962 Skoki UKS SKOCZEK Skoki 10 km
315 Łukasz Nowak 1988 Skoki 10 km
316 Mateusz Nowak 1996 Skoki 10 km
317 Grzegorz Paweł Nowak 1989 Poznań parkrun 10 km
318 Joanna Nowak 1993 Skoki 10 km
319 Łukasz Nowicki 1992 Wągrowiec Biegający Wagrowiec 5 km
320 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 Natalia 10 km
321 Aneta Oksza-Skibińska 1975 Skoki 5 km
322 Robert Oksza-Skibiński 1973 Skoki Petarda 10 km
323 Maciej Olęderek 1969 Poznań 10 km
324 Arkadiusz Olkowski 1998 Olszewo Borki TATUSIE 10 km
325 Sławomira Orchowicz 1981 Skórzewo 5 km
326 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno 10 km
327 Monika Owczarczak 1984 Poznań nigh 10 km
328 Lidia Paschke 1981 Poznań Mamy-Biegamy 5 km
329 Norbert Patalas 1985 Sulechów RLS 10 km
330 Zofia Paziewska 2001 Skoki 5 KM
331 Andrzej Paziewski 1974 Skoki 10 km
332 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec 10 km
333 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
334 romuald Piechocki 1971 Poznań art. team teatr wielki. 5 km
335 PIOTR PIECHOWIAK 1969 Poznań 5 km
336 Paulina Pieczyńska 1983 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
337 Jacek Pieczyński 1980 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 5 km
338 Franciszek Piekutowski 2001 Wągrowiec 10 km
339 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań 5 km
340 Mariusz Piesik 1959 Kliny Maniek Biegalski indywiduell 5 km
341 Katarzyna Pietek 1977 Bolechowo Unilever Poznań 5 km
342 BARTŁOMIEJ PIETRZAK 1980 LUBOŃ 5 km
343 Marcin Pikuła 1988 Skoki 10 km
344 Bartek Pilaczyński 2000 Poznań 10 km
345 Sylwia Pisarek-Stożek 1978 Skoki 10 km
346 Agata Pol 1992 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
347 Izabela Ponicka 1974 Ujście Ujście 5 km
348 Tomasz Ponicki 1971 Ujście Ujście 10 km
349 Paweł Poniewski 1985 Sława Wielkopolska Hart Skoki 5 km
350 Tomasz Popławski 1982 Czapury Night Runers Poznań 5 km
351 Artur Poszwiński 1962 Poznań 10 km
352 Martin Poznański 1993 Gołańcz Run Team Gołańcz 5 km
353 Jacek Prądzyński 1981 Slawicca 5 km
354 Bartosz Przybysz 1990 Swarzędz SALON URODY MONIKA 10 km
355 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne 10 km
356 Małgorzata Przybysz 1984 murowana goślina 5 km
357 Bartosz Przybysz 1984 murowana goślina 5 km
358 Katarzyna Przybysz 1982 Skoki 5 km
359 Marzena Psik 1969 Murowana Goślina 5 km
360 Rafał Purczyński 1978 Wągrowiec 10 km
361 Beata Płażalska 1980 Skoki Hart Skoki 5 km
362 Kinga Radomska 1980 Kłecko 5 km
363 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań 10 km
364 Bartosz Reis 1986 Wągrowiec 10 km
365 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg 10 km
366 Anna Rogala 1990 Poznań 10 km
367 Maciej Rojek 1991 Poznań 10 km
368 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec 10 km
369 Sylwia Romańczyk 1974 Chodzież PCH_RUN 10 km
370 Piotr Romańczyk 1973 Chodzież PCH_RUN 10 km
371 Anna Romińska 1983 Gniezno 5 km
372 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run 10 km
373 Roman Rosół 1970 Poznań HERNIK TEAM 5 km
374 Piotr Rostek 1961 Jelonek 10 km
375 Joanna Roszczka 1977 Poznań BIKE TOP TEAM 5 km
376 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne Maratończyk Poznań 10 km
377 Paweł Roszyk 1962 Witkowo 5 km
378 Sylwia Roszyk 1978 Koziegłowy Parkrun Poznań 10 km
379 Przemek Roszyk 1974 Koziegłowy Bridgestone 10 km
380 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners 10 km
381 Agnieszka Rudnik 1980 Witkowo Witkowo Biega 5 km
382 Katarzyna Runowska 1978 Rogoźno 5 km
383 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA 10 km
384 Monika Rypińska 1991 Poznań 5 km
385 Tomasz Rypiński 1982 Poznań 5 km
386 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec 5 km
387 Adrian Sajnaj 1996 Karłowice 5 km
388 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno 10 km
389 Iaroslav Saverin 1977 Oborniki 10 km
390 Jacek Schmidt 1966 Poznań 5 km
391 Bartosz Seidler 1977 Skoki Petarda 10 km
392 Łukasz Semeniuk 1979 Iwno Walka Kostrzyn 5 km
393 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA 10 km
394 PIOTR SIEJAK 1979 MOSINA gRUNwald Team Poznań 10 km
395 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki 10 km
396 Daniel Sierszchuła 1994 Rogoźno 10 km
397 MARZENA SIWIŃSKA 1984 Witkowo Witkowo Biega 5 km
398 MAGDALENA SKALSKA 1986 KAMIONKI 5 km
399 Joanna Skąpska 1977 Poznań 10 km
400 Marek Skąpski 1974 Przeźmierowo 10 km
401 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej 5 km
402 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej 10 km
403 Tomasz Skrzypczak 1980 Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA 10 km
404 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec 5 km
405 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Kamyk 10 km
406 Dariusz Solecki 1962 Poznan 10 km
407 Hannelore Sółkowska 1958 Poznań SAMA SOBIE :) 5 km
408 Karolina Springer 1980 Skoki Hart Skoki 10 km
409 Wojciech Śramski 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
410 Paweł Sroka 1997 Strzelce BTS - Budzyń 10 km
411 Piotr Stachowiak 1987 Skoki 10 km
412 Agnieszka Staniewska 1988 Skoki 5 KM
413 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań 10 km
414 Adam Stawicki 1967 Gniezno Czesław Biega Gniezno 10 km
415 Adam Stawicki 1966 Oborniki 10 km
416 Jakub Stawowy 1989 Poznań 10 km
417 Monika Sterling 1979 Witkowo Witkowo Biega 5 km
418 Adam Stippa 1981 Złotów 5 km
419 Patryk Stoiński 1997 Sława Wielkopolska 10 km
420 Sylwia Stożek 1990 skoki 10 km
421 Piotr Stożek 1989 Skoki 10 km
422 Marek Stożek 1968 Skoki 10 km
423 Patryk Stremich 1989 Poznań Parkrun Poznań 5 km
424 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
425 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno Altom Gniezno 5 km
426 Joanna Studnicka 1981 Poznań Drużuna Szpiku 5 km
427 Michał Stypa 1985 Gniezno Team Chłodex 10 km
428 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec 10 km
429 Robert Świder 1976 Poznań 10 km
430 Wojciech Świętek 1963 Poznań gRUNwald Team Poznań 10 km
431 LESZEK ŚWITAL 1974 Chodzież PCH_RUN Morsy Margonin 10 km
432 Michał Szafran 2001 Wągrowiec 10 km
433 Tomasz Szawuła 1989 Skoki 5 KM
434 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Rakownia 5 km
435 Waldemar Szewczyński 1985 Skoki 10 km
436 Sławomir Szmania 1981 Margonin WATAHA 10 km
437 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Hart Skoki 5 KM
438 Karolina Sztuba 1996 Rogoźno 10 km
439 Piotr Szukała 1971 Poznań Drużyna Szpiku 10 km
440 Joanna Szymańska 1995 Skoki 10 km
441 Justyna Szymańska 1982 Gniezno 5 km
442 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne Maaratończyk Poznań 10 km
443 Paweł Szymański 1980 Leszno 10 km
444 Beata Szymkowiak 1983 Skoki 5 KM
445 Bartosz Tabat 1984 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 10 km
446 PIOTR TABAT 1980 Rogoźno Fwk Team Rogoźno 10 km
447 Sławomir Targoński 1980 Skoki 5 KM
448 Karina Terebelska 1979 Murowana Goślina 5 km
449 Jolanta THOMANN 1969 ROGOŹNO Bez Klubu 10 km
450 DAWID TOMASZEWSKI 1976 KOMORNIKI 10 km
451 Tomasz Tonn 1980 Swarzędz 10 km
452 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 10 km
453 MAREK TOWSTOKORY 1976 ZŁOTÓW Amator - niezrzeszony czyli wszystko mogę... nic nie muszę...! 10 km
454 Jakub Tracz 2001 Swarzędz 5 km
455 Aleksandra Tyll 2001 Skoki 5 km
456 BEATA TYLL 1973 Skoki 5 KM
457 Mateusz Tyll 1999 Popowo Kościelne 10 km
458 Robert Tyll 1973 Skoki 5 KM
459 Daria Urbaniak 1996 Skoki 5 KM
460 Malwina Urbaniak 1986 Poznań 5 km
461 Monika Urbaniak 1993 Potrzanowo 10 km
462 Radosław Urbaniak 1979 Skoki 5 KM
463 Adrianna Urbaniak 1978 Skoki 5 KM
464 Renata Urbaniak 1968 Skoki 5 KM
465 Paulina Urbańska 1978 Plewiska 10 km
466 Leszek Urbański 1979 Plewiska 10 km
467 Robert Uzarewicz 1975 Plewiska FinMan 10 km
468 Kacper Walaszczyk 1990 Murowana Goślina Night Runers Poznań 10 km
469 Robert Walczak 1980 Zielona Góra parkrun 10 km
470 Grzegorz Walkowiak 1980 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska/Team Herbalife 10 km
471 Mateusz Walkowiak 1989 Oborniki 10 km
472 Agnieszka Wandel 1974 Poznań Maratończyk Poznań 5 km
473 Waldemar Warguła 1980 Rakownia Kibolski KS 10 km
474 Waldemar Wasila 1967 Rogoźno RKB Rogoźno 5 km
475 Filip Wekwert 2000 Skoki 5 km
476 Maria Wengierek 1993 Poznań www.fizjo-w-biegu.pl 5 km
477 Małgorzata Wiatr-Kmieciak 1971 Poznań 10 km
478 Adam Widziński 1985 Poznań 10 km
479 Krzysztof Wieczorek 1962 Gruszczyn SCIM 10 km
480 Paweł Wieczorek 1980 Poznań Yanosik T 10 km
481 Monika Wiertel 1978 popowo kościelne 5 km
482 Jarosław Wilczyński 1978 Wągrowiec IKS Smok Orneta 10 km
483 Izabela Witczak 1989 Skoki 5 KM
484 Marcin Witczak 1980 Murowana Goślina 5 km
485 TOmasz WItek 1990 Krotoszyn 10 km
486 Ariel Wojciechowski 1984 Srem Developmentsm 5 km
487 Marek Wojewoda 1981 Skoki 5 km
488 Danuta wojtasik 1973 Kotuń 10 km
489 Maciej wojtasik 1973 Kotuń 10 km
490 MARIUSZ WOJTKOWIAK 1970 MIEŚCISKO www.kamilasuknie.pl 10 km
491 Mikołaj Wojtkowiak 1991 Skoki 5 km
492 Łukasz Woźniak 1989 Mogilno RehaBalance Team 10 km
493 Anita Woźnicka 1988 Wągrowiec 10 km
494 Artur Wrębiak 1972 Poznań Zieliniec 5 km
495 Grzegorz Wrzesiński 1971 Skoki 10 km
496 PAWEŁ WYGODA 1966 POZNAŃ HERBALIFE POZNAN 10 km
497 Piotr Wygralak 1986 Poznań Drużyna Szpiku 10 km
498 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo 5 km
499 Aleksandra Wysocka 1996 Barcin 10 km
500 Tomasz Wysocki 1982 Poznań 5 km
501 ZBIGNIEW WYSOCKI 1967 Barcin #slimakibarcin 10 km
502 Elżbieta Wysłużal 1965 Poznań PKOBP 10 km
503 Piotr Wzięch 1984 Wągrowiec 10 km
504 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Witkowo Biega 10 km
505 Patryk Włodarczyk 2001 Witkowo Iskra Witkowo 5 km
506 Piotr Zachwieja 2001 Tarnowo Podgórne 5 km
507 Krzysztof Zachwieja 1972 Tarnowo Podgórne 5 km
508 Jan Żaczek 1958 Poznań 10 km
509 Piotr Żakowski 1974 Plewiska 10 km
510 Magdalena Zawieja 1981 Witkowo Witkowo Biega 5 km
511 Krzysztof Załęski 1989 Poznań 5 km
512 Marek Zendlewicz 1956 Skoki Hart Skoki 10 km
513 Anna Zięba 1977 Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA 5 km
514 Anna Łaskarzewska 1992 Skoki 10 km
515 Krzysztof Łątkowski 1979 Poznań KB MANIAC Poznań 10 km
516 Tomasz Ławiak 1993 Poznań 5 km
517 Marek Łaznowski 1979 Śrem 10 km
518 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznan KB MANIAC Poznań 5 km
519 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań 5 km
520 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań 5 km
521 Tymoteusz Łukaszyk 1987 Murowana Goślina 5 km